7 מאי 2019

כיצד למקם חדרי ארונות?

שטחים קיימים

בחלק מהבתים הוצב עוד בשלב התכנון חדרון תפעולי קטן שמשמש בדרך כלל כחדר כביסה. במידה ומידות החדר מאפשרות זאת, ניתן להוסיף בו ארונות ומדפים כך שנחסך מקום רב בחדרי השינה השונים של הבית. נוסף על היותו חדר כביסה, החדר התפעולי הופך לחדר ארונות לכל דבר. בזכות כך נפתח שטח אחסון נוסף של בגדים נקיים ומלוכלכים, ושל חפצים אחרים.

הוספת חדר

במידה והתווסף למשפחה חבר חדש, או שנוסף צורך במקום אחסון, ניתן לבצע הרחבה של חדרי הבית לצורך הוספת חדר ארונות קטן. במקרה זה מיקום חדר הארונות וסידורו הפנימי פשוט בהרבה מכיוון שניתן לשנות את קירות הבית לפי התכנון הרצוי של חדר הארונות. הוספת חדר כמובן כרוכה בקבלת אישורים עירוניים או אישור של המועצה האזורית, אך לעתים כשהצורך גובר, ההשקעה פשוט שווה את זה. 

גישה נוחה

במידה וקיימת התלבטות בין מספר חדרים אותם ניתן להפוך לחדרי ארונות, אחד השיקולים המרכזיים בבחירת המיקום הנכון ביותר לחדרי ארונות הוא נוחות הגישה המרכזית. במידה ומדובר בחדר ארונות שאמור לשמש את כלל דיירי הבית, מומלץ למקם את חדר הארונות בצורה שתאפשר גישה קלה ונוחה לכלל הדיירים. במידה ומדובר בחדר ארונות שאמור לשמש רק את ההורים או את אחד הילדים, ניתן להציב את חדר ארונות בהתאמה אישית בסמוך לחדר השינה כל שהגישה אליו תתבצע מחדר השינה עצמו בלבד.

נקודות חשמל ומים

במידה וחדר הארונות הולך לשמש גם כחדר כביסה, מומלץ למקם את חדר הארונות במקום בו יש גישה לצינור מים ולפתח ניקוז לצורך התפעול של מכונת הכביסה.

צריכים ייעוץ?

נשמח לעמוד לשירותכם! חייגו: 072-3311209

ייעוץ בוואטסאפ
תיאום פגישת יעוץ

נשמח לראותכם בחנות מפעל שלנו!
כתובתינו: לוי משה 14 (צד מזרחי) ראשון לציון
לאחר שליחת הפנייה נציג שלנו ייצור עמכם קשר.

    נא להצטייד לפגישה עם מידות ותמונות החדר
    תודה!
    בקשתך נשלחה בהצלחה!
    נציג שלנו ייצור עמכם קשר בהקדם.