כל מה שצריך וחשוב לדעת על ארונות לחדר שינה

ארון בגדים לחדר השינה, מהווה את מפריטי הריהוט הנחוצים ביותר לכל אחד מחדרי השינה בסביבת המגורים, בין אם מדובר באותם ארונות לחדר שינה ילדים/בני נוער ובין אם מדובר באותם ארונות לחדר שינה הורים. לפיכך, רכישתם של ארונות לחדרי השינה השונים בסביבת המגורים, חייבת להיעשות בהתאם למספר כללים עיצוביים עליהם נרחיב בכתבה שלפניכם.

שילובי צבעים הרמוניים

בשילובי הצבעים ושמירה על קווי עיצוב נקיים ומסודרים, תוכלו בעצם להבטיח את ההנאה ארוכת הטווח מעיצובו של הארון. שכן, בבחירת צבעים נוחים, בהירים ולא זועקים, תוכלו להתאים את הארון החדש שלכם לכל עיצוב ומטרה, ואילו בבחירת צבעים חזקים ובוהקים תתקלו בהגבלות עיצוב ואי התאמת הארון לעיצובים הקונספטואליים של חדרי השינה השונים בסביבת מגוריכם.

התאמה בין צרכי האחסון לגודל גוף הארון

עיצוב חדרי שינה היא ללא ספק משימה עיצובית מאתגרת המחייבת אתכם להתייחס בראש ובראשונה לגודל החלל העומד לרשותכם. לעיתים, גודלו של  חדר השינה, עלול להגביל אתכם בכל הנוגע להיקף פריטי הריהוט אותם תבקשו למקם בתוכו. בכל הנוגע להצבת ארונות לחדר שינה בכל גודל שטח נתון, חשוב מאוד לזכור כי שילוב של ארון לחלל החדר חייב להיעשות במסגרת התאמה מקסימאלית בין צרכי האחסון הנחוצים לכם לבין גודל הגוף הארון אותו ניתן להתקין בשטח החדר.  

עיצוב ארונות מותאמי חדר שינה

אם הנכם מעוניינים בהזמנת ארונות הזזה ו/או ארונות קיר מעוצבים איכותיים ומקצועיים לחדר שינה, תוכלו לעשות זאת באמצעות הליכי עיצוב ארונות מותאמי חדר שינה ילדים/מתבגרים/הורים. אצלנו בחברת סליידור, תוכלו ליהנות מהיצע מרשים ומגוון של פתרונות תכנון ועיצוב של ארונות לכל אחד מחדרי השינה בסביבת המגורים המודרנית, לרבות:

  • ארונות מעוצבים לחדרי שינה ילדים – כל כך כיף לעצב ולבחור דלתות הזזה ואפשרויות עיצוב לארונות חדר השינה של הילדים, שכן העיצובים בעבור ילדיכם בחברת סליידור  הם רבים, מיוחדים ומגוונים להפליא ! בואו לבחור מבין שלל עיצובים מיוחדים ומפתיעים, בהתאמה אישית לעיצובו של חדר ילדיכם ובדיוק מוחלט לאהבתו.
  • ארונות מעוצבים ליחידת ההורים – אצלנו בחברת סליידור, תוכלו למצוא עולם עשיר ומרתק של ארונות מעוצבים ליחידת ההורים. ארונות אלו כוללים ארונות קיר מסוג דלתות פתיחה לצד ארונות קיר מסוג דלתות הזזה והם מגיעים בכל גודל נדרש ובמבחר עשיר של עיצובים לבחירתכם.
  • ארונות מעוצבים לחדרי שינה למתבגרים – כאשר ילדיכם מתבגרים והופכים לבני נוער, הם בדרך כלל מתחילים לפתח גם סגנון עיצובי משלהם, ולכן, אנו ממליצים לכם לשתף אותם בהליך בחירת ארון הבגדים אשר יוצב בחדריהם. אצלנו בחברת סליידור, תוכלו למצוא עשרות דגמים טרדניים של ארונות מעוצבים אשר תוכננו ועוצבו מלכתחילה לחדרי מתבגרים ובני/בנות  נוער.
  • ארונות מעוצבים לחדרי אורחים – ארונות קיר בחדר האורחים, נועדו בין היתר לצרכי יצירתם של פתרונות אחסון נוספים בסביבת המגורים. אצלנו בחברת סליידור, תוכלו למצוא עשרות דגמים מעוצבים של ארונות המיועדים ומותאמים לחדרי אורחים ו/או לכל חדר מגורים בסביבת המגורים בו לא נעשה שימוש לצרכי שינה קבועה וסדירה.

