פתרונות אחסון זאת המומחיות שלנו!

מוצאים את עצמכם מתמודדים עם כמויות הולכות וגדלות של פריטים לאחסון בשטח הדירה? מתקשים למצוא מקום בשטח הדירה לכל אותם פריטים?  אצלנו בחברת סליידור, תוכלו ליהנות ממגוון רחב של פתרונות אחסון חכמים לסביבת המגורים.

פתרונות האחסון המתקדמים שלנו מבוססים על הניסיון המקצועי העומד לרשותנו לאורך 30 פעילותנו בענף הארונות, והם כוללים היצע מרשים של פתרונות המותאמים לצרכי האחסון האישיים של כל אחד ואחת מלקוחותינו.

פתרונות אחסון מתקדמים לכל סוגי הארונות

פתרונות האחסון שלנו מיועדים ומותאמים לכל סוגי הארונות, לרבות,  ארונות פתיחה, ארונות הזזה, חדרי ארונות, ארונות טלוויזיה וארונות פינתיים, כאשר לצד פתרונות האחסון הבסיסיים שלנו לשטחי הארונות השונים אותם אנו מייצרים, תוכלו ליהנות מפתרונות אחסון בהתאמה אישית מלאה לצרכי הלקוח. פתרונות אלו כוללים בין היתר: מתלים נשלפים לחגורות ועניבות, מתקני נעליים, מתקנים לתלייה גבוהה, מתקני גיהוץ, מתקני מכנסיים, מגירות לארונות וחדרי ארונות, מנגנוני מגירות ועוד מגוון רחב של פתרונות אחסון המשלבים בין מוצרי פרזול לארונות הזזה איכותיים לבין חומרי גלם אחרים.

אצלנו ב-סליידור, תוכלו ליהנות משירותיה של מחלקת פיתוח המתמחה במתן פתרונות אחסון בהתאמה אישית. מחלקה זו כוללת בתוכה אנשי ייעוץ ותכנון, מעצבי ארונות, אנשי ייצור מנוסים וצוות מתקינים מוכשר ומקצועי. מערך השירות הכולל שלנו מאפשר לכל אחד ואחת מלקוחותינו, ליהנות ממגוון רחב של פתרונות אחסון המותאמים באופן נקודתי להיקף התכולה המיועדת לאחסון, גודל סביבת המגורים, הקו העיצובי של הדירה וכדומה. אם גם אתם רוצים להבטיח לעצמכם מקומות אחסון פונקציונאליים, מעוצבים ואיכותיים, אנו מזמינים גם אתכם לבקר בקטלוג המוצרים שלנו ולהתרשם מהיצע פתרונות האחסון אותו אנו מעמידים לרשות לקוחותינו.

פתאום, יש מלא מקום!

כאשר הלקוחות שלנו נחשפים לפתרונות האחסון המוצעים על ידינו, הם מגיבים בפליאה והתלהבות ורבים מהם מעוניינים לשלב כמה שיותר פתרונות אחסון בארון אותו הם רוכשים מאיתנו. הפתרונות המתקדמים שלנו בתחום האחסון, מותאמים לכל לקוח/ה ברמה האישית, כאשר לצורך התאמת פתרונות האחסון, אנו מבררים אל מול הלקוח/ה, בכל הנוגע לצרכי האחסון הנחוצים להם.

פתרונות האחסון המתקדמים מבוססים בין היתר על מנגנוני הזזה ושליפה המאפשרים הוספה של מתקני שליפה ייעודיים לגוף הארון בכל גודל נתון. כפועל יוצא מכך, פתרונות האחסון המתקדמים שלנו מותאמים גם לארונות מסוג דלתות פתיחה, ארונות מסוג דלתות הזזה וארונות מסוג חדרי ארונות מובנים. מנגנוני ההזזה והשליפה שלנו מיוצרים באמצעות חומרי גלם איכותיים ברמה הגבוהה ביותר בענף הפרזול, כאשר כל מנגנון עובר בקרת איכות קפדנית במסגרתה אנו בוחנים את יכולת נשיאת המתקן בטרם התקנתו בארון הייעודי.

תגידו לנו מהם צרכי האחסון הנחוצים לכם ואנו נמצא עבורכם את הפתרון האידיאלי ביותר לגוף הארון!

