דוגמאות זכוכית

כחברה מובילה בייצור ארונות הזזה בעיצוב אישי, אנחנו ב-סליידור מאפשרים לקהל לקוחותינו ליהנות מהיצע מרשים של חומרי גלם וסגנונות עיצוב באמצעותם אנו מייצרים עבור כל אחד ואחת מהם את הארון עליו הוא תמיד חלם. על מנת לאפשר לקהל לקוחותינו ליהנות מהיצע הולך וגדל של סגנונות עיצוב בתחום ארונות ההזזה, אנו מקפידים על שילוב חומרי גלם לדלתות הארון, שילוב הכולל: אלומיניום, עץ וזכוכית. בעמוד שלפניכם תוכלו להתרשם מהיצע דוגמאות הזכוכית באמצעותן ניתן לצפות את דלתות הארון.

דלתות הזזה מזכוכית

דלתות הזזה מזכוכית בחברת סליידור הן למעשה דלתות זכוכית מרשימות ביופיין המוצעות לכם במגוון רחב של דגמים וסגנונות עיצוב בהתאם להעדפות הסטייל האישיות שלכם ובהתאם לעיצוב הכללי של החדר בו יוצב הארון. דלתות אלו עושות שימוש בפטנט Easy-slide הייחודי לחברתנו. פטנט זה מאפשר לכם ליהנות ממנגנון פתיחה- סגירה נוח וחרישי, וזאת באמצעות גלגלי הזזה המונעים באמצעות מייסבים לינארים המסוגלים להניע משקלים כבדים במיוחד. יתרונות נוספים של הפטנט טמונים בעבודה שדלתות הארון מאובזרות במברשות אטימה המונעות כניסת אבק אל תוך חלל הארון וב-בולם טריקה לריכוך סגירה ונעילת הארון ומשטחי הגנה מלאים לכל דלת זכוכית או מראה המונעים שברים. חברתנו עושה הכול על מנת להעמיד לרשותכם את ההיצע הגדול והמרשים ביותר של דוגמאות זכוכית לדלתות הזזה, ובנוסף, אנו מתמחים בייצור ארונות הזזה המשלבים בתוכם את אחת מדוגמאות הזכוכית המועדפות עליכם. בנוסף לדוגמאות הזכוכית המופיעות בעמוד זה, תוכלו להתרשם גם מדלתות הזזה בהדפסים.

דלתות זכוכית - כל האפשרויות במקום אחד!

אצלנו בחברת סליידור, תוכלו למצוא היצע מרשים, איכותי ומגוון של דוגמאות זכוכית אותן ניתן להתקין על גבי כל דלת הזזה אותה אנו מייצרים. דלתות הזכוכית המשמשות כדלתות הזזה לארונות ההזזה המיוצרים אף הם על ידי חברתנו, הן דלתות המתאפיינות במעידות רבת שנים, וזאת לנוכח סוגי הזכוכיות בהן אנו עושים שימוש לאורך שלבי הייצור.

כאשר מדברים על דוגמאות זכוכית מבית סליידור, מדברים למעשה על זכוכיות המותאמות לצרכי התקנה על גבי מספר דלתות הזזה בהתאם לסגנון העיצובי המועדף עליכם ביותר כגון:

  • דלתות הזזה מזכוכית בשילוב חומרי גלם נוספים לצורך ייצור מסגרת הדלת (עץ ואלומיניום)
  • דלתות הזזה מזכוכית בגוון אחיד – לרשותכם, מניפת צבעים לבחירה אישית
  • דלתות הזזה מזכוכית בהדפסים – מגוון רחב של אלמנטים גרפיים הניתנים להדפסה דיגיטלית ומתקדמת מסוגה על דלתות הזכוכית.
  • דלתות הזזה מזכוכית בהדפס אישי- אופציה המיועדת לאילו מביניכם המעוניינים להדפיס על גבי דלתות הזכוכית כל תמונה או אלמנט גרפי אותו אתם תספקו לנו (וזאת בהתאם לרזולוציה של התמונה המקורית).

אפשרויות אלו מותאמות עבור כל אחד ואחת מביניכם בהתאם לסגנון העיצובי המועדף עליו ובהתאם לעיצוב הקונספטואלי של חלל המגורים בו תהיו מעוניינים למקם את ארון ההזזה.

סליידור - כל היתרונות בדרך לארון הזזה חלומי!

במידה וגם אתם חולמים על ארון הזזה מודרני, פונקציונאלי ומעוצב, זה הזמן להיחשף לכל היתרונות המקצועיים הממתינים גם לכם בחברת סליידור בכל הנוגע להליכי תכנון, עיצוב, ייצור והתקנה של ארונות הזזה מעוצבים.

