אפשרויות האחסון של ארון פינתי

ארון פינתי, כשמו כן הוא – זהו ארון הממוקם בפינה של החדר, כלומר בנקודת החיבור של שני קירות. החדר יכול להיות חדר שינה, חדר מגורים, חדר ארונות או גם ארון פינתי במטבח או בחדר האמבטיה. בשל המיקום המיוחד מתקבל שטח אחסון בלתי שגרתי והארון לא סימטרי ובעל מידות סטנדרטיות. יחד עם זאת, פאות הצדדים של הארון מתאימות באופן מושלם להצבת ארונות או פריטי ריהוט נוספים בסמוך.
בשל חלל האחסון המיוחד של הארון הפינתי ניתן בעצם לאחסן בו כל דבר שרוצים או צריכים. בחדר הילדים, לדוגמא, אפשר לאחסן בו חפצים הנמצאים בתוך קופסאות גדולות שאינן מתאימות במידות שלהם לארון אחסון אחר כמו מדפים או כוננית. במטבח הכי נוח לאחסן בארון הפינתי סירים, מחבתות ומכסים שלא תמיד קל ונוח למצוא עבורם סדר מסוים כאשר מדובר על ארון בחדר השינה הדבר מצריך פתרונות אחסון מיוחדים.

איך לבחור ארון פינתי?

כאשר מחליטים לרכוש ארון פינתי כדאי לדעת שלא חייבים להתפשר על ארון משעמם או שגרתי אלא לבחור ארון פינתי מעוצב ומיוחד שיתאים גם לסגנון העיצובי של שאר רהיטי החדר. כיום קיימים ארונות פינתיים העשויים ממגוון חומרי גלם, במבחר עצום של צורות או מידות וכמובן שאפשר להשיג אותם בדגמים, דוגמאות וצבעים שונים. ארונות אלה יכולים להגיע עם עיטורים שונים ומעניינים אשר הופכים את הארון לאביזר עיצובי לכל דבר ועניין.

ארון פינתי בהתאמה אישית

הדבר הכי חשוב לבדוק ולוודא בנושא של ארון פינתי – כמו בכל פריט ריהוט – הוא עניין האיכות והבטיחות. לוודא שהארון שקונים עומד בתקנים כפי שקובע החוק, שהצבעים שמהם צבוע הארון גם הם תקניים ומותרים לשימוש (בעיקר כשמדובר בארון פינתי שאמור להיות ממוקם בחדר של ילדים או תינוקות) ועוד. לפני שקונים את הארון הפינתי כדאי לברר כמה שיותר פרטים אודות המוכר כדי להבין האם מדובר ברהיטים ופריטים איכותיים והאם הוא נותן ללקוחות שלו שירות של אחריות ותמיכה לאחר הקנייה במידה והם זקוקים לכך, כמו למשל לשאול שאלה או לבקש סיוע במצב שבו הארון ניזוק, נפגם או שמתגלה בו תקלה כלשהי.

Products_1304_3165-1

לתיאום פגישה עם יועצי התכנון והעיצוב שלנו באולם התצוגה, צרו איתנו קשר עוד היום

חייגו עכשיו 03-9519095