ארונות פינתיים בהתאמה אישית

עומדת לרשותכם פינה לא מנוצלת בשטח הדירה? אנו נסייע לכם "לסגור את הפינה" וליהנות ממגוון רחב של ארונות פינתיים המותאמים באופן אישי לכל חלקי הבית. פתרונות האחסון שלנו מיועדים לניצול מקסימאלי של חללים פתוחים בשטח הדירה, והם מיוצרים בהתאם לגודל הפינה ובהתאם לצרכי האחסון השונים של לקוחותינו.

אנו, עוסקים ומתמחים במתן פתרונות אחסון ללקוחותינו כבר קרוב ל-30 שנה, ולאורך כל שנות פעילותינו אנו מקפידים על התאמה אישית בין צרכי הלקוח לבין גודל הארון ועיצובו.

אחד ממוצרי האיכות שלנו הינו ארון פינתי המותאם באופן אישי לכל חלקי הבית. הרהיטים שלנו מתוכננים באופן אישי לשטח הפינה העומדת לרשותכם, לחדרי השינה/מבואות הכניסה וליתר חלקי הבית.

 

ארונות פינתיים בהתאמה אישית. פנו לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות:


  וידיאו אודות החברה
  ארונות פינתיים מייצרים רק עם המומחים של סליידור

  אנו מעמידים לרשותכם את שירותיה של מחלקת התכנון והעיצוב שלנו בדרך לייצור הארונות הפינתיים המותאמים ביותר לסביבת מגוריכם. בין אנשי המקצוע העומדים לרשותכם במחלקה תוכלו ליהנות ממעצבים מובילים ואנשי תכנון מנוסים המתמחים בייצור על פי התאמה אישית כבר קרוב ל-30 שנה.

  בדומה לכל ארון איכות אחר אותו אנו מייצרים בחברתנו, גם כאן אנו מקפידים על שימוש בשיטות ייצור מתקדמות, חומרי גלם איכותיים ומעולים ומתן אחריות מקיפה ומלאה למרכיבי הרהיט לתקופה מורחבת של עד 10 שנים.

  הניסיון שלנו בייצור ארונות פינתיים ובתחום הריהוט בכלל ומגוון המוצרים שלנו, מאפשרים לספק ללקוחות פתרונות אידיאליים המותאמים לכל לקוח, על פי הצורך, התקציב והחלל המיועד להתקנת הרהיט.

  בחברתנו מקפידים על ביצוע הדרגתי ומתוכנן היטב של שלב ההתקנה: החל משלב המדידות הראשוני, תכנון ועיצוב של הארון עצמו, בנייה והתקנה בפועל בבית הלקוח. פירוט נוסף על התהליך נמצא הפסקה הבאה.

  מעוצב ויוקרתי, סוגר לכם יופי של פינה בסביבת המגורים

  ארונות פינתיים ניתן להתקין על גבי פינה ייעודית בסביבת המגורים, בין אם מדובר בפינה המחברת בין קירות בחדרי השינה ובין אם מדובר בפינה (נישה) העומדת לרשותכם בפרוזדור הבית/דירה או בכל חלל ייעודי אחר בשטח הבית/דירה.

  כל רהיט המיוצר בחברת סליידור, מתוכנן לפרטי פרטים בהתאם למידות ושטח הפינה העומדת לרשותכם ובהתאם לכל צרכי האחסון הנחוצים לכם. במקביל, אנו מקדישים מחשבה יתרה לאופן חלוקת התאים בגוף הארון ולאופן השימוש בו.

  ההתמחות הענפית שלנו מאפשרת לנו לתכנן, לעצב ולייצר עבורכם ארונות פינתיים מעוצבים מכל סוג, בין אם מדובר בארון מסוג דלתות פתיחה ובין אם מדובר בסוג דלתות הזזה. בשני המקרים, אנו מעמידים לרשותכם את כל אנשי המקצוע המובילים הפועלים בחברתנו בכל אחת מהמחלקות המקצועיות הבאות:

  • מדידות – המתמחה בנטילת מדידות מדויקות של הפינה בה תהיו מעוניינים למקם את רהיט האחסון
  • תכנון ועיצוב – המתמחה בתכנון מיטבי של גוף הארון ועיצוב חזיתותיו
  • פיתוח – המתמחה בהתאמת פתרונות אחסון חכמים ומתקדמים לפי הסוג אותו בחרתם לעצב
  • בקרת איכות – המתמחה בביצוע בדיקות בקרת איכות לפני יציאת המרכיבים משטח המפעל לבית הלקוח
  • התקנות מקצועית – המתמחה בביצוע עבודות התקנה של ארונות פינתיים מעוצבים.

  ארונות פינתיים – למי הם מיועדים ולמה?

  הארונות המיוצרים על ידינו בהתאמה אישית מלאה, מיועדים לכל אחד ואחת מביניכם המעוניין להתקין ארון פינתי באחד מחדרי המגורים בשטח דירתו/ביתו, ולכל אחד ואחת מביניכם המעוניינים להציב ארון אחסון פינתי ומעוצב באחת מהפינות הפנויות העומדות לרשותו בסביבת המגורים.

  חשוב לנו לציין שהארונות הפינתיים שלנו מתאפיינים בעמידתם הגבוהה לאורך שנים וזאת לנוכח איכות חומרי הגלם המשמשים אותנו לצורך ייצור רהיטי האחסון, במעמד רכישתם אנו מעניקים לכם אחריות מורחבת לתקופה של עד 10 שנים!

  ארונות פינתיים המעוצבים בחברתנו מיוצרים במסגרת הליך תכנון ועיצוב מותאם לקוח, כאשר בחלק מהמקרים, פתרונות אלה מיועדים לצרכי אבזור חדרים מובנים (בצמוד ליחידת ההורים ברוב המקרים) ו/או חללים המיועדים לשמש אתכם בשטח הדירה.

  המגמה העולמית בשנים האחרונות מצביעה על יותר ויותר דיירים המחליטים להתקין ארונות הממוקמים בפינה, על מנת לנצל בצורה אידיאלית את שטח החדר והדירה בכלל. בעמוד הפייסבוק שלנו תוכלו לצפות במגוון דגמים וסגנונות, בין היתר בתמונות של ארונות פינתיים אשר צולמו בבתי לקוחות לאחר התקנה.

  ייעוץ בוואטסאפ
  תיאום פגישת יעוץ

  נשמח לראותכם בחנות המפעל שלנו!
  כתובתינו: לוי משה 14 (צד מזרחי) ראשון לציון
  לאחר שליחת הפנייה נציג שלנו ייצור עמכם קשר.

   נא להצטייד לפגישה עם מידות ותמונות החדר
   תודה!
   בקשתך נשלחה בהצלחה!
   נציג שלנו ייצור עמכם קשר בהקדם.