1 דצמבר 2018

טלויזיה בחדר שינה בעד או נגד?

זוגות רבים או הורים מתמודדים עם השאלה הזו. מצד אחד אין דבר מהנה יותר מלצפות יחד בסרט טוב לפני השינה כשאתם מחובקים במיטה. מצד שני – אם אחד מכם צופה בטלוויזיה והאחר ישן היא עלולה להפריע גם מבחינת הרעש וגם מבחינת התאורה שהיא מייצרת.

בנוסף, הכנסת טלוויזיה לחדר השינה כרוכה בהוספת רהיט עליו תשב הטלוויזיה, והטלוויזיה כאמור מלווה בהרבה חוטים וכבלים המכערים את עיצוב החדר, ולכן רבים מעדיפים לוותר על הנוכחות של מכשירים חשמליים בחדר השינה.

אפשר גם וגם

לא חייבים להגיע להחלטה או עם או בלי- היום ניתן לשלב את הטלוויזיה בחדר אך עם זאת, לראות אותה רק מתי שרוצים. בבתים רבים הגיעו למסקנה כי נכון למקם את הטלוויזיה בתוך ארון ההזזה. ארון הזזה עם טלויזיה הינו פתרון מצויין אשר לא דורש הוספת רהיטים עבור הטלוויזיה אלא משלב את הטלוויזיה בתוך הארון. בצורה זו הכבלים מוסתרים וניתן לסגור את דלת הארון ולראות טלווזיה רק מתי שרוצים.

למה זה טוב?

בראש ובראשונה מדובר בחיסכון גדול של מקום. בחדרי שינה רבים הצורך למקם את הטלוויזיה על שידה או לתלות אותה על הקיר מונעת את האפשרות למקם את הארון בצורה חסכונית יותר. ארון הזזה עם טלוויזיה יאפשר לכם לתכנן את כל חדר השינה כך שיראה הומוגני ואחיד וגם יאפשר לכם לנצל כמה שיותר חללים מתים. בנוסף, התקנת הטלוויזיה בארון תאפשר לכם למקם אותה בגובה ובזווית המדויקת שתרצו בלי להתפשר על מידה קיימת של רהיט. ניקיון- טלוויזיה צוברת המון לכלוך ואבק ובהתקנה של ארון עם טלוויזיה מובנית,  בהכרח יהיה צריך פחות לדאוג לניקיונה. הארון מונע מהאבק להיכנס ולהגיע אליה.

יש לכם חששות?

פתיחת הדלתות וסגירתן לא תשפיע כלל על הטלוויזיה- הסירו דאגה מלבכם. מסילות הארון מעוצבות כך שהזזת הדלת מתבצעת בצורה חלקה מהירה, שגם אינה מרעישה, וגם לא יכולה לפגוע במה שיש בתוך הארון.

לסיכום- כשאתם רוצים להתחדש בארון חדש לחדר השינה שלכם כדאי לקחת בחשבון גם את האחסון של הטלוויזיה שלכם בארון.  לפעולה הזו יתרונות רבים ברמת העיצוב והפרקטיקה. נכון במקרה שאחד מכם ישן והשני ירצה לצפות בטלוויזיה עדיין יהיה אור אבל התיחום של הטלוויזיה בתוך הארון יצמצם אותו למינימום. לגבי הרעש- תמיד תוכלו להסתייע באוזניות.

חדר השינה שלכם יכול להיות חדר השינה החלומי שתמיד רציתם עם הטלוויזיה וכשתרצו להיות בלעדיה פשוט סגרו את הארון. המומחים שלנו בסליידור ישמחו להראות לכם כיצד זה אפשרי למימוש בצורה קלה ומהירה וישמחו לייעץ לכם במגוון תחומים נוספים.

צריכים ייעוץ?

נשמח לעמוד לשירותכם! חייגו: 072-3311209

ייעוץ בוואטסאפ
תיאום פגישת יעוץ

נשמח לראותכם בחנות מפעל שלנו!
כתובתינו: לוי משה 14 (צד מזרחי) ראשון לציון
לאחר שליחת הפנייה נציג שלנו ייצור עמכם קשר.

    נא להצטייד לפגישה עם מידות ותמונות החדר
    תודה!
    בקשתך נשלחה בהצלחה!
    נציג שלנו ייצור עמכם קשר בהקדם.