איך בוחרים ארונות הזזה?

ארון הזזה פרקטי
בראש ובראשונה, ארון הוא רהיט המשמש לאחסון. אף על פי שארון הזזה הוא פריט עיצוב חשוב שתופס נפח גדול בחדר, השימוש המקורי והיומיומי שלו הוא אחסון של בגדים, חפצים או כלים. כשבוחרים ארון הזזה יש לאפיין את הצורך הפרקטי לשמו מתקינים את הארון. אם בוחרים ארון הזזה למשרד, רצוי שהוא לא יהיה גדול מדי מחד, אך שיוכל להכיל את כל הקלסרים והציוד הדרוש. במידה ובוחרים ארון בגדים לחדר שינה, רצוי לא להגזים עם מידות הארון מעבר לדרוש. ארון הזזה לחדר ילדים וארון הזזה לחדר השינה של ההורים לא יהיו באותו הגודל, ואין צורך להפריז מעבר לדרוש.

ארון זול

שיקול חשוב בבחירת כל מוצר הוא שיקול המחיר. לא תמיד היקר יותר הוא הטוב יותר. לעתים ניתן למצוא ארון פרקטי, עמיד לאורך זמן, מעוצב ואיכותי במחירים סבירים לכל כיס. על מנת לבחור ארון הזזה שיענה על כל הצרכים יש לקחת בחשבון את שיקול המחיר שעומד לנגד עיני הצרכן ולבדוק באילו מאפיינים של הארון ניתן להתגמש תמורת הוזלה של המחיר, ובאיזה טווח מחירים אפשר להתגמש בשביל הקריטריונים הרצויים של ארון ההזזה המבוקש.

ארון הזזה עמיד לאורך זמן
ארון בגדים הזזה הוא רהיט שקונים אחת לכמה שנים. ארון הזזה טוב יכול להחזיק עשר שנים ואף יותר, וזאת במידה ושומרים עליו כמו שצריך. על מנת לוודא כי רכישת ארון ההזזה תישמר לאורך זמן, מומלץ להשקיע בארון שבנוי מחומרים חזקים, איכותיים ועמידים. יש לשים לב למסילות של הארון. המסילות הן אלה שקובעות את תנועת הדלתות, והן אלה שמחזיקות את העומס של דלתות ההזזה של הארון. מומלץ לרכוש מסילות אלומיניום או פלדה במטרה להבטיח יציבות מלאה של דלתות הארון ועמידות לאורך זמן של צירי התנועה.

תמונה18

לתיאום פגישה עם יועצי התכנון והעיצוב שלנו באולם התצוגה, צרו איתנו קשר עוד היום

חייגו עכשיו 03-9519095