ארונות סליידור, נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת: 072-3311209

דוגמאות ארונות מלמין

ייצור ארונות מכל סוג ובכל גודל, ביניהם ניתן למנות ארון מלמין, זאת ההתמחות הענפית שלנו בחברת סליידור כבר למעלה מ-30 שנה. לאורך כל שנות פעילותנו בענף, אנו מקפידים על שילוב טכנולוגיות מתקדמות במסגרת הליך הייצור ועל שימוש בחומרי הגלם האיכותיים והעמידים ביותר בענף הריהוט בכלל וענף ייצור ארונות בפרט.

אחד מאותם חומרי גלם בהם אנו עושים שימוש תדיר וקבוע לצורך ייצור ארונות מכל סוג, הוא חומר ארון מלמין, העשוי מהחומר מלמין מהווה למעשה שכבת ציפוי ללוחות סיבית.
המלמין משמש כשכבת ציפוי ללוחות סיבית לארונות אותם אנו מייצרים,  והוא נחשב לחומר גלם בעל יכולת עמידות גבוהה במיוחד המותאם לאקלים הישראלי.
בעמוד שלפניכם תוכלו למצוא מידע מורחב של חומר המלמין, אופן השימוש בו במסגרת תהליכי הייצור בחברתנו ומידע על דוגמאות ארונות מלמין אותן ניתן למצוא אצלנו.

ארונות מלמין

שכבת הציפוי של לוחות הסיבית המשמשים אותנו לייצר סוגי ארונות שונים, מגיעה במספר דוגמאות מלמין לבחירת הלקוח, כאשר בין יתר דוגמאות ארון מלמין אותן תוכלו למצוא אצלנו נכללות:

  • מלמין בגווני עץ טבעי – אחד מסוגי הדוגמאות הנפוצות ביותר בענף ייצור הארונות, מאפשר לכם ליהנות מארונות במראה כפרי, ביתי וחמים.
  • מלמין מראה עתיק – דוגמת מלמין המתאפיינת במראה "רטרו" ייחודי.
  • מלמין במראה תלת מימד המתקבל מגבישים- דוגמת מלמין מודרנית ואופנתית
  • מלמין צבעי פסטל – דוגמת מלמין המגיעה בקשת של גוונים לבחירתכם

ועוד מגוון רחב של דוגמאות ארונות מלמין אותן תוכלו למצוא אצלנו. בעמוד שלפניכם תוכלו למצוא חלק מהיצע דוגמאות המלמין המסופקים על ידינו. כמו כן, אתם מוזמנים לבקר אותנו באולמות התצוגה, ולהיחשף לדוגמאות נוספות שאינן מופיעות באתר.

המלמין הוא למעשה נייר דקורטיבי המוספג בלוחות הסיבית. חומר זה משמש אותנו כשכבת ציפוי לכל אותן לוחות סיבית המשמשות לצורך ייצור ארונות מלמין כאלו ואחרים. את חומר המלמין אנו מייבאים באופן אישי מחו"ל, כאשר במפעל באירופה בו מייצרים את המלמין, מעבירים את גלילי הענק תהליך המכונה הספגה וכבישה חמה  שעם סיומו מצפים את לוחות הסיבית במלמין.

ההיצע ההולך וגדל של דוגמאות ארונות מלמין המיובאות ומיוצרות על ידינו, נועד בין היתר לאפשר לכל אחד ואחת מלקוחותינו, ליהנות מעולם עשיר ומרתק של אפשרויות עיצוביות לכל סוגי הארונות.

כאשר מדברים על ארונות מלמין, נהוג לחשוב שמדובר רק בשכבת ציפוי המיועדת ללוחות סיבית המשמשים כדלתות פתיחה בארונות מסוג דלת פתיחה. אצלנו בחברת סליידור, כל גוף הארון מיוצר מדוגמאות מלמין שונות, לרבות, גוף הארונות בכל אחד מארונות ההזזה המיוצרים בחברתנו.

איכויותיו של המלמין כחומר גלם המשמש לציפוי לוחות הסיבית, מאפשר לכם ליהנות מגוף ארון איכותי ומעוצב המתאפיין בעמידות רבת שנים. כמו כן, דוגמאות מלמין משמשות אותנו לצרכי ייצור חדרי ארונות מובנים בהתאם לצרכי האחסון וגודל החלל הייעודי העומד לרשות הלקוח.

שיתוף ב facebook
Share on Facebook
שיתוף ב whatsapp
Share on WhatsApp

לתיאום פגישה עם יועצי התכנון והעיצוב שלנו באולם התצוגה, צרו איתנו קשר עוד היום

חייגו עכשיו 072-3311209