14 אפריל 2019

מערכות הזזה

חברת סליידור נוסדה ב-1987 ויצרה לעצמה שם של מותג מוביל בתחום הריהוט בארץ, שם של חברה שלא מתפשרת בפיתוח ,איכות, עיצוב מוצר ושירותיות ללקוח. במהלך ניסיון רב השנים של חברת סליידור, מחלקת הפיתוח בסליידור פיתחה את Easy-Glide מערכות הזזה מיוחדות לדלתות הזזה אשר הובילה אותה קדימה והוכיחה את עצמה במרוצת השנים לפני מערכות הזזה אחרות.
 

ממה מורכבים מערכות הזזה?

מסגרות הדלתות עשויות מאלומיניום עם מברשות אטימה המונעות כניסת אבק אל תוך הארון, בשילוב גומי לריכוך הסגירה והאפשרות לנעול את הארון ע"מ למנוע החלקת הדלת ולספק אטימה מיירבית. גלגלי דלתות הארון והמסילות הם החלק החשוב ביותר במערכת דלתות ההזזה. מחלקת הפיתוח בחברתנו שמה את הדגש המיירבי על מערכת ההזזה בארון, אשר הוכיחה ומוכיחה את עצמה שוב ושוב במהלך השנים, באפשרות של ייצור דלתות הזזה גדולות וכבדות משקל ברוחב של עד 2.5 מטר לדלת, בהזזה רכה ושקטה.מערכת דלתות ההזזה שלנו נעות עם זוג מיסבים ממרוכזים בכל דלת הזזה,אשר מובנים בתוך פרופיל הדלת כאשר הגלגל נמצא בפגישה מתמדת עם המסילה ולא נראה בולט לעין. גם בזמן ניקוי האבק המצטבר במסילה הינה מתנקה בקלות וביעילות ללא מפגש של אבק עם המיסבים,מה ששומר על אורך חיים של המייסב בדלת.
 

עיצוב דלתות הזזה בהתאמה אישית

במחלקת הפיתוח בחברתנו סליידור נתנו דגש על עיצוב דלתות ההזזה. דלתות ההזזה של סליידור עשויות מעץ בעובי 12 מ"מ והן מוצעות בצבעי עץ, בזכוכיות,מראות ובשילוב זכוכית ועץ תוך בחירה מקשת רחבה של דוגמאות צבעי פורמייקה, צבעי זכוכית וזכוכיות מאויירות. כחלק מפיתוח מערכת הזזה ועיצוב דלתות ההזה, בסליידור חושבים תמיד על בטיחות הלקוח לפני הכול. כל שילוב של זכוכית או מראה בדלת ההזזה בביתך תמיד יהיו מוגנות באמצעות משטח עץ ע"מ לשמור על בטיחות במקרה של שבירה. היות ובסליידור  אנו מכירים את הביצועים של מערכת ההזזה שלנו אנו מעניקים 10 שנות אחריות על מערכת ההזזה Easy-Glide (בכפוף לתנאי החברה)

לחצו לקריאה על ארונות הזזה מעוצבים בהתאמה אישית מלאה לסביבת המגורים

צריכים ייעוץ?

נשמח לעמוד לשירותכם! חייגו: 072-3311209

ייעוץ בוואטסאפ
תיאום פגישת יעוץ

נשמח לראותכם בחנות מפעל שלנו!
כתובתינו: לוי משה 14 (צד מזרחי) ראשון לציון
לאחר שליחת הפנייה נציג שלנו ייצור עמכם קשר.

    נא להצטייד לפגישה עם מידות ותמונות החדר
    תודה!
    בקשתך נשלחה בהצלחה!
    נציג שלנו ייצור עמכם קשר בהקדם.