חדר ארונות בהתאמה אישית

חדר ארונות בהתאמה אישית ופונקציונאלי שיאפשר לכם ליהנות מפתרון האחסון האופטימאלי ביותר למלתחה האישית שברשותכם זה החלום שלכם? אנחנו בחברת סליידור כאן בשביל להגשים אותו עבורכם. סליידור החברה המובילה בישראל לייצור ארונות, אצלנו תוכלו ליהנות מהליך ייצור מקצועי הכולל תכנון, עיצוב והקמה של חדרים אלה, בעיצוב ובהתאמה אישית!

חדר ארונות בהתאמה אישית. פנו לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות:


  חדר ארונות בהתאמה אישית - תכנון ועיצוב

  תכנון ועיצוב של חדר ארונות הינו הליך מקצועי המיושם על ידי מחלקת התכנון והעיצוב הפועלת בחברתנו, כאשר שירותי המחלקה כוללים גם שירות מדידות בבית הלקוח לצורך נטילת מידות מדויקות של החלל הייעודי בו תהיו מעוניינים למקם את חדר הארונות.

  בנוסף, שירותי המחלקה כוללים פגישת ייעוץ מקדימה עם יועצי התכנון והעיצוב המנוסים והמוכשרים שלנו, וזאת לצורך היכרות מעשית עם צרכי האחסון הנחוצים ללקוח ותיאום מסגרת התקציב הנדרשת לצורך תכנון והקמה של חדר ארונות המותאם לצרכי הלקוח.

  חדר ארונות בעיצוב אישי והתקנה

  שגרת היום שלך מתחילה ומסתיימת בארון, אז אנחנו מאמינים שזה צריך להיות מקום של שלווה, ארגון ויופי. בכל הנוגע לעיצוב מותאם אישית של אחד החללים הפרטיים ביותר בבית שלך, אנו עובדים איתך כדי להפוך את הארון שלך לנווה מדבר מאורגן לאחסון.

  היתרונות הרבים שהושגו עם הוספת מערכת ארונות בהתאמה אישית הכוללת מוטות, מדפים, מגירות מובנות וארונות מקלים על השגרה שלך. תגלו תחושה של הרמוניה הנושאת אתכם לאורך היום. הגישה שלנו הופכת את ארגון מערכת הארונות לאמנות ואת הארון שלך לנווה מדבר.

  חדר ארונות בהתאמה אישית 30 שנות ניסיון ומוניטין

  חדרי ארונות בהתאמה אישית זה הביטוי שלך, כאחת מחברות הוותיקות, אנו מבינים שכל מה שנמצא בארונות שלך הוא ביטוי שלך. אנו מרגישים שחדר הארונות שלך והמערכת שאנו מעצבים עבורך לא צריכים להיות שונים.

  בין אם החלל שלך הוא חדר כניסה, הגעה או חדר פנוי, למעצב הארונות שלנו יש את החזון והיצירתיות להפוך את החלום שלך למציאות. על ידי שיתוף פעולה עם מעצבים מומחים, ארון הבגדים שלך יהיה מאורגן ביעילות וערוך תוך התמקדות באופן שבו אתה מתלבש. אתה מקבל יותר מקום, ארגון טוב יותר ומערכת אטרקטיבית.

  חדרי ארונות בהתאמה אישית יתרונות

  פעמים רבות ניתן לשלב את חדר הארונות יחד עם כל צרכי הטיפול בבגדים. חדר ארונות המשמש גם כחדר כביסה מהווה פתרון נוח ויעיל למקום המרכז את כל צרכי הכביסה השונים.

  הבגדים המלוכלכים הולכים אליו, הבגדים הנקיים חוזרים אליו, הכביסה מתבצעת בו, וגם הגיהוץ והקיפול נעשים בו. לעתים אף ניתן לשלב את חדר הארונות המשמש לאחסון בגדים יחד עם חדר הלבשה, פשוט על ידי הוספת התאורה המתאימה והתקנת מראה גדולה מספיק.

  יתרונות נוספים

  • חדר ארונות מעוצב בהתאם לבגדים שלך.
  • נגישות גבוהה ובקלות לכל חלקי האחסון.
  • תיאום מושלם עם האביזרים שלכם כגון: חגורות, כובעים, צעיפים, נעליים, תכשיטים. [עם חשיבות לפרטים הקטנים].
  • מעוצב לפי הטעם הייחודי שלך.
  • מראה של חדר ארונות בוטיק.
  • מגדיל את קיבולת האחסון שלכם.

  מחיר של חדר ארונות בהתאמה אישית

  בכל הנוגע לעלויות, כל חדר ארונות נקבע בהתאם לגודל החלל הייעודי העומד לרשותכם, פתרונות האחסון החכמים והמתקדמים הנחוצים לכם בחלל החדר, הסגנון העיצוב המועדף עליכם, וכמובן, היקף חומרי הגלם הנדרש לצורך ייצור חדר הארונות. אנחנו בסליידור החלטנו להעניק ללקוחתינו טווח מחירים רחב ביותר.

  ייעוץ בוואטסאפ
  תיאום פגישת יעוץ

  נשמח לראותכם בחנות המפעל שלנו!
  כתובתינו: לוי משה 14 (צד מזרחי) ראשון לציון
  לאחר שליחת הפנייה נציג שלנו ייצור עמכם קשר.

   נא להצטייד לפגישה עם מידות ותמונות החדר
   תודה!
   בקשתך נשלחה בהצלחה!
   נציג שלנו ייצור עמכם קשר בהקדם.