סליידור- המומחים לארונות מאז 1987

אם לסכם את המופיע לעיל, הרי שרכישת ארונות לחדר שינה, חייבת להיעשות בהתאם לשלושה תנאים מקדימים מרכזיים:

  1. צרכי האחסון הנחוצים לכם בחדר השינה וזאת בהתאם לסוג ואופי החדר (יחידת הורים, חדר שינה ילדים וכו)
  2. גודל החלל הייעודי בו ניתן להציב את הארון
  3. התאמה עיצובית בין חזיתות הארון לעיצוב הקונספטואלי של חדר השינה.

אצלנו בחברת סליידור, תוכלו להבטיח לעצמכם הליכי תכנון, עיצוב וייצור של ארונות לחדר שינה המשקללים בתוכם את כל אחד מהתנאים המופיעים לעיל. כאשר מדובר בבחירה נכונה ויעילה של ארונות לחדר שינה, לא מתפשרים ולא מוותרים על האיכות והנראות, ופשוט פונים אל המומחים לייצור, עיצוב והתקנת ארונות איכותיים בעיצובים מתקדמים – סליידור. חולמים על ארונות מעוצבים לחדרי השינה? יועצי העיצוב של חברת  סליידור ישמחו לעמוד לשירותכם וכבר מהרגע הראשון תוכלו ליהנות מייעוץ אישי וליווי מקצועי.

ארונות מעוצבים לחדרי שינה – כל האפשרויות

אצלנו בחברת סליידור, תוכלו ליהנות מהיצע מרשים ומגוון של ארונות לחדר שינה, הכולל בין היתר: ארונות פינתיים, ארונות פתיחה מעוצבים, ארונות הזזה מעוצבים, ארונות הזזה בשילוב מסכי טלוויזיה ועוד. בנוסף, אנו מתמחים בתכנון, עיצוב וייצור של חדרי ארונות לחלל ייעודי מובנה ולחלל ייעודי אשר אינו מובנה לחדר ארונות.

ניסיון רב השנים העומד לרשותנו בתחום תכנון ועיצוב ארונות לחדר שינה, בשילוב הטכנולוגיות המתקדמות המיושמות על ידינו לאורך כל שלבי הייצור, מאפשר גם לכם ליהנות מקולקציית ארונות מעוצבים המותאמים לכל סוגי החדרים בסביבת המגורים, כאשר בכל אחד מהארונות המיוצרים על ידינו, תוכלו למצוא פתרונות אחסון מתקדמים לצד פטנטים ייעודיים וטכנולוגיות שונות אשר נועדו לשמור על איכויות הארון לטווח הארוך!

חשוב לנו שתדעו: חומרי הגלם האיכותיים המשמשים אותנו לצרכי ייצור ארונות לחדרי השינה, הם אלו המבטיחים לכם את עמידותו של הארון לטווח הארוך והם אלו המאפשרים לנו להעניק לכם אחריות מקיפה ומלאה לתקופה של עד 10 שנים!!!

slaidor8604-copy-Copy

לתיאום פגישה עם יועצי התכנון והעיצוב שלנו באולם התצוגה, צרו איתנו קשר עוד היום

חייגו עכשיו 03-9519095