20 אוגוסט 2019

חדר ארונות מחיר – כל מה שחשוב לדעת על אופן התמחור

חולמים על חדרי ארונות מעוצבים ומודרניים בסביבת המגורים? רוצים לדעת חדר ארונות מחיר ותנאים? רוצים להיחשף לפתרונות השירות המוצעים לכם בחברת סליידור בתחום חדרי הארונות? בשורות שלפניכם תוכלו למצוא את כל המידע הנחוץ לכם אודות הליכי תכנון, עיצוב, ייצור והתקנה של חדרי ארונות מבית סליידור.

חדר ארונות הוא ללא ספק אמצעי האחסון האופטימאלי ביותר בכל סביבת מגורים וזאת לנוכח העבודה שחלל החדר תוכנן ועוצב מראש על מנת להוות אמצעי אחסון המותאם לכל צרכי האחסון הנחוצים לכם. כאשר מדברים על חדרי ארונות, מדברים למעשה על שני סוגים עיקריים של חדרי ארונות, האחד, חדר ארונות הנבנה בתוך חלל ייעודי אשר נבנה בתוך יחידת ההורים (ברוב המקרים) בשטח הדירה, והשני, הסבת חלל מגורים למטרות חדר ארונות. בשני המקרים, תוכלו ליהנות מהיצע מרשים ומגוון של פתרונות תכנון, עיצוב וייצור, כאשר כל פתרון חייב להיעשות בהתאמה מדויקת לצרכי השימוש היומיומי שלכם בחלל חדר הארונות.

חדר ארונות מחיר נקבע כמובן גם בהתאם לחברה האחראית על תהליך הייצור. אנחנו בחברת סליידור, עוסקים ומתמחים בהליכי תכנון, עיצוב, ייצור והתקנה של כל סוגי הארונות מאז שנת 1987, כאשר אחת מהתמחויות המקצועיות שלנו היא בתחום ייצור חדרי ארונות. חדרי הארונות שלנו משלבים בתוכם את כל הטכנולוגיות המתקדמות ביותר בענף ייצור ארונות, כאשר כל חלל ייעודי של חדר ארונות המתוכנן על ידינו משלב בתוכו היצע גדול של פתרונות אחסון חכמים ומתקדמים המאפשרים לכם "לנצל" בצורה המיטבית ביותר כל סנטימטר ומטר רבוע משטח החלל. בנוסף, חדרי ארונות המיוצרים בחברתנו מתאפיינים בעיצובים מרשימים המותאמים גם לגודל החלל הייעודי וגם לצרכי האחסון של הלקוח, כאשר איכויות חומרי הגלם המשמשים אותנו לצורך ייצור חדרי ארונות, מבטיחים לכם עמידות לאורך שנים רבות.

חדרי ארונות – לא רק לדירות ובתים בהם קיים חלל ייעודי להקמת חדרי ארונות

ברוב דירות המגורים החדשות, ניתן למצוא חלל ייעודי להקמת חדר ארונות. חלל זה נמצא ברוב המקרים בצמוד לחדר שינה הורים והוא מהווה חלק מיחידת ההורים בדירה. יחד עם זאת, חשוב לציין ששטח החללים הנ"ל הינו קטן יחסית, ולכן הוא מחייב אתכם לתכנן לפרטי פרטים ובקפידה את אופן חלוקת השטח. אצלנו בחברת סליידור, תוכלו למצוא צוות אנשי מקצוע המתמחה בתכנון ועיצוב של חדרי ארונות בחללים קטנים יחסית.

יחד עם זאת, חשוב לנו לציין שייצור והקמה של חדרי ארונות אינו חייב להיעשות בהכרח רק בחללים המיועדים לחדר ארונות אלא גם בחדרי מגורים אחרים אשר אינם מנוצלים על ידי הדיירים למטרות שינה וכדומה. במידה וגם לרשותכם עומד חדר מגורים לא "מנוצל" אנחנו בחברת סליידור ממליצים לכם להפוך אותו לחדר ארונות מודרני ומעוצב המשלב בתוכו כל פתרון אחסון חכם ומתקדם אפשרי. במקרים אלו, חדר ארונות מחיר הינו גבוה יותר וזאת לנוכח העובדה שמדובר בחדר ארונות המשתרע על פני שטח גדול יותר, ולכן, נדרשת בו יותר מלאכת תכנון ועיצוב, יותר חומרי גלם המשמשים לצורך ייצור חדר הארונות והרבה יותר תשומת לב לפרטים הקטנים –גדולים ההופכים כל חלל ייעודי לחדר ארונות מודרני ומעוצב.

כל פתרונות האחסון המתקדמים ביותר לחדרי ארונות במקום אחד!

כחברה מובילה בתחומה השמה דגש עיקרי על נושא החדשנות העיצובית, אנחנו בחברת סליידור, מאפשרים לכם ליהנות מהיצע מרשים ומגוון של פתרונות אחסון חכמים ומתקדמים אותם ניתן לשלב בכל חדר ארונות (קטן כגדול). בין יתר פתרונות האחסון החכמים שלנו המותאמים לחדרי ארונות תוכלו למצוא:

 • מתקני תלייה הידראוליים
 • מתקני תלייה נשלפים למגבות/עניבות/חגורות/ג'קטים/חולצות מכופתרות וכו
 • מתקני נעליים מובנים ו/או בצורת קרוסלה נשלפת מגוף הארון (אחת מנישות החדר)
 • קרשי גיהוץ מקפלים
 • סטנד נשלף של סלסלות אלומיניום

ופתרונות אחסון נוספים המותאמים לגודל הארון וצרכי האחסון היומיומיים והתקופתיים של הלקוח/ה.

לקבלת חדר ארונות מחיר בנוגע לתכנון, עיצוב, ייצור והתקנה של חדרי ארונות מבית סליידור, אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר ישיר ולהגיש לפגישת ייעוץ מקדימה עם יועצי התכנון והעיצוב שלנו.

שיתוף ב facebook Facebook שיתוף ב whatsapp WhatsApp 5/5

צריכים ייעוץ?

נשמח לעמוד לשירותכם! חייגו: 072-3311209

ייעוץ בוואטסאפ
תיאום פגישת יעוץ

נשמח לראותכם בחנות מפעל שלנו!
כתובתינו: לוי משה 14 (צד מזרחי) ראשון לציון
לאחר שליחת הפנייה נציג שלנו ייצור עמכם קשר.

  נא להצטייד לפגישה עם מידות ותמונות החדר
  תודה!
  בקשתך נשלחה בהצלחה!
  נציג שלנו ייצור עמכם קשר בהקדם.