ארונות במישור אחד

אחד מסוגי הארונות הפופולאריים ביותר בשנים האחרונות הינו ארון במישור ישר. ארון זה הפך לאמצעי אחסון מבוקש ונפוץ בדירות יוקרה ובתי מגורים פרטיים, והוא מהווה המשך ישיר לפתרונות עיצוב נוספים המתאפיינים בקו ומישור אחד כגון: דלתות פנים במישור אחד. בסוג זה של ארונות, כאשר דלתות הארון סגורות הן למעשה מייצרות קו אחיד וישר ובכך למעשה הארון הופך לחלק אינטגראלי מעיצוב הבית/דירה.

ארונות במישור אחד מבית סליידור

אנחנו בחברת סליידור, עוסקים ומתמחים בהליכי תכנון, עיצוב, ייצור והתקנה של כל סוגי הארונות, לרבות, ארונות במישור אחד. הארונות בקו ישר (מישור אחד) המיוצרים בחברתנו, מותאמים באופן פרטני לכל סביבת מגורים בה הדיירים מעוניינים להתקין ארונות מסוג זה, כאשר כל מלאכת התכנון, העיצוב והייצור, מותאמת לצרכי האחסון של הלקוח וגודל השטח הייעודי בו תהיו מעוניינים למקם את הארון. במקרים מסוימים, ארון בקו ישר (מישור אחד), ניתן להתקנה בתוך חללים (נישות) מובנים בתוך הקיר והדבר יוצר אחידות עיצובית מרשימה ביופייה, כאשר כל גוף הארון נבנה בתוך הנישה בקיר.

ארונות במישור אחד - כל היתרונות

ארונות במישור אחד הם ללא ספק הטרנד האופנתי הבולט ביותר כיום בדירות יוקרה ובתי מגורים פרטיים, וזאת לנוכח מספר יתרונות מובהקים הנלווים להתקנת ארונות במישור אחד כגון:

  • מענה עיצובי ליצירת חזית אחידה בין משטח הפרקט לחזית הארון
  • ארון במישור אחד מאפשר לכם ליהנות ממראה אלגנטי ואחיד של חלל המגורים בו ממוקם הארון
  • ארון במישור אחד מאפשר לכם ליהנות מהיצע מרשים ומגוון של אפשרויות לעיצוב חזית הארון האחידה באמצעות הדפסים שונים או שילוב בין חומרי גלם שונים מהם מיוצרת דלת ההזזה במישור אחד

עיצוב! עיצוב! עיצוב! - זה שם המשחק!

ארון במישור אחד פותח עבורכם "דלת" לעולם עשיר ומרתק של אפשרויות עיצוביות באמצעותן תוכלו לעצב את חזית הארון, החל מהדפסת אלמנטים גרפיים על גוף הדלת היכולה לשמש כמעין תמונת קיר ענקית במרכז החדר, דרך הדפסת תמונה אישית אהובה עליכם על גוף הדלת האחידה של הארון ועד לייצור דלת הזזה אחידה המיוצרת משילוב חומרי גלם כגון: עץ, זכוכית ואלומיניום.

אנחנו בחברת סליידור, לקחנו את תחום הארונות במישור אחד צעד אחד קדימה, ומאפשרים לכל אחד ואחת מלקוחותינו ליהנות מפתרונות תכנון ועיצוב מיטביים כחלק בלתי נפרד ממלאכת ייצור הארונות.

ארונות במישור אחד - למי הם מיועדים?

ארון במישור אחד הוא בראש ובראשונה אמצעי אחסון פונקציונאלי לכל סביבת מגורים ולכן באופן עקרוני הוא יכול להתאים לכל אחד ואחת מביניכם המחפש אחר ארונות אחסון פונקציונאליים מצד אחד ודקורטיביים מצד שני. יחד עם זאת, חשוב לציין שעלויות הייצור של ארונות במישור אחד הן גבוהות באופן יחסי לארונות הזזה מעוצבים, ולכן, ארונות במישור אחד ניתן למצוא בעיקר בדירות יוקרה ובתי מגורים פרטיים בהם מושם דגש מיוחד על עיצוב פנים. במידה וגם אתם רוצים להכניס את הסטייל, הקדמה והיופי לתוך ביתכם, ארונות הזזה במישור אחד הם ללא ספק הפתרון הנכון עבורכם.

