14 יוני 2019

פריטים נלווים לארונות מכל הסוגים

אין די בארון ההזזה עצמו לאחסון נכון ויעיל של החפצים השונים אותם אתם מעוניינים לשמור. ניתן לנצל שטחים ריקים בקירות חדר ארונות בהתאמה אישית על ידי התקנה של מתלים לצרכים שונים.

בנוסף, יש בגדים שדורשים אחסון על מתלה, ואחסון במדפים או במגירות פשוט לא עונה על הצורך. עניבות או חגורות יכולות להיות תלויות על גבי מתלה ארוך וצר לאורכו של קיר בצורה שתפרוס אותן לעיני המתבונן ולא תתפוס מקום רב. מתלים מפוזרים מאפשרים תלייה של כובעים לאורך הקיר או בתוך ארון הזזה המעוצב, ולאפשר נראות מקסימלית של הכובעים. שמלות, חליפות, או חולצות מגוהצות צריכות להישמר במצב מאונך ותלוי, במטרה לשמור עליהן ישרות וחלקות.

במטרה לנצל באופן המוצלח ביותר את חלל הפנים של ארון ההזזה שלכם, ריכזנו כאן מבחר הצעות לפריטים נלווים לארונות שיהפכו את האחסון שלכם לחכם, נוח ויעיל בהרבה. 

מתלים

במטרה לאחסן עניבות, כובעים, וחגורות בצורה נראית לעין וחסכונית במקום, ניתן להשתמש במתלים קבועים הנשענים על אחת מפאות הארון הריקות יותר. ניתן להתקין בתוך הארון מתלה מתכוונן לתלייה אורכית של קולבים לצורך שמירה על בגדים במצב ישר ללא קמטים.

מגירות

חלק מהאנשים טוענים כי חלוקה נכונה למגירות יכולה לפתור את כל הבעיות. ניתן לחלק את כל ארון הזזה שעוזרות לשמור על הסדר וההפרדה בין הבגדים השונים המאוחסנים בארון, וניתן לשלב את התקנת המגירות יחד עם אביזרי האחסון האחרים של הארון.

מדפים

מדפים הם שיטת האחסון הסטנדרטית של ארונות בגדים. השאלה הנשאלת בסוגיית המדפים היא מספרם, חלוקתם, ועיצובם. לרוב, המדפים המותקנים של ארונות הזזה בהתאמה אישית מיועדים לאחסון של בגדים אשר ניתן לקפלם, ושאין צורך ביישור מלא שלהם. כשבוחרים את מספר המדפים ואת מידותיהם יש להעריך את כמות הבגדים שהולכת להיות מונחת על המדפים.

מראות

כשמתלבשים אל מול הארון הדבר הראשון שאנו רוצים לעשות הוא לבדוק איך אנחנו נראים בבגד שהרגע שמנו עלינו. על מנת להקל על המלאכה ניתן להתקין מראות על דלתות ההזזה, ולחסוך אפילו את המאמץ שבלסובב את הגוף אל עבר המראה שתלויה על הקיר. שילוב של מראה על אחת מדלתות הארון מהווה פתרון פרקטי ויעיל לצד היותה תוספת עיצובית מרשימה.

תאורה

מכיוון שארונות עשויים להיות מחולקים להרבה חלקים שונים, האור הבוקע ממנורת החדר המרכזית או מתאורת החדר הרגילה עשוי לא להגיע לכל חלקי הארון. במטרה לאפשר תאורה מקסימלית ניתן לחווט לתוך הארון נורות מותאמות בתוך גומחות ייחודיות. שילוב התאורה בתוך ארון ההזזה מוסיף הרגשה של חמימות ומספק פתרון פרקטי ויעיל לצרכי תאורה בסיסיים.

דרגשים

חדרי ארונות מאפשרים אחסון של נעליים מכל הסוגים בצורה שמשאירה אותם בולטים לעין ולא מוסתרים מאחורי מדף או בתוך מגירה. על מנת לשמור על הסדר של הנעליים, מומלץ להתקין דרגשים בעלי קומה אחת או מספר קומות לאחסון נוח של הנעליים.

צריכים ייעוץ?

נשמח לעמוד לשירותכם! חייגו: 072-3311209

ייעוץ בוואטסאפ
תיאום פגישת יעוץ

נשמח לראותכם בחנות מפעל שלנו!
כתובתינו: לוי משה 14 (צד מזרחי) ראשון לציון
לאחר שליחת הפנייה נציג שלנו ייצור עמכם קשר.

    נא להצטייד לפגישה עם מידות ותמונות החדר
    תודה!
    בקשתך נשלחה בהצלחה!
    נציג שלנו ייצור עמכם קשר בהקדם.