27 יולי 2019

טיפים לתכנון ארון בגדים קטן אבל חכם

מחקרים מראים כי בשנים האחרונות יותר ויותר דירות קטנות הופכות להיות המבוקשות ביותר. העלייה במספר המתגוררים בערים המרכזיות, החיפוש אחר דירות יעילות הממוקמות במרכז העיר וכן הצפיפות ההולכת וגוברת – כל אלו מביאים לתוצאה הבלתי נמנעת: מגורים בדירות קטנות. דירות אלו כוללות סלונים  קטנים יותר ולכן מצריכות פתרונות אחסון חכמים. חדר השינה גם הוא מצטמצם ומצריך הגדלת ראש למציאת פתרונות חכמים. כיצד ניתן להגדיל את השטח הפנוי בחדר השינה או של חדר ארונות בהתאמה אישית?

סדר של ארון בגדים קטן

מפליא לגלות כמה סדר פשוט יכול לחולל שינוי משמעותי. הסדר בחדר הופך אותו להרבה יותר מאורגן, אולם לא רק. באמצעות הסדר בחדר, מתפנה לא מעט מקום שהיה מוקדש עד כה לאלמנטים שונים ולבלאגן הקיים בחדר. באמצעות סידור החדר ניתן לייצר המון שטחים פתוחים המאפשרים אחסון של אלמנטים נוספים וכן יצירת מרחב. 

פינוי אלמנטים לא הכרחיים

אוספים שמלות מכיתה ו' ומתקשים להשליכן? לוקחים בגדים שכבר לא עולים עליכם? מחפשים ארונות לאחסן את הבגדים של אימא אף על פי שאיש לא לובש אותם באמת? אולי הגיע הזמן להיפטר או למסור חלק מן הבגדים. אין ספק כי בגדים מעניקים תחושת בית וקשר אישי. ידוע כי רבים מתקשים לזרוק בגדים ישנים, גם אם אלו אינם מועילים במיוחד, רבים שומרים את הבגדים שלהם במשך שנים רבות. על מנת לאפשר יותר מקום אחסון בארונות הזזה קטנים ישנה חשיבות מרבית לכל פרט ולכן רצוי להשליך כל בגד שאינו רלוונטי או כזה שאין בו צורך הכרחי.

סידור על פי גודל

הגודל כן קובע, כך מסתבר. על מנת לצמצם את השטח שתופסים אלמנטים שונים בחדר הארונות יש להצמיד בין חפצים בגודל זהה או דומה. כך, ניתן להצמיד בין חולצות באותו הגודל, מכנסיים או כל אלמנט אחר. כמו כן,  הנחה מסודרת של החפצים במקום שומרת גם היא על מרחב ושטח פנוי.

התאמה לתנאים קיימים

אם חדר הארונות שלכם גבוה וצר – העדיפו ארונות הזזה גבוהים וצרים שיאפשרו לאחסן בתוכם פריטים רבים. במידה וחדר הארונות שלכם ארוך וצר – העדיפו שידות ארוכות שיאפשרו לכם לאחסן את הבגדים לאורך. כל אלו מעניקים יותר מרחב לתזוזה בחדר הארונות או בחדר השינה.

קופסאות אחסון

מגוון של פתרונות אחסון קיימים כיום ומותאמים אישית לכל צורך כאשר מדובר על ארון קטן קופסאות אחסון הינן פתרון אחסון מצויין. קופסאות אלה המשווקות כיום ברשתות ה"הכל לבית" מאפשרות אחסון של בגדים באופן מודולארי ומותאם אישית לצרכי דיירי הבית. קופסאות האחסון נוחות לכל שימוש ולסוגים שונים של בגדים.

לקריאה נוספת בנושא תוכלו לקרוא את המאמר "כל מה שצריכים לדעת לפני שרוכשים ארון הזזה".

שיתוף ב facebook Facebook שיתוף ב whatsapp WhatsApp 5/5

צריכים ייעוץ?

נשמח לעמוד לשירותכם! חייגו: 072-3311209

ייעוץ בוואטסאפ
תיאום פגישת יעוץ

נשמח לראותכם בחנות מפעל שלנו!
כתובתינו: לוי משה 14 (צד מזרחי) ראשון לציון
לאחר שליחת הפנייה נציג שלנו ייצור עמכם קשר.

    נא להצטייד לפגישה עם מידות ותמונות החדר
    תודה!
    בקשתך נשלחה בהצלחה!
    נציג שלנו ייצור עמכם קשר בהקדם.