27 מאי 2019

טיפים לרכישת רהיטים במבצע ובסיילים

הרהיטים הינם בין האלמנטים המשמעותיים ביותר בחיינו. אין ספק כי ללא הרהיטים, ביתנו היה כמעט חסר תכלית ולא נוח למדי. עם השנים התפתח ענף הרהיטים וכיום ניתן למצוא בחנויות סוגים שונים של כסאות  וכורסאות, שולחנות ומזנונים, טלוויזיות וארונות, מדפים וכוורות ועוד. כל אלו מאפשרים לכל מי שיש לו בית פרטי ורוח יצירתית – לעצב את ביתו בצורה המקסימה והייחודית ביותר. אין ספק כי בחירה נכונה של רהיטים לבית משפיעה באופן מיידי על התחושה הכללית של בני הבית.

על אף ואולי דווקא בשל חשיבותם הרבה – הרהיטים הינם הוצאה לא קטנה. רהיטים מסוגים שונים יכולים להגיע לרמה של הוצאות בסך מאות אלפי שקלים, כאשר מדובר ברהיטי בוטיק או ברהיטים חכמים הפועלים על חשמל או מערכות משוכללות וחכמות אחרות. כמו כן, ריהוט של בית שלם יכול להוות הוצאה משמעותית אם לא מחלקים את ההוצאה על פני כמה תשלומים. כיצד ניתן למתן את ההוצאות על רהיטים? האם ישנם סיילים שונים המאפשרים קנייה של רהיטים במחירים זולים יותר? יצאנו לבדוק כיצד ניתן לרהט את הבית בזול.

מעונה לעונה

מחירי סוף עונה מסתבר, מחוללים שינויים מרהיבים בכל הנוגע לעיצוב הבית, או לפחות בכל הנוגע לרכישת ארונות הזזה בהתאמה אישית במבצע. פערי מחירים של עשרות אחוזים המגיעים לעיתים עד לפער של 70% בין מחירי הרהיטים באמצע העונה לבין מחיריהם בסופה. סוף העונה אינו מהווה עילה למבצעים בכל הרשתות ולכן חשוב לוודא מבעוד מועד כי אכן ישנם מבצעים בחלק מתקופת השנה. כמו כן ישנן רשתות היוצאות בקמפיינים שיווקיים כבר לפני סוף העונה כך ששווה לבדוק מחירים מבעוד מועד.

אאוטלט

קניוני האאוטלט הגיעו אלינו מארצות הברית וכבר החלו לכבוש את הארץ. ההבנה כי אין חובה לקנות רהיטים, בגדים ונעליים במחירים יקרים הולכת ומחלחלת בקרב יותר ויותר צרכנים. זוגות צעירים ומשפחות בתחילת דרכן שמחים לגלות את ההתפתחות המבורכת ואינם מסרבים לרהיטים כגון ארונות הזזה מרשימים הפותרים בעיות אחסון רבות בבית. באמצעות ארונות ההזזה זוכים צעירים רבים לרהט את הבית ולאחסן אלמנטים מהותיים ביותר וזאת מבלי להיכנס להוצאות כלכליות כבדות ומשמעותיות. 

קולקציות ישנות

ישנם לא מעט מקומות המחליפים קולקציות מדי כמה חודשים. אם אתם יכולים להתאפק מעט תגלו כי לאחר חודשים ספורים מחיר הספה שכל כך אהבתם ירדה ב-70% במחירה. לא שווה להמתין ולקנות בזול יותר?

צריכים ייעוץ?

נשמח לעמוד לשירותכם! חייגו: 072-3311209

ייעוץ בוואטסאפ
תיאום פגישת יעוץ

נשמח לראותכם בחנות מפעל שלנו!
כתובתינו: לוי משה 14 (צד מזרחי) ראשון לציון
לאחר שליחת הפנייה נציג שלנו ייצור עמכם קשר.

    נא להצטייד לפגישה עם מידות ותמונות החדר
    תודה!
    בקשתך נשלחה בהצלחה!
    נציג שלנו ייצור עמכם קשר בהקדם.