ארונות רחף

משפצים או מחדשים את חדרי השינה בסביבת המגורים? רוצים לחדש את סביבת חדרי השינה באחד מסוגי הארונות הטרנדיים ביותר? זה הזמן לדעת הכול על ארונות רחף מבית סליידור, החברה המובילה בישראל לתכנון, עיצוב וייצור של כל סוגי הארונות, לרבות, ארונות רחף טרנדיים ומעוצבים.

אשליה אופטית של ארון "מרחף" באוויר" עיצוב נקי, רמת גימור מושלמת ופתרונות אחסון חכמים הממתינים לכם בגוף הארון, כל אלו ועוד מאפיינים את ארונות הרחף המיוצרים בחברתנו. מהו ארון רחף, למי הוא מיועד ומה מאפיין אותו? על כך ועוד בשורות שלפניכם.

כל מה שצריך וחשוב לדעת על ארונות רחף

ארון רחף הוא אחד מהפיתוחים האחרונים בענף ייצור הארונות והוא זוכה לפופולאריות הולכת וגוברת בקרב ישראלים רבים המחפשים אחר ארון מעוצב וטרדני במיוחד. ארון רחף הוא למעשה ארון הזזה בו מסגרת הארון כלל אינה קיימת וכך נוצרת למעשה "אשליה אופטית" כאילו מדובר בארון המנותק מהרצפה והתקרה. שם המוצר: ארונות רחף, ניתן לסוג זה של ארונות מכיוון שהם נראים ברגע הראשון כארונות המרחפים באוויר בלי שום אחיזה בתקרה או ברצפה ובניגוד גמור לחוקי המשיכה…

בכל סוגי ודגמי ארונות הרחף, לא מופיעות מסגרות ומסילות גלויות לעין, והדבר יוצר רושם ראשוני של ארון המרחף באוויר. העבודה שארונות מסוג זה מיוצרים ללא דפנות ומסילות, מחייב התקנה של מנגנון הזזה נסתר הנמצא מאחורי דלתות ההזזה המצויות מחוץ לגוף הארון, וכפועל יוצא מכך, תוכלו ליהנות משטח פנים מרווח יותר., וזאת בנוסף ליתרונות נוספים הנלווים לבחירה בארונות רחף כגון:

 • ארון רחף אינו כולל מסגרות ומסילות גלויות לעין והוא מייצר "אשליה אופטית" של ריחוף ההופכת את חלל המגורים בו ממוקם הארון לסביבת מעוצבת ומודרנית
 • ארון רחף אטום באופן הרמטי לחדירת אבק לגוף הארון ו/או הצטברות אבק על גבי מסילות ההזזה וזאת לנוכח העובדה שהמסילות פשוט לא קיימות!
 • ארונות רחף מתאפיינים בטריקה שקטה וחרישית וזאת על אף שארונות הרחף מגיעים עם דלתות הזזה כבדות – אצלנו בחברת סליידור, דלתות הזזה של ארונות רחף משלבות בתוכן את פטנט ה-EASY SLIDE המאפשר הנעה קלה של כל דלת הזזה ללא קשר למשקלה, לרבות, הנעה קלה של דלתות ארונות רחף.
 • אפשרות לייצור ארונות רחף במישור אחד – אופציה מעשית המאפשרת לכם ליהנות מהיצע מגוון של אפשרויות עיצובית בכל הנוגע לחזית הארון האחידה והפיכתה לאלמנט עיצובי בחלל החדר בו בחרתם למקם את הארון.

ארונות רחף גם לסביבת המגורים וגם לסביבה המשרדית

המראה הייחודי המאפיין את ארונות הרחף, הפכו אותם לפריט ריהוט פונקציונאלי ומעוצב גם לסביבת המגורים וגם לסביבת העבודה המשרדית. כיום, ביותר ויותר משרדים יוקרתיים ברחבי הארץ, תוכלו למצוא ארונות רחף המשמשים גם לצרכי אחסון יומיומי של ציוד משרדי וכדומה וגם כאמצעי עיצובי לתיחום חללים משרדיים כאלו ואחרים. אנחנו בחברת סליידור, מתמחים בייצור ארונות רחף בהתאמה אישית מלאה לכל צרכי האחסון הנחוצים ללקוח, כאשר ההיבט הדקורטיבי של חזיתות הארון והמראה המרחף מהווים חלק בלתי נפרד מהליך התכנון והעיצוב המיושם על ידינו.

