בתי לקוחות

למעלה מ-30 שנות ניסיון, היצע מרשים של פתרונות אחסון חכמים ומתקדמים המותאמים לכל סוגי הארונות, מחלקת ייצור ענפה המתמחה בהליכי ייצור מתקדמים של כל סוגי הארונות, ומעל הכול, חדשנות ויצירתיות בכל ארון, כל אלו ועוד ביססו את מעמדה המקצועי של חברת סליידור כאחת מהחברות המובילות ביותר בישראל בענף ייצור ארונות.

אנחנו בחברת סליידור, עוסקים ומתמחים בענף ייצור ארונות מאז שנת 1987, ולאורך כל שנות פעילותנו בענף, אנו מקפידים לספק לכל אחד ואחת מלקוחותינו את פתרונות התכנון, העיצוב והייצור המותאמים ביותר לצרכיו בכל הנוגע להצבת ארונות איכות לחיים בסביבת המגורים. בין יתר סוגי הארונות המיוצרים על ידינו תוכלו למצוא: ארונות קיר מסוג דלתות פתיחה, ארונות קיר מסוג דלתות הזזה, ארונות פינתיים מעוצבים, ארונות במישור אחד, חדרי ארונות, ארונות רחף, ארונות הזזה משולבי מסך טלוויזיה וארונות הזזה משולבי דלתות זכוכית.

על מנת להבטיח לקהל לקוחותינו את מוצרי האיכות המובילים ביותר בענף ייצור ארונות, אנחנו בחברת סליידור, מקפידים בין היתר על:

  • הליך תכנון ועיצוב בהתאמה אישית לצרכי האחסון הנחוצים לכל אחד ואחת מלקוחותינו
  • הליך פיתוח של פתרונות אחסון חכמים וטכנולוגיות מתקדמות אותן אנו משלבים בארונות השונים המיוצרים על ידינו
  • הליך בקרת איכות לכל אחד ממרכיבי הארונות המיוצרים בחברתנו וזאת במטרה לוודא את עמידותם בקריטריונים המחמירים ביותר בענף
  • התקנה מקצועית בבית הלקוח – לרשותנו, צוותי התקנות בפריסה ארצית, כאשר כל צוות מאובזר במערכות הציוד המתקדמות ביותר המאפשרות התקנה בטוחה ומהירה של כל סוגי הארונות המיוצרים על ידינו.

הלקוחות שלנו רואים את ההבדל בכל יום מחדש...

היקף השירותים והפתרונות המוצעים על ידינו לאורך כל שלבי התכנון, העיצוב והייצור של כל סוגי הארונות, מאפשר לכל אחד ואחת מלקוחותינו ליהנות מארונות איכות לחיים לכל סביבת המגורים, בין אם מדובר בארונות הזזה או דלתות פתיחה לחדרי השינה, בין אם מדובר בארונות פינתיים לפרוזדור ולנישות פינתיות בסביבת המגורים, בין אם מדובר בתכנון חדרי ארונות לחללים ייעודיים ובין אם מדובר בארונות במישור אחד או ארונות רחף.

ארונות האיכות שלנו מתאפיינים בין היתר בעמידות רבה לאורך שנים (הודות לחומרי הגלם האיכותיים בהם אנו עושים שימוש), עיצוב מרשים המותאם להעדפות העיצוביות של כל לקוח ופתרונות אחסון חכמים בגוף הארון. אלמנטים אלו, המייחדים למעשה את הארונות המיוצרים בחברתנו, מאפשרים לקהל לקוחותינו לראות ולהרגיש באיכות שעושה את ההבדל בכל יום מחדש.

צוות התקנות מקצועי בפריסה ארצית

אנחנו בחברת סליידור מייחסים חשיבות רבה לפעולת ההרכבה וההתקנה של ארונות האיכות אותם אנו מייצרים, ולכן, אנו מאפשרים לקהל לקוחותינו בכל רחבי הארץ ליהנות משירותי התקנה מקצועיים המיושמים על ידי צוותי התקנה הפועלים בכל רחבי הארץ.

צוותי ההתקנות שלנו מחזיקים בהתמחות מיוחדת להרכבה והתקנה של כל סוגי הארונות המיוצרים על ידינו והם עובדים על פי תכנית מפרט מובנית המותאמת לכל ארון וארון באופן פרטני. כאשר אנו מדברים על התמחות מקצועית בתחום ההתקנות, אנו למעשה מייחסים חשיבות רבה לאופן פעולת ההרכבה וההתקנה של הארונות השונים המיוצרים בחברתנו, ולכן, אנו דואגים להעביר הכשרות מקצועיות לכל צוותי ההתקנות מעת לעת, וזאת על מנת לחשוף אותם לחידושים השונים אותם אנו מפתחים בתחום ייצור ארונות. חשוב לנו לציין שברוב המקרים, אנו מעדיפים שפעולת ההתקנה וההרכבה של ארונות האיכות שלנו, תתבצע על ידי צוותי ההתקנה הפועלים מטעמנו, אך אנו מאפשרים לכל לקוח/ה לקהל החלטה אישית בנוגע לזהות המתקינים.

