ארונות סליידור, נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת: 072-3311209

ארונות במישור אחד

אחד מסוגי הארונות הפופולאריים ביותר בשנים האחרונות הינו ארון במישור ישר.
ארון זה הפך לאמצעי אחסון מבוקש ונפוץ בדירות יוקרה ובתי מגורים פרטיים, והוא מהווה המשך ישיר לפתרונות עיצוב נוספים המתאפיינים בקו ומישור אחד כגון: דלתות פנים במישור אחד.
בסוג זה של ארונות, כאשר דלתות הארון סגורות הן למעשה מייצרות קו אחיד וישר ובכך למעשה הארון הופך לחלק אינטגראלי מעיצוב הבית/דירה.

ארונות במישור אחד - למי הם מיועדים?

ארון במישור אחד הוא בראש ובראשונה אמצעי אחסון פונקציונאלי לכל סביבת מגורים ולכן באופן עקרוני הוא יכול להתאים לכל אחד ואחת מביניכם המחפש אחר ארונות אחסון פונקציונאליים מצד אחד ודקורטיביים מצד שני. יחד עם זאת, חשוב לציין שעלויות הייצור של ארונות במישור אחד הן גבוהות באופן יחסי לארונות הזזה מעוצבים, ולכן, ארונות במישור אחד ניתן למצוא בעיקר בדירות יוקרה ובתי מגורים פרטיים בהם מושם דגש מיוחד על עיצוב פנים. במידה וגם אתם רוצים להכניס את הסטייל, הקדמה והיופי לתוך ביתכם, ארונות הזזה במישור אחד הם ללא ספק הפתרון הנכון עבורכם.

ארון במישור אחד פותח עבורכם "דלת" לעולם עשיר ומרתק של אפשרויות עיצוביות באמצעותן תוכלו לעצב את חזית הארון, החל מהדפסת אלמנטים גרפיים על גוף הדלת היכולה לשמש כמעין תמונת קיר ענקית במרכז החדר, דרך הדפסת תמונה אישית אהובה עליכם על גוף הדלת האחידה של הארון ועד לייצור דלת הזזה אחידה המיוצרת משילוב חומרי גלם כגון: עץ, זכוכית ואלומיניום.

ארונות במישור אחד הם ללא ספק הטרנד האופנתי הבולט ביותר כיום בדירות יוקרה ובתי מגורים פרטיים, וזאת לנוכח מספר יתרונות מובהקים הנלווים להתקנת ארונות במישור אחד כגון:

  • מענה עיצובי ליצירת חזית אחידה בין משטח הפרקט לחזית הארון
  • ארון במישור אחד מאפשר לכם ליהנות ממראה אלגנטי ואחיד של חלל המגורים בו ממוקם הארון
  • ארון במישור אחד מאפשר לכם ליהנות מהיצע מרשים ומגוון של אפשרויות לעיצוב חזית הארון האחידה באמצעות הדפסים שונים או שילוב בין חומרי גלם שונים מהם מיוצרת דלת ההזזה במישור אחד
שיתוף ב facebook
Share on Facebook
שיתוף ב whatsapp
Share on WhatsApp

לתיאום פגישה עם יועצי התכנון והעיצוב שלנו באולם התצוגה, צרו איתנו קשר עוד היום

חייגו עכשיו 072-3311209