ארונות לחדרי ילדים

חדר הילדים הוא ברוב המקרים החדר המבולגן ביותר בסביבת המגורים, כאשר חוברות צביעה, צעצועים, וכל אותם פריטים קטנים שרכשתם לילדיכם במהלך השנים, מתערבבים יחדיו ומחייבים אתכם למצוא פתרונות אחסון נאותים (ובעיקר יעילים). כאשר מדברים על ארונות לחדרי ילדים, מדברים גם על ארונות קיר המיועדים לצרכי אחסון בגדים יומיומיים בהם הילד/ה עושה שימוש וגם בתאי אחסון מובנים בגוף הארון שמטרתם לאחסן בצורה נוחה, יעילה ומהירה את כל אותם פריטים המצויים בסביבת כל חדר ילדים

איך מתכננים ארונות לחדרי ילדים?

רכישה של ארונות לחדרי ילדים מתאפשרת בין היתר במסגרת רכישת "חדר ילדים קומפלט" המשלב בתוכו ברוב המקרים, מיטה, שידה וארון בגדים. במקרים אלו, שטח האחסון העומד לרשותכם הינו מוגבל והוא איננו מותאם בהכרח לצרכי האחסון הנחוצים לכם בסביבת החדר. אפשרות נוספת לרכישת ארון לחדר ילדים עומדת לרשותכם במסגרת הליך תכנון ועיצוב של ארונות לחדרי ילדים בחברת סליידור. באופציה זו, תוכלו להבטיח לעצמכם ארונות לחדרי ילדים בהתאמה אישית. יחד עם זאת, הליך התכנון מחייב הקפדה יתרה על מספר תנאים מקדימים בדרך לייצור ארונות המותאמים לכל צרכי האחסון הנחוצים לכם בסביבת חדרי הילדים:

  1. חשוב מאד להקפיד על התאמת גודל הארון לגודל החדר. חדר הילדים משמש לרב כאזור בו נמצאים הילדים מרבית שעות היום. חשוב לשמור על חללים פתוחים בחדר, בהם ניתן לשחק ולהעביר זמן איכות, בין המיטה או מיטות הילדים, הבידורית עליה ניצבת הטלוויזיה וארון הבגדים.
  2. ניתן לתכנן את הארונות בחדרי הילדים והנוער כך שיכללו נישות מיוחדות עליהם ימוקמו המכשירים האלקטרוניים השונים שהילד משתמש בהם. אם מדובר בחדר לילדים קטנים יש למקם את הטלוויזיות או מכשיר הסטריאו בצורה שיהיו מעוגנים לארון או לקיר על מנת לשמור על בטיחות הילד.
  3. ארונות לחדר הילדים הכוללים נישות למכשירים אלקטרוניים צריכים לכלול גם חורים מיוחדים הפונים לצד הארון, או לחלק האחורי שלו, דרכם יועברו חוטי החשמל. חשוב לתכנן את הארון מראש כך שיוצב בסמוך לשקע או להעביר חוט מאריך ומפצל (בצורה בטיחותית מאחורי הארון ואף פעם ולא מאחוריו) על מנת שניתן יהיה לחבר מכשירים אלה לחשמל.
  4. בכל הנוגע לבחירת צבע ועיצוב הארונות יש לקחת בחשבון שאם אנו בוחרים בעיצוב לילדים קטנים, כמו דלת המעוצבת כדמות ילדים אהובה, הארון עשוי שלא להתאים לילד בגיל מבוגר יותר. אם אנו מתכננים שינוי בעיצוב לאחר מספר שנים ניתן להשאיר עיצוב זה, אך אם אנו מתכננים ארונות לטווח רחוק רצוי להישאר עם עיצוב סולידי יותר.

ארון לחדר ילדים – הבטיחות מעל לכל

ארונות דלת פתיחה ו/או ארונות הזזה לחדרי ילדים צריכים להיות מוצמדים לקיר, גם אם הדבר מקשה על ניקיון מאחורי הארון. במיוחד אם מדובר בארונות מעץ מלא, שעשויים להיות כבדים מאד. לא היינו רוצים להשאיר את הילד לבד בחדר ולגלות שהארון המלא על תכולתו נפל פתאום על הרצפה. כאשר מתכננים את מבנה הארונות בחדר יש לשים לב במיוחד ליציבות ארון הבגדים ולרכוש ארונות רק מספקים מומחים ולא מנגר מזדמן. ביום האספקה כאשר אתם מקבלים את הארון ומתקינים אותו בעצמכם, או נעזרים בספק על מנת להתקינו, אנו ממליצים לכם לנסות להזיז מעט את הארון ולראות האם הוא יציב או מתנדנד.

ארונות לחדרי ילדים ונוער נותנים את הטון העיצובי בחדר. כיום ניתן לבחור מגוון רחב של עיצובים מכפרי ופשוט ועד לעיצוב יוקרתי המתאים לעיצוב של שאר חדרי הבית. אם הילד מבוגר מספיק נסו להתייעץ איתו טרם הרכישה ושמעו מה ההעדפות שלו מבחינת הצבע ועיצוב החדר. כמו כן, אנו ממליצים לכם לשתפו בתכנון מבנה הארון שיתאים לכלל הבגדים, הצעצועים והטכנולוגיה שהוא אמור לאחסן.

ארון לחדר ילדים רוכשים רק מהמומחים של סליידור

מחפשים אחר ארונות מעוצבים בהתאמה אישית לחדרי הילדים? רוצים להבטיח לעצמכם את מוצרי האיכות המובילים בקטגוריה? זה הזמן להיחשף לכל היתרונות הנלווים להליכי תכנון, עיצוב וייצור של ארונות לחדרי ילדים בחברת סליידור.

  1. ארונות לחדרי ילדים בגלל ההתאמה האישית – אנחנו בחברת סליידור, מתכננים ומעצבים את ארונות הילדים בהתאם לכל צרכי האחסון הנחוצים לכם בסביבת חדר הילדים ובהתאם לגודל החדר והחלל המיועד להצבת הארון.
  2. ארונות לחדרי ילדים בגלל איכויות הייצור – אנחנו בחברת סליידור, עושים שימוש בחומרי הגלם האיכותיים ביותר בענף הריהוט, וזאת על מנת להבטיח לכל אחד ואחת מלקוחותינו את הארונות העמידים והאיכותיים ביותר גם במבחן הזמן.
  3. ארונות לחדרי ילדים בגלל הסטייל העיצובי – כל סוגי הארונות שלנו לחדרי ילדים מתאפיינים בעיצוב קונספטואלי המותאם לסגנון העיצובי של חדר הילדים.
  4. ארונות לחדרי ילדים בגלל פתרונות האחסון המתקדמים – ארונות לחדרי ילדים מבית סליידור משלבים בתוכם פתרונות אחסון מתקדמים המותאמים לצרכי האחסון הפרטניים של כל לקוח/ה.
  5. ארונות לחדרי ילדים בגלל השירות והאחריות- רק אצלנו בסליידור, תוכלו ליהנות מתקופת אחריות מורחבת על כל סוגי הארונות לחדרי הילדים, וזאת לתקופה של עד 10 שנים! בנוסף, תוכלו להבטיח לעצמכם שירות אישי משלב התכנון המקדים ועד תום תקופת האחריות.
slidoor-28767-Copy

לתיאום פגישה עם יועצי התכנון והעיצוב שלנו באולם התצוגה, צרו איתנו קשר עוד היום

חייגו עכשיו 03-9519095