חדרי ארונות לפי מידה

ניתן להשתמש בחדרי ארונות לכל צורך פונקציונאלי של אחסון, ואף יותר מכך. פעמים רבות, על ידי תכנון נכון של העיצוב והפונקציונאליות של חדרי ארונות ניתן לשלב מספר צרכים עיקריים בניהול משק הבית בחדר אחד. כשמדובר בחדרי ארונות מרכזיים, ניתן לבחור מספר צרכי אחסון ותפעול שונים, ולרכזם בצורה הטובה ביותר בחדר אחד במטרה לחסוך משאר חדרי הבית את צרכי האחסון. 

חדרי ארונות לאחסון בגדים

השימוש הבסיסי והנפוץ ביותר של חדרי ארונות הוא לאחסון בגדים. אחסון בגדים תופס נפח רב בכל חדר שינה, על ידי אחסון הבגדים בחדרי ארונות נחסך מקום רב, ומתאפשרת גישה נוחה ויעילה לכלל הבגדים. במידה ומדובר בחדרי ארונות שמשמשים את כל אנשי הבית, חדר הארונות הספציפי מאפשר שילוב של מספר צרכים תפעוליים בסיסיים הנוגעים לבגדים כגון כביסה, אחסון של קרש הגיהוץ והמגהץ, ואף שימוש כחדר הלבשה.

חדרי ארונות לאחסון ציוד

בחלק מהבתים או המשרדים נדרש שטח אחסון גדול ביותר לאחסון ציוד, תיקיות או תיקים. במידה ושטח האחסון הנדרש לשמירה על חפצי הבית השונים גדול במיוחד, ניתן לדאוג לאחסון באמצעות שימוש בחדר ארונות לצרכי אחסון ציוד. בחדרי ארונות לציוד ניתן לבצע חלוקה נוחה ומסודרת של מדפים ומגירות, השומרים על הסדר בין כלל החפצים שנוטים להתבלגן.

חדרי ארונות לאחסון משולב

במידה ועומד לרשותכם חדר גדול יחסית לאחסון ניתן לייעד אותו לאחסון משולב של בגדים וציוד. מומלץ להפריד בין אזור החפצים והציוד לבין האזור של אחסון הבגדים בעיקר מתוך השוני וההבדל בתכונות של השניים. בגדים דורשים טיפול יום יומי, בעוד שחפצים יכולים להישאר זרוקים בארונות השונים במשך חודשים.

חדרי ארונות לצרכים תפעוליים

פעמים רבות ניתן לשלב את חדר הארונות יחד עם כל צרכי הטיפול בבגדים. חדר ארונות המשמש גם כחדר כביסה מהווה פתרון נוח ויעיל למקום המרכז את כל צרכי הכביסה השונים. הבגדים המלוכלכים הולכים אליו, הבגדים הנקיים חוזרים אליו, הכביסה מתבצעת בו, וגם הגיהוץ והקיפול נעשים בו. לעתים אף ניתן לשלב את חדר הארונות המשמש לאחסון בגדים יחד עם חדר הלבשה, פשוט על ידי הוספת התאורה המתאימה והתקנת מראה גדולה מספיק.

Products_1304_3165-1

לתיאום פגישה עם יועצי התכנון והעיצוב שלנו באולם התצוגה, צרו איתנו קשר עוד היום

חייגו עכשיו 03-9519095