היתרונות המקצועיים שלנו מבוססים על ניסיון וידע מקצועי- מעשי של למעלה מ-30 שנה בענף ייצור הארונות ועל פטנט ה-EASY SLIDE הייחודי שלנו. בין יתר היתרונות המקצועיים הנלווים לביצוע הזמנה ורכישה של ארונות הזזה בחברתנו תוכלו למצוא:

  • מחלקת תכנון ועיצוב מקצועית המאפשרת לכם ליהנות משירותי ייעוץ והכוונה בכל הנוגע לתכנון ועיצוב ארון ההזזה האידיאלי ביותר עבורכם הן ברמה הפרקטית (התאמה מלאה לצרכי האחסון הנחוצים לכם) והן ברמה העיצובית.
  • מחלקת פיתוח האמונה על שילוב טכנולוגיות מתקדמות ופתרונות אחסון חכמים בכל ארון הזזה המיוצר בחברתנו.
  • מחלקת ייצור מובילה בתחומה באמצעותה תוכלו להבטיח לעצמכם ארונות הזזה איכותיים המיוצרים מחומרי הגלם הטובים ביותר בענף!
  • מחלקת בקרת איכות בה מתבצעות בדיקות מקיפות לכל מרכיבי הארון עם סיום הליכי הייצור ובטרם יציאתו לבית הלקוח, כאשר מטרת הבדיקה היא לוודא שכל אחד ממרכיבי הארון עומד בקריטריונים המחמירים ביותר בענף.
  • מחלקת התקנות מקצועית המתמחה בביצוע עבודות התקנה בבית הלקוח של כל סוגי הארונות המיוצרים בחברתנו.
  • אחריות מקיפה ומלאה על כל מרכיבי הארון – אנחנו בחברת סליידור מעניקים לכם את תקופת האחריות המורחבת ביותר בענף וזאת לתקופה של עד 10 שנים מיום הרכישה וההתקנה!

יתרונות אלו ונוספים, מבטיחים לכל אחד ואחת מביניכם, ארון הזזה איכותי, פונקציונאלי ומעוצב למשך שנים רבות!

דלתות הזזה מזכוכית בהתאמה אישית

במחלקת התכנון והעיצוב שלנו, תוכלו ליהנות מפתרונות תכנון ועיצוב בהתאמה אישית מלאה לכל סוגי הארונות, לרבות, ייצור ארונות הזזה בהתאמה אישית המשלבים בתוכם דלתות הזזה מזכוכית. פתרונות התכנון והעיצוב המוצעים על ידינו מותאמים לכל לקוח/ה ברמה האישית וזאת בהתאם לצרכי האחסון הנחוצים לו ברמה היומיומית ובהתאם לגודל השטח הייעודי בו הוא מעוניים למקם בסופו של הליך את הארון.

כאשר אנו מדברים על הליכי תכנון ועיצוב של ארונות הזזה, אנו מדברים למעשה על 2 חלקים שונים, החלק הראשון מיועד לצרכי תכנון ועיצוב גוף הארון הכולל גם החלטה בנוגע לאופן חלוקת תאי הארון, והחלק השני מתייחס לחזית הארון ובחירת דלת הזכוכית המותאמות ביותר עבורכם מבין דוגמאות זכוכית העומדות לרשותכם אצלנו.

דלתות זכוכית מבית סליידור - אחריות מקיפה ל-10 שנים!

כל אחת מאותן דוגמאות זכוכית המשווקות בחברתנו לצורך ייצור דלתות הזזה מזכוכית, נכללת בתקופת האחריות המורחבת אותה אנו מעניקים ללקוחותינו בגין כל רכישת ארון בחברתנו. תקופת האחריות שלנו הינה לתקופה של עד 10 שנים והיא מאפשרת לכם ליהנות מביטחון ושקט נפשי בכל הנוגע לאיכויות הארון ועמידותו הגבוהה. חשוב לנו לציין שכל דלתות ההזזה המיוצרות בחברתנו, עוברת בדיקת בקרת איכות מקיפה בטרם יציאתן לבית הלקוח, וזאת על מנת להבטיח לכם את המוצר המוגמר האיכותי ביותר. 

רק אצלנו בחברת סליידור, תוכלו להבטיח לעצמכם ארונות איכות לחיים המיוצרים בשילוב טכנולוגיות מתקדמות, כאשר כל ארון הזזה מבית סליידור מאובזר בפטנט הייעודי שלנו (EASY SLIDE) להנעה קלה ונוחה של דלתות ההזזה ללא קשר למשקלן! אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר עוד היום ולשמוע פרטים נוספים על כל אחת מאותן דוגמאות זכוכיות המשמשות אותנו לצרכי ייצור דלתות הזזה מזכוכית.

לחץ לקבלת הצעת מחיר

לתיאום פגישה עם יועצי התכנון והעיצוב שלנו באולם התצוגה, צרו איתנו קשר עוד היום

חייגו עכשיו 03-9519095