דלתות הזזה לארונות – שילוב של פרקטיות ועיצוב מיוחד

בשנים האחרונות העיצוב המודרני עולה על כל דמיון. נדמה כי האדם הפוסט מודרני מצליח להשיג מטרות מרשימות ומרחיקות לכת בעיצובים היפהפיים שהוא מקנה לבית הפרטי. באמצעות מחשבה מתקדמת ויכולות טכנולוגיות מרהיבות הופך כל בית פרטי ליצירת אמנות הנדסית ולתכנון מוקפד ומרשים. אין ספק כי עם השיפורים המשמעותיים בטכנולוגיות השונות ניתן יותר ויותר למנות בתים חכמים המותירים רושם רב על המתבונן. הגישה החדשנית והפופולארית ביותר כיום הינה הגישה המשלבת בין פונקציונאליות לבין עיצוב נקי המעניק תחושת מרחב וחופש.

העיצוב הפוסט מודרני אינו דומה, כנראה, לשום דבר אחר שבני התרבות המערבית הכירו קודם לכן. שילוב מושלם של חופש ומרחב, ניקיון ואור בעיניים, יחד עם תכנון מודולארי מקצועי המותאם אישית לצרכי הדיירים בבית. אין ספק כי המערכות החכמות המשולבות בכל בית והרמה התכנונית הגבוהה הן אלו שתורמות יותר מכל להפיכתו של כל בית פרטי למוזיאון של ממש. דלתות הנפתחות באמצעות שלט או מחיאת כף, תריסים חשמליים הנפתחים ונסגרים על פי קול אדם ומטבח המתחיל לעבוד בהתאם לדרישות המשתמשים בו – כל אלו הינם פירות מאמץ והשקעה של מחקרים בשנים האחרונות.

גישה נקייה ומינימליסטית

התכנון המודולארי כאמור, הינו בן לגישה הנקייה והמינימליסטית. באופן זה ניתן למצוא לא מעט רהיטים כמעט נעלמים, שנוכחותם במרחב הינה מינימלית ולעיתים אף לא נראית כלל. גישה זו כוללת דלתות ללא ידיות או עם ידיות נסתרות, ארונות הנבלעים בתוך הקיר ועוד. ארונות ההזזה המודולאריים הינם חלק מהגרסה המינימליסטית של הבית החכם. ארונות ההזזה המודולאריים מותאמים אישית לצרכים הייחודיים של בני הבית ומאפשרים שימוש נוח ביותר.

דלתות הזזה לארונות מאפשרים מקום נרחב וניתן להציבם גם במעברים צרים. זאת בניגוד לארונות בעלי דלתות נפתחות, המצריכים מיקום מול שטח רחב לפתיחת הדלת. עד כדי כך גמיש מיקום הארונות עד כי ניתן להציבם מאחורי קירות הבית. כיום ניתן לרכוש דירות חדשות מקבלן בהן הארונות אינם נראים כלל כיוון שהם מסתתרים מאחורי הקיר. דלתות ההזזה נוחות ביותר לתפעול וכמו כן הן מאפשרות פתיחה וסגירה באמצעות שלט או קול אנושי.

את הארונות ניתן להציב ולסדר לפי הצורך האישי כך שגם בסלון הבית יהיו ארונות הזזה לאחסון יינות או כלי אירוח שונים. הדלתות הנפתחות על ידי הזזה משמרות את הארונות במשך שנים וקל יותר לתחזק אותן מאחר והן מוטמעות בתוך קירות הבית ואינן בולטות החוצה ממנו.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
5/5
1-copy-Desktop-Resolution

לתיאום פגישה עם יועצי התכנון והעיצוב שלנו באולם התצוגה, צרו איתנו קשר עוד היום

חייגו עכשיו 03-9519095