7 מרץ 2019

ארון הזזה במבצע – לא עוד קלישאה

רכישה של ארונות מכל סוג ודגם, חייבת להיעשות באמצעות חברה מקצועית המתמחה בהליכי תכנון וייצור של כל סוגי הארונות. רכישת ארונות מחברה אמינה ומקצועית מבטיחה לכם בין היתר גם קבלת אחריות מלאה על הארון, חלקי הפרזול ועל השילובים המעוצבים הכלולים בו. כאשר אתם בוחרים בארונות כאלו ואחרים המוצעים לכם במחירי מבצע מיוחדים על ידי חברה אמינה ומקצועית אשר מאפשרת ללקוחותיה ליהנות מארון הזזה במבצע, איכותי ופונקציונאלי המתאפיין בעמידות גבוהה, אתם למעשה מרוויחים פעמיים: פעם אחת לנוכח איכויות הארון וחומרי הגלם מהם הוא מיוצר, ופעם שנייה לנוכח המחיר המיוחד המוצע לכם במסגרת שיווק של ארונות במבצע.

ארונות זולים VS ארונות במבצע

ההבדל בין רכישה במבצע של ארונות מכל סוג ודגם לבין רכישה של ארונות זולים, הינו הבדל מהותי ומשמעותי בכל הנוגע לאיכויות חומרי הגלם מהם יוצרו הארונות ובכל הנוגע לעמידות הארונות לאורך זמן. ברוב המקרים, ארונות המוצעים לכם במחירים נמוכים וזולים מלכתחילה, הינם ארונות אשר יוצרו מחומרי גלם נחותים יותר בהשוואה לחומרי הגלם מהם מיוצרים ארונות איכותיים היכולים לשמש אתכם לאורך שנים. כמו כן, רוב הארונות הזולים המוצעים לכם בבתי העסק השונים, הינם ארונות המשווקים ללא אחריות, כאשר ארונות איכותיים המוצעים לכם במסגרת מחירי מבצע הם ברוב המקרים ארונות מעוצבים בהתאמה אישית שבמעמד רכישתם מוענקת לכם אחריות מלאה על כל מרכיבי הארון.

רכישת ארון הזזה במבצע – מה חשוב לבדוק?

כאשר אתם ניגשים לרכוש ארונות במחירי מבצע, חשוב שתבצעו בדיקה מקדימה בנוגע למספר נושאים:

 1. זהות החברה המשווקת את הארונות במחירי מבצע – האם מדובר בחברה מקצועית ואמינה המתמחה בייצור ארונות מכל סוג ודגם.
 2. איכויות חומרי הגלם מהם מיוצר הארון
 3. היקף פתרונות האחסון העומדים לרשותכם בגוף הארון בהתאם לגודלו
 4. העלות הנדרשת לצרכי התקנת הארון בבית הלקוח
 5. האם מוענקת לכם אחריות במעמד הרכישה ובמידה וכן מהו היקפה וטיבה של האחריות

אצלנו בחברת סליידור, תוכלו ליהנות ממגוון רחב של ארונות במחירי מבצע לאורך כל ימות השנה, כאשר כל אחד מהארונות השונים המוצעים לכם במסגרת מחירי מבצע מיוחדים, הינו ארון איכותי המיוצר על ידי חברתנו באמצעות חומרי הגלם הטובים והאיכותיים ביותר בענף. מחירי המבצע המיוחדים שלנו מתאפשרים לנוכח עודפי ייצור ומלאי.

רכישה מרוכזת של ארונות איכותיים לסביבת המגורים החדשה

נכנסים לבית חדש? מצפים כבר למעבר המיוחל ? טרם המעבר תדרשו לקבל החלטות רבות, הן בתחום העיצוב הביתי והן בתחום הרכישות הנכונות הנדרשות למבנה ולנוחיותכם המלאה, כאשר רכישת ארונות מהווה חלק בלתי נפרד מהרכישות הבסיסיות לסביבת המגורים החדשה. במקרים אלו, חשוב לזכור כי הזמנה גדולה יותר של מספר ארונות לסביבת המגורים החדשה, לעומת הזמנה בודדת של ארון אחד, תהווה בעבורכם קלף מיקוח חשוב בכל הנוגע להשגת המחיר הטוב ביותר. לפיכך, אם גם אתם עתידים להיכנס לביתכם החדש או שמא המחודש, ראשית נאחל לכם מזל טוב ובשעה טובה, שנית נמליץ לכם על הזמנה כוללת ומסודרת בה תיהנו מהזמנת ארונות הבית כולו במקום מסודר ומקצועי המספק לכם שירותי עיצוב והתאמה של כלל הארונות השונים לחללי הבית הקיימים ואת האחריות מלאה.

