הילדים עזבו את הבית? הפכו את החדר לחדר ארונות בעזרת טיפים שימושיים

כל זוג מגיע לשלב בחיים בו הילדים כבר בוגרים ואפילו מנהלים חיים משל עצמם ולפתע הבית נותר די שומם ושקט מלבדכם, ההורים. זהו שלב של התכנסות פנימה, יצירת אורח חיים מחודש, שקט נפשי פנימי וחיצוני והתחברות מחודשת לזוגיות. אין ספק כי הגיל השלישי הינו גיל של התחלה חדשה, משותפת. כשהילדים עוזבים את הבית, פתאום יש תחושה של חדרים גדולים יותר ומרחב עצום.

מה ניתן לעשות במרחב הגדול הזה?

חדר השינה של הילדים מעוצב, מתוכנן ומרוהט בהתאם לאורח חייהם של ילדינו לאורך השנים: בתחילה מדובר היה בתינוקות, נתון שהפך את החדר לבטיחותי יותר מתמיד. לאחר מכן הפך החדר לחדר נעורים וקיבל פוסטרים ותמונות למיניהם. השנים עשו  את שלהן וגם הילדים התבגרו עם הזמן. כיום החדר עדיין שלהם אבל הם כבר לא בבית. בחדרים של הילדים ניתן לשלב ארונות הזזה דקורטיביים ולאחסן בגדים של עונות המעבר, בגדי ערב, נעליים או כל מה שתופס יותר מדי מקום בחדר.

עם השנים כולנו צוברים כמויות גדולות למדי של בגדים. בשלב מסוים לכולנו יש הרבה יותר בגדים ממה שאנחנו באמת צריכים. בשלב זה רבים בוחרים לתרום חלק מהבגדים ואחרים פשוט מאחסנים אותם. עם יציאת הילדים מהבית ניתן להפוך את החדר שלהם לחדר ארונות מקצועי ומותאם אישית לצרכים הייחודיים של בני הבית עצמם. אין ספק כי מדובר בשינוי מהותי – אולם באמצעות תכנון חכם ניתן להפוך את חדר השינה של הילדים לחדר ארונות, ובבואם לביקור להחזיר את חדר השינה לקדמותו.

יצירת אומנות של ממש

תודות לפתרונות חכמים המצויים כיום, ניתן להפוך כל חדר ליצירת אמנות של ממש. אין ספק כי חדרי השינה המודרניים לא דומים ולו במאום לחדרי השינה של פעם. כיום ניתן למצוא חדרים מרוהטים ומודולאריים המתכווננים לפי הצרכים הייחודיים של דיירי הבית. באופן זה ניתן לשלב בחדר השינה מיטה מתקפלת אשר תחכה לילדים בבואם לביקור, ומעליה ארונות המותאמים אישית. ארונות אלו יכולים להיות ארונות מבד או ארונות מעץ אולם בכל מקרה חשוב לוודא כי הם מותאמים למידות החדר. לשם כך יש לקחת מידות של חדר הארונות הבא שלכם עוד לפני היציאה מהבית. 

רבים מעדיפים להצמיד את הארונות לקיר ובכך ליצור כוורת של מדפים. פתרון זה מבטיח יותר מקום לבגדים אולם יש לשים לב כי יהיה פחות נוח לשלב בו מיטה או כל אלמנט אחר השייך לילדים.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
5/5
17-copy-Desktop-Resolution

לתיאום פגישה עם יועצי התכנון והעיצוב שלנו באולם התצוגה, צרו איתנו קשר עוד היום

חייגו עכשיו 03-9519095