ארון הזזה עם טלוויזיה

רוצים להפוך את חדר השינה שלכם לסביבת מגורים מודרנית ומעוצבת? נמאס לכם לחפש מקום למסך הטלוויזיה בחדרי השינה? זה הזמן לדעת הכול על ארון הזזה עם טלויזיה מבית סליידור, החברה המובילה בישראל לייצור ארון הזזה עם טלוויזיה.

אנחנו בחברת סליידור חרטנו על דגלנו את נושא החדשנות הטכנולוגיות, ולכן אנו מחויבים להעמיד לרשות לקוחותינו את הפתרונות הטכנולוגיים המתקדמים ביותר בענף ייצור הארונות, לרבות, ארונות המשלבים בתוכם מסכי טלוויזיה. ארונות הטלוויזיה המיוצרים על ידינו זוכים לפופולאריות הולכת וגוברת בקרב קהל לקוחותינו, וזאת לנוכח העובדה שהם מהווים פתרון אידיאלי לבעיית מיקום הטלוויזיה בחדרי השינה, לצד פתרון אחסון פונקציונאלי ומעוצב המותאם לסביבת המגורים המודרנית.

ארון הזזה עם טלוויזיה בכל גודל שתבחרו!

אנחנו בחברת סליידור מתכננים עבורכם את ארונות הטלויזיה במחלקת התכנון והעיצוב שלנו הכוללת בתוכה את טובי המעצבים ואנשי התכנון. לרשותנו, כ-30 שנות ניסיון בכל הנוגע לתכנון ועיצוב ארונות, דבר המאפשר לנו לבצע מגוון רחב של עבודות תכנון ועיצוב מורכבות. ארונות הטלוויזיה המיוצרים על ידינו משלבים בתוכם טכנולוגיות מתקדמות בכל הנוגע למנגנוני ההזזה, והם מאפשרים לכם לבחור בכל סוג של טלוויזיה ובכל גודל. כאשר גודל הארון מותאם לגודל החדר וצרכי האחסון שלכם.

ארונות משולבי טלוויזיה של סליידור - 10 שנות אחריות!

בדומה לכל מוצר איכות אחר המיוצר על ידינו, גם על ארון הזזה עם טלויזיה אנו מעמידים לרשות קהל לקוחותינו אחריות מורחבת לתקופה של עד 10 שנים. כחברה מובילה בענף ייצור ארונות הזזה, אנחנו בחברת סליידור, מלווים אתכם לאורך כל שלבי התכנון, העיצוב, הייצור וההתקנה של ארון הטלויזיה. לרשותכם, אנשי מקצוע הפועלים בכל אחת ממחלקות השירות שלנו הכוללות את מחלקת התכנון והעיצוב, מחלקת הייצור ומחלקת ההתקנות. השילוב המקצועי בין המחלקות והניסיון הרב העומד לרשות כל מחלקה ומחלקה, מאפשר גם לכם ליהנות מצפייה מהנה מול ארון הזזה.

גם ארון פטנט וגם ארון טלויזיה והכול במוצר אחד!

אנחנו בחברת סליידור, עוסקים ומתמחים בייצור ארונות הזזה כבר למעלה מ-30 שנה, כאשר בשנת 1990 פיתחנו פטנט ייחודי (EASY SLIDE) המותאם לכל סוגי ארונות ההזזה. פטנט זה משלב בין אלומיניום בדלת הארון לבין גלגלי הזזה המונעים באמצעות מייסבים לינאריים המסוגלים להניע דלתות הזזה בקלות ובנוחות ללא קשר למשקלן!

פטנט זה משולב בכל אחד מארונות ההזזה המיוצרים בחברתנו מאז שנת 1990 ועד היום, כאשר לאורך השנים המשכנו לפתח ולשכלל את הפטנט והוספנו לו גם מברשות אטימה למניעת כניסת אבק אל פנים הארון וגם בולם טריקה לריכוך סגירת ונעילת הארון. הפטנט הייחודי שלנו בשילוב האלמנטים שהתווספו אליו לאורך השנים, מאפשרים לכלל לקוחותינו, ליהנות מארונות איכותיים המתאפיינים בעמידות מקסימאלית לאורך שנים רבות. 

כחברה הדוגלת בחדשנות טכנולוגית בכל אחד משלבי הייצור, אנחנו בחברת סליידור התחלנו בתחילת שנות ה-2000, לייצר ארון הזזה עם טלויזיה, כאשר כל ארון הזזה עם טלויזיה המיוצר בחברתנו, עומד בכל הקריטריונים המאפיינים את מוצרינו כגון: עמידות רבת שנים, עיצוב מודרני, חומרי הגלם הטובים והאיכותיים ביותר ובדיקות קפדניות בתחום בקרת האיכות טרם יציאת המוצר ממפעלי החברה. כיום, כ-20 שנה לאחר שהתחלנו לייצר ארונות משולבי טלוויזיה, אנו מחזיקים בהתמחות ענפית בכל הנוגע לייצור ארון הזזה עם טלוויזיה, ומאפשרים לכלל לקוחותינו ליהנות מהשילוב בין ארון פטנט למסך טלוויזיה מובנה בחזית הארון.

