חדרי ארונות מעוצבים לשנת 2016

לשם מה כדאי להתקין חדרי ארונות

בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים מבינים כי לחדרי ארונות ישנם יתרונות גדולים והם יכולים לשמש במגוון שימושים וייעודים עבור הבית, חפצי הבית ובני המשפחה כולם. חדרי הארונות כיום מעוצבים ויכולים להתאים באופן אישי לכל אדם ולכל משפחה ואין שום תכונה סטנדרטית, מכיוון שלכל אדם יש את הבית שלו, האזורים שבהם יש לו מקום להקים חדר ארונות וכמובן הצרכים שלו, כלומר אילו סוגים או גדלים שלחפצים הוא יצטרך לאחסן בחדר הארונות.
בנוסף לכך, כאשר נבנות דירות חדשות כיום כבר יש בהן חדר ארונות מובנה, בצמוד לפחות לאחד החדרים. אמנם בדרך כלל חדר הארונות צמוד לחדר המיועד עבור ההורים אך במידה ושטח הדירה מאפשר זאת נבנים חדרי ארונות נוספים בצמוד לחדרים אחרים בבית. באופן זה כל אחד מבני המשפחה יכול ליהנות מאזור אחסון צמוד עבור מה שלא נמצא בשימוש שוטף ואין הכרח שיהיה בהישג יד כל הזמן.

מה היתרון של חדר ארונות?

ישנם לא מעט אנשים אשר משווים את חדר הארונות למחסן. בהחלט ייתכן שיש בכך מעט מן האמת, אך היתרונות של חדר ארונות עולים בהרבה על אלה של מחסן. חדר הארונות נמצא בבית בסמוך ולא צריך לרדת אל קומת הכניסה או אל המרתף כדי לאחסן חפצים, את חדר הארונות ניתן לסדר ולעצב על פי הצרכים האישיים (כמות וגודל המדפים, מרחק בין המדפים, ועוד) ובכך בעצם ליצור חלל אחסון שיתאים בדיוק למה שהוא אמור להכיל וכאמור הכל נשאר בהישג יד וניתן לשלוף ללא קושי או טרחה.

עולם העיצוב והפרזול מאפשר כיום לבנות ולעצב את חדר הארונות על פי רצונות אישיים והתאמה אישית וקשה מאד, עד בלתי אפשרי יהיה למצוא שני חדרי ארונות המעוצבים ומתוכננים בדיוק באותה הצורה ובאותו האופן. כאשר חדר הארונות לוקח חלק בעיצוב הכללי של החדר שאליו הוא צמוד אין הבדל ממשי בין חדר הארונות לבין כל חדר אחר בבית – וכך נשמר הסגנון העיצובי, מה שמשרה אווירה נעימה ומראה חלק בכל רחבי הבית.

Products_1302_3153-1

לתיאום פגישה עם יועצי התכנון והעיצוב שלנו באולם התצוגה, צרו איתנו קשר עוד היום

חייגו עכשיו 03-9519095