ארונות בהתאמה אישית - שלב אחר שלב

אחד מהשירותים המקצועיים המוצעים על ידינו בחברת סליידור הינו שירות לתכנון, עיצוב וייצור של ארונות בהתאמה אישית מלאה לצרכי הלקוח. במסגרת השירות, אנו מאפשרים לכל אחד ואחת מלקוחותינו ליהנות מהפעולות המקצועיות הבאות:

  • שירותי מדידה בבית הלקוח- צוות מדידות מקצועי מטעמנו יבקר בביתכם/דירתכם לצורך נטילת מידות מדויקות של כל החללים בהם תהיו מעוניינים למקם את אחד מסוגי הארונות המיוצרים על ידינו.
  • פגישת ייעוץ מקדימה עם יועצי התכנון והעיצוב שלנו- במקביל לפעולות המדידה, ובהתאם לנתוני המידות, אנו מאפשרים לכם ליהנות מפגישת ייעוץ מקדימה עם אנשי התכנון והעיצוב שלנו. במהלך הפגישה, יועצי התכנון והעיצוב שלנו ילמדו להכיר מקרוב את צרכי האחסון הנחוצים לכם ואת העדפות הטעם האישי שלכם בכל הנוגע לנראות ועיצוב הארון.
  • תכנית מובנית לעיצוב הארון- לאחר פגישת הייעוץ ולאחר שתחשפו לרעיונות השונים לתכנון ועיצוב הארון, יועצי התכנון ואנשי העיצוב שלנו ירכיבו עבורכם תוכנית מובנית לעיצוב הארון אותה תדרשו לאשר בטרם העברת התכנית לקו הייצור במפעלנו. תכנית זו משלבת בתוכה גם פתרונות אחסון חכמים המותאמים לגודל גוף הארון ולצרכי האחסון הנחוצים לכם.
  • התקנה מקצועית בבית הלקוח- לאחר שלב הייצור של הארון, אנו נעמיד לרשותכם צוות התקנות מקצועי ומיומן המתמחה בהתקנת ארונות סליידור בבית הלקוח.

אחריות מקיפה לתקופה מורחבת לכל סוגי הארונות

הידע, הניסיון והמיומנויות המקצועיות שלנו בכל הנוגע לייצור ארונות, מאפשר לכל אחד ואחת מלקוחותינו ליהנות מאחריות מקיפה ומלאה על כל מרכיבי הארונות השונים אותם אנו מייצרים וזאת במסגרת תקופת אחריות מורחבת של עד 10 שנים!!!

תקופת האחריות המורחבת שלנו היא שם ודבר בענף ייצור הארונות והיא מבטיחה לקהל לקוחותינו את הביטחון המלא לכך שהם עושים את הבחירה הנכונה כאשר הם בוחרים בנו כחברת הייצור אשר תתכננן, תעצב, תייצר וגם תתקין בעבורם את הארון עליו הם תמיד חלמו.

בואו לראות איך כל זה נראה בבית הלקוחות שלנו

בעמוד זה תוכלו למצוא גלריית תמונות של ארונות מסוגים שונים אותם תכננו, עיצבנו, ייצרנו והתקנו עבור קהל לקוחותינו לאורך השנים. אנו מקפידים לעדכן את התמונות מעת לעת ולשלב בתוכן תמונות הממחישות בצורה הטובה היותר את כל היתרונות המקצועיים שלנו. אתם מוזמנים לבקר בדף מעת לעת ולהיחשף לכל הדגמים המעוצבים האחרונים שלנו בענף ייצור ארונות. חשוב לנו לציין שכל אחת מהתמונות המופיעות בעמוד צולמה בבית הלקוחות לאחר התקנת הארונות.

גם אתם רוצים שהתמונות של הארונות אותם ייצרנו והתקנו בביתכם יופיעו בעמוד זה? צרו איתנו קשר דרך הדוא"ל.

לחץ לקבלת הצעת מחיר

דירה ברחובות הצעירה

דירה בראשון לציון

לתיאום פגישה עם יועצי התכנון והעיצוב שלנו באולם התצוגה, צרו איתנו קשר עוד היום

חייגו עכשיו 03-9519095