ארונות רחף

פתרון אחסון יעיל ואסתטי באמצעות ארון רחף

משפצים או מחדשים את חדרי השינה בסביבת המגורים? רוצים לחדש את סביבת חדרי השינה באחד מסוגי הארונות הטרנדיים ביותר? זה הזמן לדעת הכול על ארונות רחף מבית סליידור, החברה המובילה בישראל לתכנון, עיצוב וייצור של כל סוגי הארונות, לרבות, ארון רחף טרנדי ומעוצב.אשליה אופטית של ארון "מרחף" באוויר" עיצוב נקי, רמת גימור מושלמת ופתרונות אחסון חכמים הממתינים לכם בגוף הארון, כל אלו ועוד מאפיינים את ארונות הרחף המיוצרים בחברתנו. מהו ארון רחף, למי הוא מיועד ומה מאפיין אותו? על כך ועוד בשורות שלפניכם.

ארונות רחף. פנו לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות:


  וידיאו אודות החברה
  ארונות רחף גם לסביבת המגורים וגם לסביבה המשרדית

  העובדה שארונות מסוג זה מיוצרים ללא דפנות ומסילות, מחייב התקנה של מנגנון הזזה נסתר הנמצא מאחורי דלתות ההזזה המצויות מחוץ לגוף הארון, וכפועל יוצא מכך, תוכלו ליהנות משטח פנים מרווח יותר. וזאת בנוסף ליתרונות נוספים הנלווים לבחירה בארונות רחף כגון:

  • ארון רחף אינו כולל מסגרות ומסילות גלויות לעין והוא מייצר "אשליה אופטית" של ריחוף ההופכת את חלל המגורים בו ממוקם הארון לסביבת מעוצבת ומודרנית
  • ארון רחף אטום באופן הרמטי לחדירת אבק לגוף הארון ו/או הצטברות אבק על גבי מסילות ההזזה וזאת לנוכח העובדה שהמסילות פשוט לא קיימות!
  • ארונות מרחפים מתאפיינים בטריקה שקטה וחרישית וזאת על אף שארונות הרחף מגיעים עם דלתות הזזה כבדות. מדובר בפטנט ה-EASY SLIDE המאפשר הנעה קלה של כל דלת הזזה ללא קשר למשקלה, לרבות, הנעה קלה של דלתות הארונות שבאוויר.
  • אפשרות לייצור ארונות רחף במישור אחד – אופציה מעשית המאפשרת לכם ליהנות מהיצע מגוון של אפשרויות עיצובית בכל הנוגע לחזית הארון האחידה והפיכתה לאלמנט עיצובי בחלל החדר בו בחרתם למקם את הארון.

  ארון רחף – כל האפשרויות העיצוביות

  המראה הייחודי המאפיין את ארונות הרחף, הפכו אותם לפריט ריהוט פונקציונאלי ומעוצב גם לסביבת המגורים וגם לסביבת העבודה המשרדית. כיום, ביותר ויותר משרדים יוקרתיים ברחבי הארץ, תוכלו למצוא ארונות רחף המשמשים גם לצרכי אחסון יומיומי של ציוד משרדי וכדומה וגם כאמצעי עיצובי לתיחום חללים משרדיים כאלו ואחרים. אנחנו בחברת סליידור, מתמחים בייצור ארונות בהתאמה אישית מלאה לכל צרכי האחסון הנחוצים ללקוח, כאשר ההיבט הדקורטיבי של חזיתות הארון והמראה המרחף מהווים חלק בלתי נפרד מהליך התכנון והעיצוב המיושם על ידינו.

  מעבר לעובדה העיקרית שארונות הרחף מייצרות מעין אשליה אופטית של ארון מרחף בחלל החדר, ארונות הרחף מאפשרים לכם ליהנות מהיצע מרשים ומגוון של אפשרויות עיצוביות בכל הנוגע לעיצוב חזית הארון. אפשרויות אלו כוללות בין היתר:

  • ארון רחף במישור אחד – מראה אחיד של דלת ההזזה כאשר היא במצב סגור. אפשרות זו הופכת את חזית ארון הרחף לחלק בלתי נפרד מחלל החדר ולמעשה פותחת עבורכם אפשרויות עיצוביות נוספות כגון הדפסה על גבי דלת הארון.
  • דלתות רחף בשילוב חומרי גלם – אפשרות עיצובית המושגת באמצעות שילוב חומרי גלם כגון: עץ, זכוכית ואלומיניום. אפשרות זו נחשבת לאפשרות אלגנטית לעיצוב דלתות הזזה לארונות רחף.
  • דלתות זכוכית משולבי מראה – שילוב מראות כחלק אינטגראלי מדלתות הזכוכית בארונות הרחף הינה אופציה נפוצה המותאמת בעיקר לחדרי שינה קטנים יותר, כאשר המראה מעניקה אשליה אופטית של גודל ומרווח.
  • דלתות ארון רחף משולבי מסך טלוויזיה – ארונות הזזה משולבי טלוויזיה הפכו בשנים האחרונות למוצר מבוקש בקרב קהלים רבים, כאשר הטמעת מסך הטלוויזיה מתאפשרת גם בארונות הרחף המיוצרים בחברת סליידור.
  ייעוץ בוואטסאפ
  תיאום פגישת יעוץ

  נשמח לראותכם בחנות מפעל שלנו!
  כתובתינו: לוי משה 14 (צד מזרחי) ראשון לציון
  לאחר שליחת הפנייה נציג שלנו ייצור עמכם קשר.

   נא להצטייד לפגישה עם מידות ותמונות החדר
   תודה!
   בקשתך נשלחה בהצלחה!
   נציג שלנו ייצור עמכם קשר בהקדם.