ארונות רחף - כל האפשרויות העיצוביות

מעבר לעובדה העיקרית שארונות הרחף מייצרות מעין אשליה אופטית של ארון מרחף בחלל החדר, ארונות הרחף מאפשרים לכם ליהנות מהיצע מרשים ומגוון של אפשרויות עיצוביות בכל הנוגע לעיצוב חזית הארון. אפשרויות אלו כוללות בין היתר:

 • ארון רחף במישור אחד- מראה אחיד של דלת ההזזה כאשר היא במצב סגור. אפשרות זו הופכת את חזית ארון הרחף לחלק בלתי נפרד מחלל החדר ולמעשה פותחת עבורכם אפשרויות עיצוביות נוספות כגון הדפסה על גבי דלת הארון.
 • דלתות ארון רחף בשילוב חומרי גלם- אפשרות עיצובית המושגת באמצעות שילוב חומרי גלם כגון: עץ, זכוכית ואלומיניום. אפשרות זו נחשבת לאפשרות אלגנטית לעיצוב דלתות הזזה לארונות רחף.
 • ארון רחף דלתות זכוכית משולבי מראה– שילוב מראות כחלק אינטגראלי מדלתות הזכוכית בארונות הרחף הינה אופציה נפוצה המותאמת בעיקר לחדרי שינה קטנים יותר, כאשר המראה מעניקה אשליה אופטית של גודל ומרווח.
 • דלתות ארון רחף משולבי מסך טלוויזיה- ארונות הזזה משולבי טלוויזיה הפכו בשנים האחרונות למוצר מבוקש בקרב קהלים רבים, כאשר הטמעת מסך הטלוויזיה מתאפשרת גם בארונות הרחף המיוצרים בחברת סליידור.

רכישת ארונות רחף בסליידור - כל היתרונות

כחברה בעלת ניסיון מקצועי של למעלה מ-30 שנה בענף ייצור הארונות, אנחנו בחברת סליידור, מאפשרים לכל אחד ואחת מקהל לקוחותינו ליהנות ממגוון רחב של יתרונות מקצועיים גם במקרים בהם מדובר בהליכי תכנון, עיצוב וייצור של ארונות רחף. בין יתר היתרונות המקצועיים הנלווים לרכישת ארונות רחף בחברתנו תוכלו למצוא:

 • הליכי תכנון ועיצוב בהתאמה אישית מלאה לצרכי הלקוח- לרשותכם, יועצי תכנון ועיצוב מטעמנו המלווים אתכם לאורך כל שלבי התכנון והעיצוב של ארון הרחף וכל זאת בהתאמה אישית מלאה לצרכי האחסון הנחוצים לכם ולסגנון העיצוב המועדף עליכם ביותר.
 • פתרונות אחסון חכמים ומתקדמים המוטמעים בגוף הארון – מעבר למראה החיצוני הייחודי של ארונות הרחף, חשוב לזכור שארונות הרחף בדומה לכל סוגי הארונות האחרים הוא בראש ובראשונה אמצעי פונקציונאלי לאחסון, ולכן, אנחנו בחברת סליידור, מאפשרים לכם ליהנות מפתרונות האחסון החכמים והמתקדמים ביותר בענף גם במקרים בהם מדובר בייצור ארונות רחף.
 • מגוון רחב של אפשרויות עיצוביות במקום אחד- אצלנו בחברת סליידור תוכלו למצוא את כל אחת מהאפשרויות העיצוביות המופיעות בפסקה הקודמת, כאשר עומדת לרשותנו ההתמחות בייצור ארונות מעוצבים מכל סוג.
 • פטנט ייעודי להנעה קלה ונוחה של דלתות ארונות רחף- דלתות ההזזה בארונות רחף ידועות במשקלן הרב, כאשר הפטנט הייחודי והייעודי שלנו ה-EAST SLIDE מבטיח לכם הנעה קלה ונוחה של דלת ההזזה בארונות הרחף ללא קשר למשקלה!
 • אחריות מקיפה על כל מרכיבי הארון לתקופת אחריות מורחבת- רק אצלנו בחברת סליידור, תוכלו ליהנות מאחריות מקיפה לתקופה מורחבת של עד 10 שנים!!!

אם גם אתם מחפשים אחר הפתרון המתקדם והאיכותי ביותר לייצור ארונות רחף לסביבת המגורים או הסביבה המשרדית, זה הזמן ליהנות מכל היתרונות המקצועיים הנלווים להליכי התכנון, העיצוב והייצור שלנו בתחום ארונות הרחף. כמו כן, אנו מזמינים אתכם ליהנות משירותי ייעוץ לתכנון ועיצוב ארונות רחף.

לחץ לקבלת הצעת מחיר

לתיאום פגישה עם יועצי התכנון והעיצוב שלנו באולם התצוגה, צרו איתנו קשר עוד היום

חייגו עכשיו 03-9519095