ארון עם טלוויזיה

ארון עם טלוויזיה. פנו לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות:


  וידיאו אודות החברה
  ארון הזזה שחור מעוצב
  גם ארון פטנט וגם ארון עם טלוויזיה והכול במוצר אחד!

  כחברה הדוגלת בחדשנות טכנולוגית בכל אחד משלבי הייצור, אנחנו בחברת סליידור התחלנו בתחילת שנות ה-2000, לייצר ארון המכיל בתוכו טלוויזיה, כאשר כל ארון המיוצר בחברתנו, עומד בכל הקריטריונים המאפיינים את מוצרינו כגון:

  עמידות רבת שנים, עיצוב מודרני, חומרי הגלם הטובים והאיכותיים ביותר ובדיקות קפדניות בתחום בקרת האיכות טרם יציאת המוצר ממפעלי החברה.

  כיום, כ-20 שנה לאחר שהתחלנו לייצר ארונות משולבי טלוויזיה, אנו מחזיקים בהתמחות ענפית בכל הנוגע לייצור ארון הזזה עם טלוויזיה, ומאפשרים לכלל לקוחותינו ליהנות מהשילוב בין ארון פטנט למסך טלוויזיה מובנה בחזית הארון.

  ארון עם טלוויזיה – למי מיועד?

  ארון טלוויזיה הוא בראש ובראשונה אמצעי אחסון נוח, פונקציונאלי ומעוצב, ולכן, הוא מותאם לכל אחד ואחת מביניכם המעוניין לרכוש ארון הזזה כזה או אחר לאחד או יותר מחדרי השינה בסביבת המגורים.

  ברוב המקרים, ארונות המגיעים עם מסכי טלוויזיה מובנים, הינם ארונות המיועדים לאילו מביניכם המעוניינים "לחסוך" במקום ולהימנע מתליית מסך הטלוויזיה על הקיר או הצבתו על גבי ארון ייעודי לטלוויזיה.

  ארון הזזה עם טלוויזיה, יכולים להיות ממוקמים גם בחדרי שינה קטנים יותר בשטח הדירה/הבית וגם בחדרי שינה מרווחים יותר, כאשר הפתרון של הצבת מסך הטלוויזיה על גבי דלתות ההזזה, חוסך עבורכם שטח רב בתוך חלל החדר.

  לרשותכם, פתרונות תכנון ועיצוב בחברתנו המיועדים לצרכי תכנון ועיצוב של ארון עם טלוויזיה מובנית לחדרי ילדים ונוער, וזאת לצד פתרונות תכנון ועיצוב של ארונות עם טלוויזיה ליחידת ההורים או חדר האורחים.

  ייצור ארון טלוויזיה מה חשוב לדעת? ​

  כאשר אתם רוכשים ארון הזזה עם טלוויזיה המיוצר בחברתנו, אתם למעשה רוכשים מוצר איכות המשלב בתוכו מסכי צפייה בגדלים שונים (בהתאם לצרכי הלקוח ובהתאם לגודל הארון).

  מסכי הטלוויזיה המובנים שלנו, מותאמים לכל חבילות הטלוויזיה המשווקות בישראל, ולכן, אין זה משנה אם אתם מנויים לשירותי הטלוויזיה של חברה כזו או אחרת הפועלת בתחום, לרבות, נטפליקס.

  בדומה לכל הליך ייצור של ארונות המיושם בחברתנו, גם במקרים של ייצור ארון עם טלוויזיה, אנו בחברת סליידור שמים דגש מקצועי על תכנון מיטבי של גוף הארון והתאמתו לצרכי האחסון הנחוצים ללקוחותינו.

  חשוב לנו לציין שהטמעת מסך הטלוויזיה בדלתות ההזזה הינה פעולה המותאמת אף היא באופן פרטני לצרכי הצפייה של הלקוח, כאשר גודל המסך נקבע בהתאם לגודל המסך הרצוי ללקוח ובהתאם לגודל הארון ומידות החדר בו ממוקם הארון.

  כמו כן, חשוב לנו לציין שהאחריות המוענקת על ידינו במעמד רכישת ארון, הינה אחריות מקיפה ומלאה לתקופה מורחבת של עד 10 שנים, כאשר האחריות תקפה לכל מרכיבי הארון, לרבות, מסך הטלוויזיה וזאת בהתאם לתקנון האחריות.

  חשוב לנו שתדעו: אספקת ארון הזזה עם טלוויזיה הינו שירות מקצועי המיושם על ידינו בחברת סליידור במסגרת הליך תכנון, עיצוב וייצור בהתאמה אישית מלאה לצרכי הלקוח.

  כמו כן, חשוב לנו שתדעו שהתקנת הארון בביתכם מתבצעת על ידי צוותי התקנה מנוסים ומיומנים מטעמנו המתמחים בהתקנת ארונות הזזה עם טלוויזיה.

  ייעוץ בוואטסאפ
  תיאום פגישת יעוץ

  נשמח לראותכם בחנות המפעל שלנו!
  כתובתינו: לוי משה 14 (צד מזרחי) ראשון לציון
  לאחר שליחת הפנייה נציג שלנו ייצור עמכם קשר.

   נא להצטייד לפגישה עם מידות ותמונות החדר
   תודה!
   בקשתך נשלחה בהצלחה!
   נציג שלנו ייצור עמכם קשר בהקדם.