היקף פתרונות האחסון המוצע על ידינו, מאפשר לכל אחד ואחת מלקוחותינו, ליהנות מפתרונות אחסון בהתאמה אישית מלאה לכל צרכי האחסון הנחוצים לו, כאשר ברשימת הפתרונות המוצעים על ידינו לצרכי אחסון נכון ויעיל של פריטי הלבשה והנעלה תוכלו למצוא:

 • מתקן תלייה הידראולי לחולצות מכופתרות, ג'קטים ומעילים
 • מתקן גיהוץ מתקפל היוצא מגוף הארון אל תוך חלל החדר
 • מתקן תלייה נשלף
 • מתקן חגורות ועניבות נשלף
 • מתקן מכנסיים נשלף
 • מראה נשלפת
 • מתקן נעליים נשלף
 • מתקן מגבות נשלף
 • מתקן מכנסיים מתקפל
 • מוט טלסקופי נשלף להורדת פריטי לבוש המאוחסנים בחלק העליון של הארון
 • סלסילות אלומיניום המשמשות כמגירות ייעודיות להלבשה תחתונה וגרביים
 • מערכת מדפים מתכווננת

ומתקנים נוספים אותם ניתן להתקין ולהרכיב בכל סוגי הארונות המיוצרים על ידינו.

פתרונות אחסון מתקדמים - למי הם מיועדים?

פתרונות האחסון המתקדמים שלנו, מיועדים לכל אחד ואחת מביניכם המעוניין לשלב בגוף הארון אותו הוא רוכש, מספר מתקני הזזה/שליפה, המייעלים את מלאכת האחסון ומאפשרים חיסכון משמעותי בשטחי האחסון. פתרונות אלו ניתנים להתאמה אישית מלאה על פי צרכי האחסון של הלקוח ו/או בהתאם לגודל הארון אותו אתם רוכשים, כאשר היקף פתרונות האחסון המוצע על ידינו, מאפשר לכם ליהנות מפתרונות המותאמים לכל סוגי פריטי הלבוש וההנעלה, לרבות, חולצות כפתורים, ג'קטים, מעילים, מכנסיים, נעליים, עניבות, צעיפים, חגורות וכדומה.

ארונות מעוצבים משולבי פתרונות אחסון מתקדמים

כחברה מובילה בתחום ייצור ארונות מעוצבים, אנחנו ב-סליידור, שמים דגש מקצועי נרחב על פיתוח טכנולוגיות המאפשרות הטמעה של פתרונות אחסון מתקדמים בכל סוגי הארונות המיוצרים על ידינו. במחלקת הפיתוח הפועלת בחברתנו, פותחו לאורך השנים מספר טכנולוגיות וחידושים המאפשרים בין היתר: תנועה חלקה של דלתות הזזה באמצעות פטנט ייעודי העונה לשם EAST SLIDE, איטום גוף הארון מפני אבק, התקנת בולמי זעזועים בארונות הזזה ועוד. לצד פיתוחים אלו, מחלקת הפיתוח שלנו מתמחה בתכנון מתקני תלייה, שליפה והזזה שכל אחד מהם מהווה פתרון אחסון מתקדם מסוגו. כמו כן, עובדי מחלקת הפיתוח שלנו עובדים בשיתוף פעולה מלא אל מול עובדי מחלקת התכנון והעיצוב וכל זאת במטרה לספק לקהל לקוחותינו את הארונות המעוצבים והפונקציונאליים ביותר בענף.

בסיום הליכי הפיתוח, העיצוב והייצור, כל מתקן ייעודי המשמש כפתרון אחסון כזה או אחר, עובר תחת ידיהם של עובדי מחלקת בקרת האיכות בחברתנו, וזאת על מנת לוודא כי רמת הגימור, העמידות והאבזור של המתקן, עומדת בכל דרישות התקן המחמירות ביותר בהתאם לתקן האיכות המאפיין את מוצרינו. התוצאה של כל הליך העבודה הקפדני המיושם על ידינו הינה אחת: ארונות איכות המבטיחים לכם עמידות לאורך שנים!

חברת סליידור מציגה: ייעוץ מקצועי לצרכי תכנון ארונות משולבי פתרונות אחסון

מוצרי האיכות שלנו בתחום פתרונות האחסון, מבוססים בין היתר על ההיכרות המתמדת והעקבית עם צרכי האחסון המשתנים מלקוח ולקוח, כאשר אחד מהשירותים המקצועיים המוצעים על ידינו כולל ייעוץ אישי ומקצועי לצרכי תכנון מיטבי של ארונות משולבי פתרונות אחסון מותאמי לקוח. לרשותכם, יועצי עיצוב ותכנון המלווים אתכם מהרגע הראשון של הזמנתכם.

באולם התצוגה שלנו, תוכלו להתרשם באופן פיזי מכל החידושים והפתרונות המוצעים על ידינו בתחום פתרונות האחסון לארונות מכל סוג ובכל גודל. כמו כן, תוכלו ליהנות מפגישות ייעוץ מקדימות עם יועצי העיצוב והתכנון שלנו וליהנות מפתרונות אחסון מתקדמים המותאמים באופן פרטני לכל צרכי האחסון הנחוצים לכם.

לחץ לקבלת הצעת מחיר

לתיאום פגישה עם יועצי התכנון והעיצוב שלנו באולם התצוגה, צרו איתנו קשר עוד היום

חייגו עכשיו 03-9519095