ארונות הזזה – פריטים נלווים

אין די בארון ההזזה עצמו לאחסון נכון ויעיל של החפצים השונים אותם אתם מעוניינים לשמור. שיטת האחסון של עניבות שונה מזו של נעליים, וזו שונה משיטת האחסון של חולצות ומכנסיים. במטרה לנצל באופן המוצלח ביותר את חלל הפנים של ארון ההזזה שלכם, ריכזנו כאן מבחר הצעות לפריטים נלווים לארונות הזזה שיהפכו את האחסון שלכם לחכם, נוח ויעיל בהרבה. 

מתלים

במטרה לאחסן עניבות, כובעים, וחגורות בצורה נראית לעין וחסכונית במקום, ניתן להשתמש במתלים קבועים הנשענים על אחת מפאות הארון הריקות יותר. ניתן להתקין בתוך הארון מתלה מתכוונן לתלייה אורכית של קולבים לצורך שמירה על בגדים במצב ישר ללא קמטים.

מגירות

חלק מהאנשים טוענים כי חלוקה נכונה למגירות יכולה לפתור את כל הבעיות. ניתן לחלק את כל ארון הזזה שעוזרות לשמור על הסדר וההפרדה בין הבגדים השונים המאוחסנים בארון, וניתן לשלב את התקנת המגירות יחד עם אביזרי האחסון האחרים של הארון.

מדפים

מדפים הם שיטת האחסון הסטנדרטית של ארונות בגדים. השאלה הנשאלת בסוגיית המדפים היא מספרם, חלוקתם, ועיצובם. לרוב, המדפים המותקנים בארונות הזזה מיועדים לאחסון של בגדים אשר ניתן לקפלם, ושאין צורך ביישור מלא שלהם. כשבוחרים את מספר המדפים ואת מידותיהם יש להעריך את כמות הבגדים שהולכת להיות מונחת על המדפים.

מראות

כשמתלבשים אל מול הארון הדבר הראשון שאנו רוצים לעשות הוא לבדוק איך אנחנו נראים בבגד שהרגע שמנו עלינו. על מנת להקל על המלאכה ניתן להתקין מראות על דלתות ההזזה, ולחסוך אפילו את המאמץ שבלסובב את הגוף אל עבר המראה שתלויה על הקיר. שילוב של מראה על אחת מדלתות הארון מהווה פתרון פרקטי ויעיל לצד היותה תוספת עיצובית מרשימה.

תאורה

מכיוון שארונות עשויים להיות מחולקים להרבה חלקים שונים, האור הבוקע ממנורת החדר המרכזית או מתאורת החדר הרגילה עשוי לא להגיע לכל חלקי הארון. במטרה לאפשר תאורה מקסימלית ניתן לחווט לתוך הארון נורות מותאמות בתוך גומחות ייחודיות. שילוב התאורה בתוך ארון ההזזה מוסיף הרגשה של חמימות ומספק פתרון פרקטי ויעיל לצרכי תאורה בסיסיים.

s-6072-i1

לתיאום פגישה עם יועצי התכנון והעיצוב שלנו באולם התצוגה, צרו איתנו קשר עוד היום

חייגו עכשיו 03-9519095