שילוב תאורה בארונות הזזה

ארונות הזזה הם ללא ספק הדור הבא בייצור ארונות, הרי אם נתבונן ונראה כיצד היו מעוצבים בעבר ארונות, ניתן לראות ארונות קיר או ארונות עם דלתות רגילות אשר היו משרתות את המטרה העיקרית היא – והיא אחסון בגדים וחפצים שונים. עם התקדמות הטכנולוגיה והעיצובים המרשימים, לא ניתן להתעלם מהעיצובים המרשימים של הארונות ובניהם הפיתוח הבולט והוא – מגוון רב ארונות הזזה מעוצבים ומפוארים שלא משאירים מקום לדמיון. למעשה ארונות הזזה הם פריט עיצובי לכל דבר ויכולים לשדרג בקלות כל חדר שינה. מלבד העיצובים המרשימים, לא ניתן להתעלם מהאופציות הרבות שאפשר לשלב בארונות אלו, כמו – שילוב של תאורה מרשימה שיכולה לשנות את האווירה בחדר השינה ולתת טון רומנטי וייחודי לאווירת החלל בחדר. 

סוגי תאורה בארונות הזזה

כאשר בוחרים באופציה המצוינת של רכישת ארונות הזזה, תוכלו כבר במעמד הרכישה לבחור ארונות בהם ניתן לשלב גופי תאורה מיוחדים, בין אם זה לדים בגוונים שונים, ספוטים ועוד סוגים שונים של תאורה. כמובן שבחירת התאורה חייבת להיות מקצועית ודורשת ידע רב בתחום התאורה, אך חברות המספקות ארונות הזזה, יוכלו בקלות לספק עבורכם את המענה לכל שאלותיכם. 

כיצד מבצעים את הרכבת התאורה על ארונות הזזה?

את הרכבת התאורה, לרוב מבצעים בעלי מקצוע שבונים את הארון, אך אם יש ברשותכם ארון הזזה, תמיד תוכלו לבצע זאת בשיטת “עשה זאת בעצמך” או להיעזר בבעל מקצוע המומחה לכך. לעיתים יש צורך להתקין את גופי התאורה על הארון (תלוי בעיצובו וגודלו), ולעיתים אתם יכולים פשוט להדביק פסי לדים מיוחדים על החלק העליות או התחתון של הארון ולקבל מראה מיוחד שלא ניתן להתעלם ממנו. כאשר בוחרים באופציה של הדבקת לדים, תוכלו לבחור מגוון רב של סוגי תאורה בצורות שונות ובצבעים שונים כפי רצונכם. בכל מקרה, אם הנכם אוהבים שילוב של תאורה ולדים בארונות הזזה, תמיד כדאי לסכם זאת מראש טרם הרכישה, ולבחור בארונות הזזה מיוחדים העונים על אופציה זאת, כך תוכלו לחסוך הרבה כאב ראש וטרחה מיותרת בהמשך. 

shutterstock_115771606

לתיאום פגישה עם יועצי התכנון והעיצוב שלנו באולם התצוגה, צרו איתנו קשר עוד היום

חייגו עכשיו 03-9519095