אצלנו בחברת סליידור, תוכלו למצוא את כל סוגי הארונות המותאמים לכם לצרכי רכישה מרוכזת של ארונות איכותיים לסביבת המגורים החדשה וליהנות ממגוון רחב של פתרונות אחסון מתקדמים במחירים משתלמים במיוחד במסגרת רכישה מרוכזת של ארונות סליידור לסביבת המגורים החדשה, וזאת בנוסף ליתרונות המקצועיים שלנו הכוללים בין היתר:

 • עיצוב אישי מותאם לצורכי הלקוח
 • מוצרי פרזול יוקרתיים
 • פתרונות אחסון מתקדמים
 • שילוב מנגנון ייחודי בדלתות Easyslide אשר פותח כפטנט מוכר של החברה
 • מגוון נרחב של עיצובים, סגנונות ופיתוחים חדישים (דלתות משולבות טלוויזיה, דלתות מודפסות וכד').
 • אנשי מקצוע מיומנים המלווים אתכם לאורך כל שלבי הרכישה, לרבות, מודדים, מעצבי ארונות, אנשי ייצור, מתקינים ועוד.

ארונות מעוצבים לסביבת המגורים במחירי מבצע מיוחדים

ארונות מעוצבים הם למעשה הגדרה רחבה לכל סוגי הארונות המשלבים בתוכם פתרון אחסון מתקדמים לצד עיצוב מנצח המותאם לסביבת המגורים או הסביבה המשרדית. כאשר מדברים על ארונות מעוצבים, מדברים ברוב המקרים על ארונות בעיצוב אישי המיוצרים בהתאם למידות הנדרשות ללקוח ולצרכי האחסון הנחוצים לו. יחד עם זאת, חשוב לציין שארונות מעוצבים יכולים להיות גם ארונות מובנים המיוצרים בהתאם לגודל סטנדרטי היכול להתאים לכל חלל מגורים בשטח הבית, הדירה או המשרד.

במקרים אלו, ארונות מעוצבים מיוצרים על ידי חברות הייצור בכמויות משתנות, כאשר עודפי הייצור והמלאי משווקים במסגרת מחירי מבצע מיוחדים המאפשרים לקהל הרחב ליהנות גם מארון איכותי לסביבת המגורים וגם ממחיר מנצח. אצלנו בחברת סליידור, נכנס פרמטר נוסף ברכישת ארונות מעוצבים במחירי מבצע מיוחדים והוא נושא האחריות המוענקת לכם במעמד הרכישה, כאשר גם רכישה של ארונות במבצע אצלנו מבטיחה לכם תקופת אחריות מורחבת לעד 10 שנים!!!

כאשר אתם רוכשים ארונות במבצע תוצרת סליידור, אתם נהנים גם מארונות איכות המיוצרים באמצעות חומרי הגלם הטובים והאיכותיים ביותר בענף, גם ממחיר מנצח שלא יחזור וגם מתקופת אחריות מורחבת המבטיחה לכם "שקט נפשי" לאורך שנים.

צריכים ייעוץ?

נשמח לעמוד לשירותכם! חייגו: 072-3311209

ייעוץ בוואטסאפ
תיאום פגישת יעוץ

נשמח לראותכם בחנות מפעל שלנו!
כתובתינו: לוי משה 14 (צד מזרחי) ראשון לציון
לאחר שליחת הפנייה נציג שלנו ייצור עמכם קשר.

  נא להצטייד לפגישה עם מידות ותמונות החדר
  תודה!
  בקשתך נשלחה בהצלחה!
  נציג שלנו ייצור עמכם קשר בהקדם.