ארונות קיר מעוצבים – מה חשוב לבדוק?

ארונות קיר המהווים הגדרה כללית לכל סוגי הארונות המיועדים לצרכי אחסון, מיוצרים כיום בהיצע הולך וגדל של מגוון רב של דגמים, דבר המצריך מספר בדיקות שיש לבצע מראש. במאמר שלפניכם, ריכזנו עבורכם מספר נקודות אותן חשוב לבדוק לפני רכישה של ארון קיר מעוצב מכל סוג ודגם.

ארונות קיר – שלב התכנון והעיצוב

השלב הראשון והמרכזי בבחירה והזמנה של ארונות קיר מעוצבים, הינו שלב התכנון והעיצוב במסגרתו תוכלו להתאים בין גוף וחוץ הארון לבין כל צרכי האחסון והעיצוב הנחוצים לכם, כאשר תכנון גוף הארון מתייחס בין היתר לגודל הארון,  גודל מדפים, עובי מדפים, מספר המגרות וכדומה, ואילו עיצוב הארון מתייחס לחזיתו של ארון קיר מעוצב  הכולל בין היתר את סוג דלתות הארון, גימורו, שילובי עיצובים, צבעים וכדומה.

אחריות

טרם רכישה של ארונות קיר עם או בלי דלתות הזזה או כל ארון קיר באשר הוא, חשוב לוודא כי המוצר אותו אתם עתידים לרכוש הינו מוצר באחריות מלאה המוענקת לכם לתקופת ממושכת ככל הניתן, וזאת לנוכח העובדה הפשוטה שמדובר במוצר העתיד לרשתכם אתכם לפרקי זמן ממושכים, ולכן, תקופת אחריות ממושכת יכולה להעיד בין היתר על עמידות הארון ואיכות הייצור ללא פשרות. בחברת סליידור, החברה המובילה בתחום יצור ושיווק הארונות, תוכלו להבטיח לעצמכם אחריות מקיפה ומלאה של כ – 10 שנים!!! על כל סוגי הארונות המיוצרים ומשווקים על ידי החברה.

חשוב לציין כי מגוון החברות ונותני השירות השונים הנחשבים כחלק פעיל במכירת מוצרים לקהל הציבורי והעסקי, אינם מספקים ללקוחותיהם אחריות מקיפה מעיין זו, כך שחברת סליידור נחשבת לחברה פורצת דרך בתחום תודעת השירות והאחריות בהגדרה זו, והיא פועלת כך בשל היותה חברה וותיקה ואמינה בתחום ובשל מוצריה האיכותיים והעמידים.

שירות

כאשר מדובר בטיב איכות השירות אותו מספקות חברות מובילות לייצור ארונות קיר מעוצבים חשוב מאוד לבחור בחברה המאפשרת לנו הצרכנים את קבלת שלל השירותים המתקדמים אשר יובילו לכדי קבלת מוצר איכותי, עמיד ומושלם בעבורנו – חברה מסוג זה היא כמובן חברת סליידור המובילה, אשר מאפשרת לקהל לקוחותיה ליהנות משירות מקצועי לאורך כל שלבי התכנון, העיצוב, הייצור וההתקנה וגם לאורך כל תקופת האחריות.

מדידות בבית הלקוח או בעסק

על הצורך הברור באיש מדידות מקצועי ומיומן אשר יגיע עד למקום בו אמור להיות הארון מותקן וימדוד אותו באופן מדויק ומוקפד, אין כל עוררין ! שכן בדיקה ראשונית של האזור בו עתיד להיות מותקן האתר הינה מתבקשת והכרחית, הן לצרכי התאמתו באופן מדויק על פי המידות המדויקות והן לצרכי הליך ייצורו של הארון. בחברת סליידור, נטילת המידות בבית הלקוח ו/או העסק, מהווה את השלב המקדים לכל הליכי התכנון, העיצוב והייצור של כל ארונות קיר מעוצבים המיוצרים עבורכם בהתאמה אישית מלאה.

שלב הייצור – תכניות חיתוך מפורטות והזמנת חומרים

שלב הייצור בחברת סליידור מתחיל למעשה לאחר ביקור המודד המקצועי בביתכם ולקיחת המידות בנישה או בקיר המיועד להתקנת הארון קיר ולאחר שלב התכנון והעיצוב בעזרת מיטב המעצבים של חברת סליידור. בשלב הייצור, נבנית תוכנית ייצור וחיתוך מסודרת (המתבצעת על ידי מומחה חיתוך מיומן) ועל פיה יוזמנו חומרים, זכוכיות אשר יחתכו לכדי ארון הקיר המעוצב אותו הזמנתם.

הובלה והתקנה בבית הלקוח עד לכדי שביעות רצונו

שלבי ההובלה וההתקנה הם ללא ספק הדובדבן שבקצפת, הרגע המיוחד והמיוחל בו מקבלים אתם את הארונות שהזמנתם ולהם כה ציפיתם. המתקינים והמובילים של חברת סליידור ידאגו להתקן ולהוביל בעבורכם את הארון באופן מקצועי, בטיחותי ובנראות מושלמת.

ארונות קיר מעוצבים בהתאמה אישית מלאה – מה עוד חשוב לדעת?

מעבר לנושאים המופיעים לעיל, אותם חשוב לבדוק לפני רכישה של ארון קיר מעוצב כזה או אחר, ישנם מספר נושאים נוספים עליהם חשוב לתת את הדעת כאשר אתם מתכננים רכישה של ארונות קיר מעוצבים כגון:

  • מחיר – ארונות אלה, במיוחד אם מדובר בצורך בהתאמה אישית, מסווגים כארונות יוקרתיים שעלות ייצורם גבוהה בעשרות אחוזים מעלות רכישתם של ארונות מובנים המגיעים במידות שונות. עלות הייצור הגבוהה באופן יחסי, נובעת בין היתר מהליך התכנון והעיצוב המותאם באופן המדויק ביותר לצרכי הלקוח, ולכן, אנו ממליצים לכם לבחון את עלויות הייצור מראש ולבדוק האם המחיר אותו תדרשו לשלם תואם את מסגרת התקציב אותה העמדתם לצורך רכישת הארון.
  • חומרי הגלם – איכויותיו ועמידותו של כל ארון קיר, בין אם מדובר בארון קיר מעוצב בהתאמה אישית ובין אם מדובר בארון קיר מובנה, נקבעים בהתאם לאיכות חומרי הגלם מהם מיוצרים גוף הארון וחזיתותיו. בחברת סליידור, מושם דגש מקצועי על בחירת חומרי הגלם השונים המשמשים לצרכי ייצור ארונות קיר מכל סוג ודגם, כאשר כל ארון בסוף הליך ייצורו, עובר תחת ידיהם של עובדי מחלקת בקרת האיכות, וזאת במטרה להבטיח לקהל הלקוחות את המוצר האיכותי ביותר העומד בדרישות המחמירות ביותר בתחום בקרת איכות.

חשוב לנו שתדעו: כל סוגי הארונות המיוצרים בחברת סליידור, מתאפיינים בעמידות ונראות מיטבית לאורך שנים, וזאת הודות לשימוש בחומרי הגלם האיכותיים ביותר.

118287160_d

לתיאום פגישה עם יועצי התכנון והעיצוב שלנו באולם התצוגה, צרו איתנו קשר עוד היום

חייגו עכשיו 03-9519095