7 יוני 2019

ארון הזזה – כל מה שאתם באמת צריכים לדעת לפני הרכישה

ארון הזזה מעוצב ניתן למצוא היום בכמויות בכל חנויות הרהיטים והוא הפך לפריט ריהוט מבוקש בכל בית וחדר. צורך חדש שצף ועולה מכיוון הלקוחות הוא מיתוג ועיצוב אישי בתחום הריהוט ובתחום ארונות ההזזה. עיצוב אישי של ארונות ההזזה יעניק לכם מגוון יתרונות הם בנראות הכללית של החדר, הן בשילוב הנעים של הארון בעיצוב הקיים וכמובן במחיר. עיצוב אישי של ריהוט, הוא תחום חדש ורווח בתחום עיצוב הדירות והבתים הפרטיות. אחד הפתרונות והיתרונות המשמעותיים בפעולת המיתוג והעיצוב האישיים הוא המחיר, יכולת היצירתיות בעת העיצוב האישי, במיוחד בתחום הנראות והגודל, מביאה אלינו את היעילות לה אנו זקוקים בחדרי החדרים.

ארון הזזה – מיתוג אישי לכל חדר, אלמנט קטן של שינוי עיצובי

ההתאמה האישית, היא היתרון המשמעותי ביותר בבחירת עיצוב ארונות הזזה בהתאמה אישית. מיתוג אישי למרבה ההפתעה מהווה אופציה חסכונית דווקא לא רק מבחינת המותג אלא ביכולת ליצור מותג אישי או מותג מוכר באופן עצמאי. אופנת וטרנד העיצוב העצמאי מתבטאת באופן משמעותי. שבלונות, צבעים ומרקמי צבע המתאימים לחומרי גלם מעץ או מתכת, מיוצרים ומותאמים לארונות, היכולת ליצור פריט מותאם אישית ולתכנן אותו כמעט מאפס פשוטה היום יותר מתמיד.

 ארון הזזה – חיסכון במיתוג ועיצוב

 שימוש במדבקות מעוצבות, התואמות את אופי ה"דייר בחדר" או דווקא בחירה בדמויות מוכרות המתאימות להדבקה על ריהוט, מדבקות ושבלונות ועיצוב ותכנון באופן אישי תורמות מאוד לגוון העיצובי של חדר השינה ולאפשרויות החסכוניות, אל מול בחירת ארון ממותג, לבחירת ארון הזזה קלאסי, המעוצב באופן אישי ומתוכנן.

מדידה ויעילות – גדול הארון חשוב ליעילות ההתנהלות בחדר

פרט בסיסי במיוחד שלקוחות רבים נוטים לשכוח, הוא פרט המדידות והמידות. בדרך כלל בעת בחירת ארון הזזה או כל ארון אחר לחדר שינה, הבחירה נעשית "לפי העין", חשוב מאוד לקחת מידות בחלל אשר עתיד "לאכלס" את הארון. מעבר למדידה המדויקת, חשוב מאוד לקחת עוד כ 5 סנטימטרים מכל כיוון כדי לאפשר ספייס גם לחלל  שבין הדלת לארון ובין המיטה לארון, להתנהלות נעימה ונוחה יותר בתוך החדר. תכנון ארונות  לפני רכישתו מכיוון ההתנהלות בתוך החדר דורשת בדיקה מדויקת. ארון הזזה הוא השקעה לא קטנה והוא עתיד לשרת את הלקוח למשך תקופה של כמה שנים לפחות. על כן, חשוב להקדיש זמן למדידות ולדיוק בבחירת גודל הארון.

מבחינת מקום האחסון, קיימות שיטות יצירתיות לא מעטות באשר לפיצוי על ארון צר מכיוון האורך והנפח הפנימי. אחד היתרונות של ארונות ההזזה הוא החיסכון המשמעותי במקום- יתרון המהווה חלק משמעותי בעת בחירת הארון.
גודל הדלתות ונפח הארונות עצמם,  המשפיעים על  יכולת השליטה על ה"מרחבים", הם אלה שהופכים אותם לבחירה הברורה בעת עיצוב הבית ו/או החלפת הארון.

אין ספק, כי החלק החשוב ביותר בעת בחירת ארון ההזזה עוד לפני העיצוב הוא במידות המדויקת. בדיקה ושימת דגש על נושא הגדלים – הוא השלב הראשון לפני חיפוש חנויות ורשתות הרהיטים וארונות ההזזה.

לחצו לקריאת טיפים נוספים לתכנון ארון בגדים

צריכים ייעוץ?

נשמח לעמוד לשירותכם! חייגו: 072-3311209

ייעוץ בוואטסאפ
תיאום פגישת יעוץ

נשמח לראותכם בחנות מפעל שלנו!
כתובתינו: לוי משה 14 (צד מזרחי) ראשון לציון
לאחר שליחת הפנייה נציג שלנו ייצור עמכם קשר.

    נא להצטייד לפגישה עם מידות ותמונות החדר
    תודה!
    בקשתך נשלחה בהצלחה!
    נציג שלנו ייצור עמכם קשר בהקדם.