חסכון במקום עם חדרי ארונות מודולריים מעוצבים

לא מעט ישראלים מתגוררים בדירות בהן חללים קטנים למדיי, ולשם כך יש לנצל כל שטח במרחב בצורה אופטימאלית, כאשר עניין זה נוגע גם לחדרי שינה. למזלנו הרב, הזמנים התקדמו, הטכנולוגיות נעשו מתוחכמות יותר, וכיום ניתן לעצב חדרי ארונות מעוצבים ומודולריים, כל זאת בכדי לחסוך כמה שיותר מקום בחדר השינה וכך ניתנת האפשרות לנצל את מרחב החלל על הצד הטוב ביותר.

חדרי ארונות מעוצבים חוסכים בזמן יקר

כמה פעמים יצא לכם לנסות לאתר בגד מסוים, אך כל המאמצים עלו בתוהו? וזאת לא מכיוון שהוא נעלם או אבד, פשוט שורר חוסר סדר מוחלט. אולם, הזמנים השתכללו וכל העת מעצבי הרהיטים מנסים למצוא פתרונות חדשים ויעילים. בנוסף, כאשר הבגדים מסודרים ומאורגנים בארון, ניתן לשמור עליהם בצורה טובה יותר, ואכן חדרי ארונות מעוצבים נועדו בין היתר לשם מטרה זו.

חדרי ארונות מעוצבים ולמה גורם חוסר סדר בארון?

והיה ואנו נאלצים להסתדר עם ארון בגדים שאיננו פונקציונאלי, סביר להניח שננסה לנצל כל מקום פנוי, נדחוף בגדים לפה ולשם וניצור דחיסות בחלל הארון. בצורה זו נתקשה לאתר את הבגד אותו נרצה ללבוש, ובכך יוצא לנו לבזבז זמן יקר על עניין אשר היה יכול להסתכם בכמה שניות. בנוסף, כאשר הביגוד איננו מאורגן ומסודר בארון כיאות, הוא נוטה להתקמט ולאבד צורה, מה שמצריך את גיהוצם של הבגדים. לעומת זאת, חדרי ארונות מעוצבים שהם גם מודולריים, מאפשרים לנו לא רק לחסוך מקום, אלא  גם לשמור על סדר מופתי של הבגדים בארון וזאת בשל התכנון הפנימי שלהם. חדר ארונות מעוצב בהחלט תורם לאיכות החיים.

חדר ארונות מעוצב – כיצד בכל זאת ניתן לשמור על ארגון?

כיום לא מעט חברות ריהוט מציעות ללקוחותיהן חדרי ארונות מעוצבים, מתוכננים בקפידה, כך שלא תיווצר כל בעיה לאחסן את הבגדים בארון, כאשר לכל אחד מהם מקום משלו. בנוסף, חדר ארונות מעוצב יכול לשמש לעוד צרכים מלבד אחסון בגדים. בהחלט ניתן לשמור בו גם על חפצים או פריטים התופסים מקום במרחב.

חדר ארונות מעוצב וחיסכון בעלויות

באמצעות חדר ארונות מעוצב, בהחלט ניתן גם לחסוך בעלויות. לא מעט אנשים סבורים כי חדרי ארונות הינם יקרים, אולם האמת היא שונה. בסופו של דבר לא רק שהם פונקציונליים וחוסכים מקום, אם תחשבו טוב, מחירו של חדר ארונות מעוצב איננו בשמיים. חשוב לזכור, גודלו של חדר כזה יכול להכיל תכולת בגדים של לא פחות משלושה ארונות.

מגוון סוגי ארונות וסטנדרטים גבוהים

חברת סליידור הינה חברה וותיקה ובעלת שם, אחת המובילות בתחומה. החברה מתכננת, מעצבת ומשווקת מגוון סוגי ארונות הזזה איכותיים, מיוצרים על פי סטנדרטים גבוהים במיוחד ועשויים ממיטב חומרי הגלם. חברת סליידור פועלת מתוך מטרה לענות על דרישותיו של הלקוח בצורה אופטימלית. צרו עמנו קשר עוד היום לשם קבלת פרטים ואנו נשמח לשרת אתכם!

slidoor-20016-Copy

לתיאום פגישה עם יועצי התכנון והעיצוב שלנו באולם התצוגה, צרו איתנו קשר עוד היום

חייגו עכשיו 03-9519095