ארונות משולבי טלויזיה - למי הם מיועדים?

ארון עם טלויזיה הוא בראש ובראשונה אמצעי אחסון נוח, פונקציונאלי ומעוצב, ולכן, הוא מותאם לכל אחד ואחת מביניכם המעוניין לרכוש ארון הזזה כזה או אחר לאחד או יותר מחדרי השינה בסביבת המגורים. ברוב המקרים, ארונות המגיעים עם מסכי טלוויזיה מובנים, הינם ארונות המיועדים לאילו מביניכם המעוניינים "לחסוך" במקום ולהימנע מתליית מסך הטלויזיה על הקיר או הצבתו על גבי ארון ייעודי לטלוויזיה.

ארון הזזה עם טלוויזיה, יכולים להיות ממוקמים גם בחדרי שינה קטנים יותר בשטח הדירה/הבית וגם בחדרי שינה מרווחים יותר, כאשר הפתרון של הצבת מסך הטלוויזיה על גבי דלתות ההזזה, חוסך עבורכם שטח רב בתוך חלל החדר. לרשותכם, פתרונות תכנון ועיצוב בחברתנו המיועדים לצרכי תכנון ועיצוב של ארון הזזה עם טלוויזיה לחדרי ילדים ונוער, וזאת לצד פתרונות תכנון ועיצוב של ארונות עם טלוויזיה ליחידת ההורים או חדר האורחים.

חבילת הטלויזיה עליכם, המסך עלינו!

כאשר אתם רוכשים ארון הזזה עם טלויזיה המיוצר בחברתנו, אתם למעשה רוכשים מוצר איכות המשלב בתוכו מסכי צפייה בגדלים שונים (בהתאם לצרכי הלקוח ובהתאם לגודל הארון). מסכי הטלויזיה המובנים שלנו, מותאמים לכל חבילות הטלויזיה המשווקות בישראל, ולכן, אין זה משנה אם אתם מנויים לשירותי הטלויזיה של חברה כזו או אחרת הפועלת בתחום, לרבות, נטפליקס.

ייצור ארון הזזה עם טלוויזיה - מה חשוב לדעת?

בדומה לכל הליך ייצור של ארונות המיושם בחברתנו, גם במקרים של ייצור ארון הזזה עם טלויזיה, אנו בחברת סליידור שמים דגש מקצועי על תכנון מיטבי של גוף הארון והתאמתו לצרכי האחסון הנחוצים ללקוחותינו. חשוב לנו לציין שהטמעת מסך הטלויזיה בדלתות ההזזה הינה פעולה המותאמת אף היא באופן פרטני לצרכי הצפייה של הלקוח, כאשר גודל המסך נקבע בהתאם לגודל המסך הרצוי ללקוח ובהתאם לגודל הארון ומידות החדר בו ממוקם הארון.

כמו כן, חשוב לנו לציין שהאחריות המוענקת על ידינו במעמד רכישת ארון הזזה עם טלוויזיה, הינה אחריות מקיפה ומלאה לתקופה מורחבת של עד 10 שנים, כאשר האחריות תקפה לכל מרכיבי הארון, לרבות, מסך הטלוויזיה וזאת בהתאם לתקנון האחריות.

ארון הזזה עם טלוויזיה מבית סליידור, משלבים בתוכם פתרונות אחסון מתקדמים בגוף הארון וזאת לצד הפטנט הייחודי שלנו ה-EASY SLIDE המוטמע בדלת הארון, כך שמשקל הדלת (כולל הטלוויזיה) איננו מהווה פקטור לפעולת ההנעה של הדלת.

חשוב לנו שתדעו: אספקת ארון הזזה עם טלויזיה הינו שירות מקצועי המיושם על ידינו בחברת סליידור במסגרת הליך תכנון, עיצוב וייצור בהתאמה אישית מלאה לצרכי הלקוח. כמו כן, חשוב לנו שתדעו שהתקנת הארון בביתכם מתבצעת על ידי צוותי התקנה מנוסים ומיומנים מטעמנו המתמחים בהתקנת ארונות הזזה עם טלוויזיה.

לחץ לקבלת הצעת מחיר

לתיאום פגישה עם יועצי התכנון והעיצוב שלנו באולם התצוגה, צרו איתנו קשר עוד היום

חייגו עכשיו 03-9519095