חדרי ארונות מעוצבים

חדרי ארונות מעוצבים הם יותר מסתם ארון. חדר ארונות שבנוי כהלכה יכול לשמש את דיירי הבית למגוון רחב של צרכים ולאפשר יתרונות רבים בתפעול הבית. כשמדובר בחדרי ארונות, ניתן לאפיין את הצרכים עליהם דיירי הבית מעוניינים לקבל מענה מחדר הארונות ולתכנן את הצבתו בהתאם. 

חדר הלבשה

חדרי ארונות מעוצבים שממוקמים בצורה נוחה בבית, ומסודרים בצורה שמאפשרת מרחב התארגנות יכולים לשמש גם כחדר הלבשה. על ידי הצבת מראה ותאורה נכונה בחדרי ארונות הזזה ניתן לבחון את הלבוש המבוקש בו במקום ללא הצורך להחליף בגדים, לגשת למראה בחדר הסמוך, להחליף בגדים שוב ושוב לגשת למראה, וכך הלאה. חדרי ארונות מהווים פתרון הולם לצרכי הלבשה ומפנים את חדרי השינה לריהוט ועיצוב פונקציונאלי אחר.

אחסון נוח ויעיל

חדרי ארונות מאפשרים ריכוז מלא של כלל הבגדים של הבית. ניתן אף להתקין חדר ארונות שמשמש את כל תושבי הבית ומאפשר חלוקה נוחה ויעילה של אזורי בגדים לכל אחד ואחד מבני המשפחה. על ידי הריכוז של כלל הבגדים של יושבי הבית נחסך מקום רב, ומתאפשר ריכוז של כביסה מלוכלכת וחדשה. חדרי ארונות מעוצבים שמשמשים את כל המשפחה מאפשרים ריכוז נוח ויעיל של הכביסה המלוכלכת, ובכך נחסך מהאמון על הכביסה בבית הצורך באיסוף הכביסה המלוכלכת מכל החדרים השונים. במידה ובוחרים להציב חדרי ארונות מעוצבים שישמשו רק חלק מתושבי הבית, האחסון בחדר נפרד מאפשר לרכז את כלל הבגדים, בתוספת של חפצים רבים אחרים שלא נמצא להם המקום המתאים בחדר השינה.

ריכוז כל החפצים

הצבה נכונה של חדרי ארונות פותחת בפני דיירי הבית עולם חדש של אפשרויות אחסון. חדר ארונות שמעוצב בצורה נכונה יכול לשמש גם כמחסן, גם חדר כביסה, גם כחדר הלבשה, וגם כארון לכל דבר. על ידי הריכוז של כלל הפעולות הלוגיסטיות הנדרשות בכל בית לחדר אחד, נחסך מקום רב בחדרי הבית השונים, ונחסכת עבודה רבה של סידור כלל החפצים בחדרים השונים. במידה ניתן להתקין חדר ארונות גדול מספיק, החיסכון שנוצר מאפשר שקט של נוחות ויעילות של ארגון לכלל צרכי האחסון של הבית.

464375_10150628082963037_1967335207_o

לתיאום פגישה עם יועצי התכנון והעיצוב שלנו באולם התצוגה, צרו איתנו קשר עוד היום

חייגו עכשיו 03-9519095