ארונות הזזה מודרניים

כיום, שפע העיצובים האפשריים לחדרי הבית השונים הוא עצום וכמעט אינסופי. על ידי שילוב של ארונות הזזה בחללי הבית השונים ניתן להרוג שתי ציפורים במכה אחת – לאחסן את כל החפצים שדורשים גישה מיידית ולעצב את הבית בצורה מרשימה ביותר. 

עיצוב מינימליסטי

רוב ארונות ההזזה המודרניים מגיעים בעיצוב מינימליסטי שמשאיר חותם של אלגנטיות והרגשה של נינוחות בחדר בו הם מותקנים. העיצוב המינימליסטי מאפשר מחד את האלגנטיות והפשטות של הארון, ומצד שני את ההשתלבות הנקייה והטבעית של עיצוב הארון עם שאר פריטי העיצוב של החדר או עם צבעי הקירות של החדר. 

חומרים

הדלתות של ארון ההזזה הן החלק הבולט בארון. ברוב המקרים, הארון יותקן לאורכו ולרוחבו של קיר מסוים בחדר, ולכן שאר פאותיו של הארון לא תהיינה חשופות לעיני המתבונן. בגלל שדלתות הארון הן הבולטות ביותר, החומר ממנו הן עשויות משפיע השפעה יתרה על העיצוב הכללי של ארון הזזה. ארונות הזזה בעלי דלתות מזכוכית מעניקים מראה עתידני ומרשים לכל חדר שינה. כמובן שדלתות זכוכית לא מתאימות לחדרי ילדים שעלולים לשחק ולשבור את הדלת, ואף להיפצע. ארונות הזזה בעלי דלתות מעץ פשוט מקנות מראה כפרי על אף העיצוב המודרני של דלתות ההזזה. דלתות הזזה מציפוי פורניר מאפשרות צביעה במגוון רחב של צבעים פלסטיים ואף מטאליים ומאפשרים שטח משחק רחב לדמיון ולכשרון העיצובי.

מידות

גודלו של הארון בהכרח משפיע על המראה העיצובי הכולל של החדר. כשמדובר בחדרים קטנים, ארונות הזזה גדולים מדי עלולים להקטין משמעותית את חלל החדר. אם בכל זאת קיים צורך בהתקנה של ארון גדול בחדר קטן, מומלץ לעשות זאת לאורכו של קיר שלם, ורצוי על הקיר הקטן ביותר. 

כשמדובר בחדרים גדולים או בארונות הזזה למשרדים, ניתן לקבוע את מיקומו וגודלו של ארון ההזזה בהתאמה לאג`נדה העיצובית של החדר. במידה והארון תופס את הנפח הגדול ביותר בחדר, מומלץ לעצבו בצורה מינימליסטית שלא תבלוט לעין יותר ותסיח את הדעת מעבר לנדרש. כמובן שניתן לתת לדמיון יד חופשית בעיצוב ארון ההזזה על ידי שילוב של תמונה ייחודית על אחת הדלתות של הארון להשגת מראה חדשני .

Products_1297_3139

לתיאום פגישה עם יועצי התכנון והעיצוב שלנו באולם התצוגה, צרו איתנו קשר עוד היום

חייגו עכשיו 03-9519095