ארונות סליידור, נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת: 072-3311209

תקנון האתר

ברוכים הבאים לאתר האינטרנט של חברת סליידור בע"מ – החברה המובילה לעיצוב, ייצור ושיווק של ארנונות הזזה בהתאמה אישית  (להלן: "האתר" או "החברה").  השימוש באתר כפוף לתנאי השימוש המפורטים לעיל וכל שימוש בו מעיד על הסכמת המשתמש לתנאי השימוש. התנאים שלהלן מנוסחים בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד, אך הם מתייחסים לגברים ולנשים כאחד.

  1. זכות השימוש באתר: השימוש באתר הוא אישי בלבד ואין לעשות במידע שבו ו/או בנתונים שבו ו/או בכל פרט אחר המוצג בו, שימוש מסחרי. משתמש אשר יפר הוראה זו מתחייב לשפות את החברה ו/או את מי מטעמה, בגין כל נזק ישיר ו/או עקיף אשר ייגרם להם וכן על כל נזק ישיר או עקיף שייגרם לצד שלישי, בעקבות שימוש באתר בניגוד לתנאי השימוש.
  2. טופס ליצירת קשר: לנוחיות המשתמש, ניתן להשאיר פרטים אישיים בטופס יצירת קשר ונציג מטעם החברה יחזור טלפונית אל הלקוח. יובהר כי לא ניתן לבצע כל שירות אחר באמצעות טופס זה, לרבות הזמנת ייעוץ, ו/או מוצרים ו/או ביטול עסקה. טופס זה משמש להשארת פרטים בלבד ואלו יכול ויועברו לצד שלישי לצורך טיפול בהן.
  3. תמונות להמחשה בלבד: יובהר כי התמונות באתר הנן להמחשה בלבד ועל כן ייתכנו הבדלים בין התמונות לבין מוצרי החברה. 
  4. זכויות יוצרים: כל זכויות יוצרים בקשר לאתר הם של החברה בלבד, לרבות, שם האתר, עיצובו, התכנים והנתונים שבו  ואין לעשות בהם שימוש מסחרי מכל סוג שהוא, אלא שימוש אישי בלבד.
  5. קישורים וחומר פרסומי: כל קישור המופיע באתר הוא לנוחיות המשתמש בלבד ואין החברה נושאת בכל אחריות לתכנים המופיעים בו. כמו כן, החברה אינה אחראית לתוכן מודעות, פרסומות, באנרים או כל חומר פרסומי אחר והאחריות הנה על המפרסם בלבד. 
  6. העדר אחריות: החברה אינה אחראית לטעות מכל סוג שהיא, במידע המופיע באתר. כמו כן, היא אינה נושאת באחריות ישירה ו/או עקיפה לכל נזק הנובע משימוש במידע, בנתונים ובתכנים שבאתר. המשתמש מצהיר כי הוא מוותר מראש ובאופן בלתי חוזר על כל טענה נגד החברה ו/או מי מעובדיה ו/או מי מטעמה/טעמם, בנוגע לנזק מכל סוג שהוא כאמור.

לתיאום פגישה עם יועצי התכנון והעיצוב שלנו באולם התצוגה, צרו איתנו קשר עוד היום

חייגו עכשיו 03-9519095