הטרנדים המובילים בתחום ארונות הזזה לשנת 2015

ארונות הזזה, הם ללא ספק פתרון אידיאלי המתאים לחדרי שינה, לחדרי ילדים ואפילו כארונות אחסון אותם ניתן להציב בכניסה לבית, במסדרון או בכל מקום אחר. מגוון העיצובים המרשימים של ארונות הזזה מיוצרים על ידי מיטב המעצבים המובילים בתחום, והם אלה שמביאים אנשים רבים להתעניין בתחום  ולרכוש ארונות הזזה בעיצובים מרשימים לביתם. הדמיון חוצה גבולות בכל מה שקשור לעיצוב, ובעיקר כאשר מדברים על ארונות הזזה, אם נתבונן רגע לעבר הלא ממש רחוק, נראה כי ארונות באופן כללי יוצרו על מנת לאפשר לאנשים לאחסן בגדים, ולא הייתה השקעה רבה בעיצובם מעבר לנדרש, מה שהיה נדרש הוא חומר גלם חזק ויציב (לרוב עץ מלא), מידות נכונות וכל השאר היה די זניח. אך כיום, ארונות הזזה תפסו תאוצה רבה ויתרונותיו נעוצים בעיצובים המרשימים ובנוחות הרבה של ההזזה.

מגוון עיצובים מרשימים

מבין הטרנדים המובילים של ארונות הזזה לשנת 2015, ניתן לראות כי חברות רבות שינו מעט את הטון העיצובי, ומציעות שלל דגמים קלאסים ונקיים, לצד צבעים שקטים בעלי אמרה נקיה ומרשימה, אך כמובן שזאת בהתאם לטעמו של הלקוח. את ארונות ההזזה, כמובן שיש צורך להתאים בקפידה לשאר עיצוב החדר, אם מדובר בחדר שינה המעוצב בקו נקי, כמובן שיש צורך לבחור בארון הזזה די זהה, על מנת שלא לפגוע באווירה הכללית של החדר. 

ארונות הזזה ועליהם מראות ענק

מעצבי ארונות הזזה לא נחים לרגע וניתן לראות כי משנה לשנה ישנן מגמות של חידושים והמצאות רבות ומגוונות בתחום זה. גם בשנת 2015, ניתן לראות כי הטרנד האהוב והמוכר של ארונות הזזה עם מראות, טרם יצא מהאופנה ואנשים רבים מתעניינים לרכוש ארונות שכאלה. נכון שארונות אלו עדין מעוצבים בקו אחיד ואהוב, אך ניתן לראות טאצ'ים קטנים שעושים את ההבדל כמו – עיטורים מדליקים על גבי המראות, שילוב של מסגרות עם ניקל ועץ הנותנים מראה מיוחד, שילוב של מסך טלוויזיה בתוך מראה, שכאשר הטלוויזיה כבויה ניתן לראות מראה רגילה לכל דבר ועוד מגוון רב של עיצובים

לתיאום פגישה עם יועצי התכנון והעיצוב שלנו באולם התצוגה, צרו איתנו קשר עוד היום

חייגו עכשיו 03-9519095