ארון מישור אחד מבית סליידור- כל היתרונות

אנחנו בחברת סליידור, עוסקים ומתמחים בענף ייצור ארונות מאז שנת 1987, ולאורך כל השנים, אנו מקפידים לשכלל ולפתח את מוצרי האיכות השונים המיוצרים על ידינו בתחום. החדשנות והיצירתיות מהווה חלק בלתי נפרד מהליכי הייצור שלנו, ולכן, גם בהזמנת ארונות במישור אחד מבית סליידור, תוכלו ליהנות ממספר יתרונות מקצועיים מובהקים כגון:

  • פתרונות תכנון ועיצוב בהתאמה אישית מלאה לכל סביבת מגורים – לרשותכם, יועצי תכנון ומעצבי ארונות אשר ילוו אתכם לאורך כל שלבי התכנון והעיצוב של ארון במישור אחד לסביבת המגורים.
  • טכנולוגיות ייצור מתקדמות- אנחנו בחברת סליידור, עושים שימוש בטכנולוגיות ייצור מתקדמות המאפשרות לנו לייצר עבורכם את הארונות האיכותיים ביותר בענף.
  • פטנט EASY SLIDE כחלק מובנה מדלת ההזזה- פטנט זה פותח על ידינו בשנת 1,990 ומאז ועד היום הוא מוטמע בכל דלת הזזה בכל ארון הזזה אותו אנו מייצרים. פטנט זה נועד לאפשר הנעה קלה ונוחה של כל דלת הזזה ללא קשר למשקלה והוא משמש אותנו גם כמנגנון הזזה ייעודי בארונות מישור אחד המגיעות עם דלת הזזה מרכזית הנעה לכל כיוון. לפטנט זה הוספנו במשך השנים גם מברשות לאיטום כניסת אבק לגוף הארון ומנגנון בולם למניעת נזקים בסגירה ונעילת הארון.
  • פתרונות אחסון חכמים לגוף הארון- כפי שציינו לעיל, ארון במישור אחד הוא בראש ובראשונה אמצעי לאחסון פריטים שונים בסביבת המוגרים, ולכן, אנחנו בחברת סליידור, מקדישים תשומת לב מרבית לתכנון מיטבי של גוף הארון ואופן חלוקת התאים בגוף הארון בהתאם לצרכי האחסון הנחוצים לכל לקוח/ה.
  • מגוון רחב של אפשרויות עיצוב לחזית הארון- החזית האחידה של הארונות במישור אחד, יכולה לשמש אתכם כאלמנט עיצובי לכל דבר ועניין בסביבת המגורים, ולכן, אנחנו בחברת סליידור, מאפשרים לקהל לקוחותינו ליהנות מהיצע מרשים של אפשרויות עיצוביות לחזית הארון האחידה.
  • התקנה מקצועית על ידי צוות מטעמנו- אנחנו בחברת סליידור רואים בפעולת ההתקנה חלק בלתי נפרד ממלאכת הייצור, ולכן, אנו מעמידים לרשותכם צוות התקנות מקצועי מטעמנו המתמחה בהתקנה של כל סוגי הארונות המיוצרים בחברתנו, לרבות, ארונות במישור אחד המחייבים התקנה סופר-מקצועית בבית הלקוח.
  • אחריות מקיפה לתקופה מורחבת של עד 10 שנים- אנחנו בחברת סליידור, עושים הכול על מנת להבטיח לקהל לקוחותינו את הארונות הטובים ביותר בענף, ולכן, אנו לא מהססים להעניק ללקוחותינו אחריות מקיפה על כל מרכיבי הארון לתקופה מורחבת של עד 10 שנים.

בנוסף לכל היתרונות המופיעים לעיל, הזמנת ארון במישור אחד בחברתנו, יאפשר לכם ליהנות משירותי מדידה המיועדים לצרכי נטילת מידות מדויקות של החללים בהם תרצו למקם את הארונות במישור אחד בסביבת מגוריכם. שירותי המדידה שלנו מתקיימים על ידי צוות מודדים מקצועי ומנוסה והם מהווים למעשה את השלב המקדים להזמנת ארונות במישור אחד בחברתנו.

אם גם אתם רוצים להפוך את חזית הארון לאמצעי דקורטיבי לשדרוג סביבת המגורים ובמידה וגם אתם מעוניינים ליהנות מכל היתרונות הנלווים למלאכת התכנון, העיצוב והייצור של חברתנו, אנו מזמינים גם אתכם ליצור קשר ישיר עם יועצי התכנון והעיצוב שלנו.

לחץ לקבלת הצעת מחיר

לתיאום פגישה עם יועצי התכנון והעיצוב שלנו באולם התצוגה, צרו איתנו קשר עוד היום

חייגו עכשיו 03-9519095