מדפים לחדר ארונות

מתלים

ניתן לנצל שטחים ריקים בקירות חדר הארונות על ידי התקנה של מתלים לצרכים שונים. בנוסף, יש בגדים שדורשים אחסון על מתלה, ואחסון במדפים או במגירות פשוט לא עונה על הצורך. עניבות או חגורות יכולות להיות תלויות על גבי מתלה ארוך וצר לאורכו של קיר בצורה שתפרוס אותן לעיני המתבונן ולא תתפוס מקום רב. מתלים מפוזרים מאשפרים תלייה של כובעים לאורך הקיר או בתוך ארונות הזזה, ולאפשר נראות מקסימלית של הכובעים. שמלות, חליפות, או חולצות מגוהצות צריכות להישמר במצב מאונך ותלוי, במטרה לשמור עליהן ישרות וחלקות.

תאורה

חדר הארונות צריך להכיל תאורה חזקה וטובה לצורך בחירה נכונה של בגדים. הדבר נכון על אחת כמה וכמה במיוחד כשחדר הארונות משמש כחדר הלבשה. ניתן לשלב פרטי תאורה מעוצבים ומקסימים להשלמת אפקט האחסון והעיצוב של חדרי ארונות העונים על כל צורך, בין אם עיצוב, ובין אם חדר הלבשה.

מדפים

כמעט בכל חדר ארונות יש מדפים רבים. בחירת המדפים יכולה להתבצע ממבחר עצום של צורות, גדלים, צבעים ושימושים, וכל זאת בהתאם לטעם העיצובי של מתקין חדר הארונות. המדפים יכולים להיתפס כדרגש עץ פשוט עליו מונחים הבגדים השונים, אך כשמדובר בחדר ארונות המאפשר נראות של חלקי החדר השונים, ניתן לבחור מדפים בעיצובים שונים מעיצוב המלבן המוארך הרגיל והמשעמם. ניתן לשלב מדפים מעוקלים וגליים יחד עם מדפים ארוכים וצרים, מדפים צבעוניים או מדפים מטאליים, וכל זאת להשלמת הסגנון העיצובי המבוקש.

דגשים

חדרי ארונות מאפשרים אחסון של נעליים מכל הסוגים בצורה שמשאירה אותם בולטים לעין ולא מוסתרים מאחורי מדף או בתוך מגירה. על מנת לשמור על הסדר של הנעליים, מומלץ להתקין דרגשים בעלי קומה אחת או מספר קומות לאחסון נוח של הנעליים.

Products_1299_3142

לתיאום פגישה עם יועצי התכנון והעיצוב שלנו באולם התצוגה, צרו איתנו קשר עוד היום

חייגו עכשיו 03-9519095