ארונות פתיחה מעוצבים

ארונות מסוג דלתות פתיחה, הם למעשה אחד מפריטי הריהוט הנפוצים ביותר בכל רחבי העולם, ובכל דירת מגורים או בית מגורים בארץ ובעולם , תוכלו למצוא לפחות פריט ריהוט אחד שהוא ארונות פתיחה.

ארונות פתיחה מעוצבים, אומנם פינו את מקומם בשנים האחרונות לטובת ארונות ההזזה המודרניים והמעוצבים, אך גם בתחום ארונות הפתיחה תוכלו למצוא עשרות דגמים של ארונות מעוצבים היכולים להפוך כל חלל מגורים בו תבחרו למקם את הארון לחלל מגורים מעוצב הודות לאיכויות הארון.

ארונות פתיחה מעוצבים. פנו לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות:


  וידיאו אודות החברה
  מה מאפיין את ארונות פתיחה שלנו?

  ארונות פתיחה מבית סליידור כוללים בין היתר: ארון פתיחה 2 דלתות, ארון פתיחה 3 דלתות, ארון פתיחה 4 דלתות וארונות 5,6 או 7 דלתות ויותר בהתאם לצרכי הלקוח.

  חשוב לנו לציין שכאשר אנו מדברים על דלתות פתיחה אנו לא מדברים בהכרח על דלתות המיוצרות מעץ מלא או מעובד, אלא גם על ארונות משולבי דלתות זכוכית ודלתות המיוצרות משילוב חומרי גלם כגון: עץ, זכוכית ואלומיניום.

  ארונות פתיחה, על אף היותם אחד מהמוצרים הוותיקים ביותר בתחום האחסון, זוכים בשנים האחרונות ללא מעט חידושים הודות לפתרונות אחסון חכמים ומתקדמים אותם ניתן להתאים גם לארונות בכל גודל.

  פתרונות אלו כוללים בין היתר: תאי תלייה נשלפים, קרש גיהוץ נשלף, סלסלות אלומיניום נשלפות המחליפות למעשה את מגירות העץ המסורתיות, מתקן ייעודי לתליית עניבות וחגורות, מראה נשלפת מגוף הארון ופתרונות אחסון נוספים היכולים להפוך כל ארון דלת פתיחה לאמצעי אחסון חכם ומתקדם מסוגו.

  ארונות פתיחה מעוצבים – כל החידושים

  ארונות הפתיחה המיוצרים בחברתנו, משלבים בתוכם את כל החידושים האחרונים בענף ייצור ארונות, כאשר בנוסף לפתרונות האחסון החכמים המוטמעים בארונות הפתיחה המיוצרים בחברתנו, אנו מקפידים לעשות שימוש במוצרי פרזול איכותיים המבטיחים לכם ארון איכות לחיים!

  בין יתר החידושים המוצעים על ידינו בתחום ארונות פתיחה תוכלו למצוא:

  • דלתות פתיחה מזכוכית המאפשרות הדפסים מיוחדים ויצירת חזית מעוצבת
  • מערכת מדפים מתכוונת- מערכת מדפים המאפשרת לכם לשנות את מיקומה בכל פעם מחדש בהתאם לעונות השנה ובהתאם להיקף וסוג הפריטים אותם תהיו מעוניינים לאחסן בגוף הארון
  • היצע עשיר של דוגמאות מלמין לעיצוב חזיתות ארון פתיחה- לרשותכם, היצע מרשים של דוגמאות מלמין שהוא למעשה חומר גלם ייעודי המשמש כשכבת ציפוי ללוחות הסיבים מהם מיוצרים ארונות הפתיחה שלנו.
  • דלתות פתיחה משולבי מראות- בדומה לארונות הזזה משולבי מראות המיוצרים בחברתנו גם בקטגוריית ארונות הפתיחה תוכלו למצוא דלתות פתיחה משולבי מראות בכל גודל נדרש (בהתאם למידות הדלת והארון).

  וחידושים עיצוביים נוספים הממתינים לכם באולמות התצוגה שלנו.

  ייעוץ בוואטסאפ
  תיאום פגישת יעוץ

  נשמח לראותכם בחנות המפעל שלנו!
  כתובתינו: לוי משה 14 (צד מזרחי) ראשון לציון
  לאחר שליחת הפנייה נציג שלנו ייצור עמכם קשר.

   נא להצטייד לפגישה עם מידות ותמונות החדר
   תודה!
   בקשתך נשלחה בהצלחה!
   נציג שלנו ייצור עמכם קשר בהקדם.