ארונות הזזה מעוצבים בהתאמה אישית מלאה לסביבת המגורים

ארון הזזה הפך בשנים האחרונות לאחד מפריטי הריהוט/אחסון הנפוצים ביותר בסביבת המגורים המודרנית, וזאת לנוכח היתרונות הרבים הנלווים לרכישה והתקנה שלהם בסביבת המגורים. לצד ארונות ההזזה המובנים המגיעים בגדלים שונים, אותם תוכלו לרכוש בכל בית עסק המתמחה במכירת ארונות, תוכלו ליהנות מעשרות דגמים של ארונות הזזה מעוצבים בהתאמה אישית מלאה לצרכי האחסון הנחוצים לכם בסביבת המגורים.

ארון הזזה מעוצב בהתאמה אישית – החלום בהישג ידיכם…

הארונות המעוצבים בהתאמה אישית מהווים סוג של התגשמות חלום עבור רבים מאתנו המעוניינים ליהנות בביתם מארונות מעוצבים להפליא המותאמים באופן מדויק לעיצוב הבית ובד בבד לצורכי האחסון האישיים. חשוב לציין שמדברים על ארונות היכולים להתאים לכל חלל בסביבת המגורים המודרנית ולא בהכרח לארונות לחדרי השינה בלבד. כיום, יותר ויותר מעצבי פנים ובעלי בתים פרטיים, בוחרים לשלב את ארונות ההזזה גם מחוץ לחדרי השינה, וזאת בשטח הפרוזדורים והנישות המיוחדות המצויות בסביבת המגורים.

ארונות מעוצבים לבית חדש

בין כל הסידורים החשובים להכנת הבית החדש לכניסה המיועדת ובין כל ההוצאות הכרוכות במעבר לבית החדש, חשוב לזכור את הדבר החשוב ביותר בכל בית – פתרונות אחסון מתקדמים אשר נועדו לצרכי יצירת סדר וארגון בסביבת המגורים. במהלך השנים האחרונות, הפכו פתרונות האחסון השונים מ"סתם" ארונות ופרטי ריהוט משלימים לצרכי אחסון, לכדי ארונות מפוארים המעוצבים באופן מדויק לצורכי הלקוח ולרצונותיו. על כן, ניתן לראות בבירור כי טרם הכניסה לבית חדש, בוחרים רבים בהזמנת ארונות הזזה מעוצבים באמצעותם ניתן ליהנות גם מסביבת מגורים משודרגת ומעוצבת וגם מפתרונות אחסון מתקדמים העונים למעשה על כל צרכי האחסון של הדיירים.

מתאימים לכל חלל ייעודי בסביבת המגורים

ארונות ההזזה המעוצבים יכולים להתאים לכל חלל, חדר או צורך, כך שבבחירתכם בארונות הזזה מעוצבים תוכלו להתאים את ארונות ההזזה לכל חלל ייעודי בסביבת המגורים וליהנות מעולם עשיר ומרתק של עיצובים המותאמים עבורכם באופן אישי לכל חלל ייעודי בו תהיו מעוניינים למקם את ארון ההזזה.

  • חדר השינה – בקטגוריית ארונות הזזה מעוצבים ליחידת ההורים, תוכלו ליהנות מארונות בשילוב זכוכיות מודפסות, בשילוב זכוכית וצבעי עץ, בשילוב מסכי טלוויזיה, בשילוב מראות רוחביות או אופקיות, לחלל חדרי ארונות מובנים ועוד
  • חדרי ילדים- בקטגוריה זו תוכלו ליהנות בין היתר מדלתות הזזה מזכוכית המאפשרת הדפסה של דמויות שונות מסרטי ילדים האהובים על ילדיכם ו/או הדפסה של תמונות רקע ונוף היכולות להתאים לעיצוב הכללי של חדר הילדים. כמו כן, תוכלו ליהנות מדלתות הזזה בשילוב חומרי גלם, דלתות הזזה בצבעים ניטראליים ועוד אפשרויות עיצוביות המשדרגות כל חדר ילדים
  • חדרי ארונות מיוחדים ומעוצבים – במרבית הבתים החדשים אשר נבנים בשנים האחרונות ישנה הכנה מסודרת להתקנת חדר ארונות פונקציונאלי ופרקטי, כך שאם חלומכם היה מאז ומתמיד לשלב חדר ארונות מעוצב בביתכם, הרי שכעת תוכלו לממש את החלום וליהנות מהגשמתו המושלמת!
  • חדרי ארונות לפרוזדורים ולנישות מיוחדות– כפי שציינו לעיל, הליך תכנון, עיצוב וייצור של ארונות הזזה מעוצבים, הינו הליך המותאם גם לצרכי התקנת ארונות אחסון מעוצבים בחללים מחוץ לחדרי השינה בסביבת המגורים, וזאת בהתאם לסגנון העיצובי של סביבת המגורים.

שימוש בפטנט העולמי Easy Slide

אנחנו בחברת סליידור, עוסקים ומתמחים בהליכי תכנון, עיצוב וייצור של ארונות הזזה מעוצבים מאז שנת 1987, כאשר לאורך כל השנים אנו מקפידים על שכלול הליכי התכנון והייצור, וכל זאת על מנת להעמיד לרשות קהל לקוחותינו את דגמי הארונות המעוצבים והמרשימים ביותר בענף.

לרשותנו, פטנט ייעודי (EASY SLIDE) המאפשר הזזה קלה ונוחה של כל דלתות ההזזה בה בחרתם, וזאת ללא קשר למשקל הדלתות. פטנט זה מבוסס על מייסבים לינארים המותקנים בגלגלי דלתות ההזזה אליהם מתווספות מברשות אטימה למניעת כניסת אבק לגוף הארון. פטנט זה בשילוב הטכנולוגיות הנוספות המוטמעות בארונות ההזזה המיוצרים על ידינו, מבטיח לכם מוצרי איכות לשנים רבות, ולכן, אנו לא מהססים ומעניקים אחריות מקיפה ומלאה לתקופה ממושכת של עד 10 שנים לכל סוגי ארונות ההזזה המיוצרים על ידינו!

ייצור ארונות הזזה מעוצבים בהתאמה אישית

ייצור של כל ארון הזזה מעוצב בחברת סליידור, מתחיל בנטילת מידות מדויקות של החללים השונים בבית הלקוח, כאשר בהתאם לנתוני המידות, יועצי העיצוב שלנו מתכננים עבור הלקוח/ה את הדגם העיצובי המותאם ביותר לצרכי האחסון הנחוצים לו. במקביל, אנו מכינים עבור הלקוח תכנית חיתוך המותאמת למאפייני ארון ההזזה וסוג חומרי הגלם הנדרשים לצורך ייצור הארונות.

עם סיום הליך הייצור, כל ארון הזזה מעוצב המיוצר על ידינו, עובר במחלקת בקרת איכות, וזאת בטרם יציאתו והרכבתו בבית הלקוח. במחלקת בקרת האיכות, חלקי הארון נבדקים ביסודיות ורק לאחר אישורים על ידי עובדי המחלקה הם יוצאים בדרכם לעוד לקוח מרוצה…

חשוב לנו שתדעו: אנו מספקים שירותי התקנה מקצועית המיושמים על ידי צוותי התקנה מנוסים ומיומנים המכירים את כל מרכיבי ארונות ההזזה המעוצבים המאפיינים את מוצרינו.

ארונות הזזה מעוצבים

לתיאום פגישה עם יועצי התכנון והעיצוב שלנו באולם התצוגה, צרו איתנו קשר עוד היום

חייגו עכשיו 03-9519095