חדר ארונות – עיצוב נכון לשילוב מגוון הצרכים

חדר ארונות הוא למעשה חדר משטחו של הבית שנועד לאחסון של בגדים וחפצים אחרים. הגדרה כללית זו מאפשרת משחק רב בעיצובים השונים של חדר הארונות הן מבחינה פונקציונאלית והן מבחינת העיצוב הויזואלי. כשבוחרים את העיצוב הנכון ביותר מומלץ לבצע שילוב נכון בין שני הצרכים החשובים הללו (אסתטיקה ונוחות) ולמצוא את האיזון הנכון בין השניים. 

חדר ארונות – עיצוב מודרני

חדרי ארונות יכולים להיות מעוצבים בכל צורה ובכל דרך, כאשר העיצוב המודרני המקובל הוא בסמוך לחדרי שינה הוא הפרדה על ידי דלתות הזזה. למעשה חלל חדר השינה מחולק לשני חלקים, כאשר אחד מהם הוא מרחב השינה, והשני משמש כחדר ארונות. כשמדובר באחסון לצרכים אישיים של זוג או של יחיד, עיצוב מודרני מאפשר סגירה של חדר הארונות על ידי דלת הזזה, כך שנוצר מצב של הפרדה מלאה בין שני חלקי החדר. ניתן לשלב בדלתות ההזזה מראה גדולה לכל האורך שיוצרת אשליה של נפח ושל מרחב גדול יותר. ניתן לבחור בדלתות הזזה מעוצבות ומעוטרות, או בדלתות הזזה רוחביות בעיצוב מינימליסטי.

מראה פשוט אך יעיל

ניתן להפוך חדר מסוים לחדר ארונות פשוט על ידי התקנת מדפים ומגירות בשטחו של החדר הקטן ללא צורך בסגירה נוספת פרט לדלת הכניסה. במידה ובוחרים במראה הפשוט, מומלץ לוודא כי הבגדים שנשארים פתוחים לא סופגים לחות או אבק משאר חלקי הבית ונשמרים בצורתם הנקייה והמקופלת.

ארונות הזזה

אחד מפתרונות האחסון הנוחים ביותר לחדרי שינה ולחדרי ארונות הוא ארונות הזזה. ארון הזזה מאפשר חלוקה נוחה ויעילה של החלל למספר חלקים על ידי התקנת המדפים, המתלים, המגירות והאביזרים הנלווים הדרושים לצרכי אחסון. גולת הכותרת בארונות הזזה הוא הסגירה והפתיחה הנוחים של הארון המאפשרים הזזה לאורך כל הקיר, ובכך סוגרים את הארון ללא חשש של מחסור במקום לרוחב. 

ארונות הזזה מאפשרים את הסגירה של הארון המוצב בתוך חדר ארונות בצורה קלה ונוחה, ולמעשה פותחים את אפשרות האחסון האולטימטיבית תוך כדי ניצול מקסימלי של חלל חדר הארונות.

 

IMG-20160127-WA0005

לתיאום פגישה עם יועצי התכנון והעיצוב שלנו באולם התצוגה, צרו איתנו קשר עוד היום

חייגו עכשיו 03-9519095