ארונות לחדר שינה

כמעט בכל חדר שינה ניתן למצוא ארון גדול שמכיל את כל הבגדים של שוכני החדר. ארוך בעל ארבע דלתות או שתי דלתות מאפשר אחסון של כל הבגדים של זוג או של יחיד, ובכך הופך את חדר השינה לחדר שהצרכים הבסיסיים מצויים בו. ארונות לחדרי שינה מציגים סטנדרט חדש של אחסון, של נוחות, של יעילות ושל חסכון. 

חסכון במקום

אחד היתרונות הבולטים של ארונות בחדרי שינה הוא החסכון העצום במקום שנוצר עקב החלפת הארון הרגיל בארון הזזה. ארון הזזה מאפשר פתיחה רוחבית של דלתות הארון בניגוד לארון רגיל שמחייב פתיחה כלפי חוץ של הדלת. על ידי נטרול הפתיחה כלפי חוץ מתאפשר שימוש במרחב שבחצי המטר שלפני הארון. ארונות הזזה חסכוניים במיוחד במקום כשהם מולבשים בתוך שקע מיוחד בקיר. במידה ותכנון הריהוט של הבית נעשה בשלב תכנון הבנייה של הבית, ארון הזזה שמולבש בתוך גומחה בחלל החדר יחסוך מקום רב ביותר ויאפשר פתרון אחסון ששומר על מרחב החדר הנקי ללא גוש העץ שתקוע במרכזו.

חסכון במחיר

אמנם ארונות אלו נחשבים ליקרים יותר מארונות רגילים, אך המחיר שמשלמים בהתחלה מתבטא באיכות שנשמרת לאורך שנים. מכיוון שמדובר בדלתות שמקבלות תמיכה יציבה וחזקה לכל אורכן ולא בדלתות שנתמכות על מספר מועט של צירים בודדים, העמידות של ארונות אלו גבוהה בהרבה מעמידותם של ארונות רגילים. ארונות עם פטנט ההזזה משרתים את בעליהם לאורך שנים רבות ומאפשרים חיסכון במחיר בסופו של דבר כשהארון הרגיל נשבר או מתקלקל.

עיצוב מרשים

החלוקה הנוחה לשתיים או שלוש דלתות בלבד הפרוסות על שטח עצום יחסית לדלתות של ארונות רגילים, ניתן להשלים את העיצוב של חדר השינה באמצעות הבחירה המושכלת בארון ההזזה המתאים לחדר השינה. ניתן להתקין על אחת הדלתות מראה, לשלב עיטורים שונים, ואפילו לצייר ציור על כל אורכה ורוחבה של הדלת הזזה, כך שתשתלב עם העיצוב הכללי של החדר. כיום ניתן למצוא מגוון רחב של ארונות הזזה בעיצובים מרשימים לחדר השינה שמקנים לחדר השינה מראה מודרני, חדשני ומעוצב.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
5/5
nadav7478

לתיאום פגישה עם יועצי התכנון והעיצוב שלנו באולם התצוגה, צרו איתנו קשר עוד היום

חייגו עכשיו 03-9519095