ארונות סליידור, נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת: 072-3311209

אדריכלים ומעצבים

אדריכל? מעצב פנים? במחלקת האדריכלים ומעצבי פנים, הפועלת בחברתנו תוכל ליהנות מהיצע מרשים ויצירתי של פתרונות אחסון המותאמים לצרכי לקוחותיך. פתרונות האחסון שלנו משלבים בתוכם פתרונות עיצוביים לצד רעיונות מקוריים, והם מאפשרים לך ליהנות מהטכנולוגיות המתקדמות ביותר בענף ארונות ההזזה, חדרי הארונות ופתרונות האחסון השונים.

המומחיות שלנו, המחמאות כולן שלך

מחלקת האדריכלים ומעצבי הפנים הפועלת בחברתנו, עומדת לרשות כל אחד ואחת מהאדריכלים ומעצבי הפנים שביניכם ומאפשרת לכם ליהנות מליווי מקצועי לאורך כל שלבי
התכנון, הייצוב, העיצוב וההתקנה של פתרונות האחסון שלנו בבית הלקוח שלכם. בין יתר שירותי המחלקה תוכלו למצוא:

  • התאמה מלאה לצרכים ולדרישות
  • תכנון ארונות קיר, ארונות הזזה וחדרי ארונות בהתאם לצרכי הלקוח ותכנית העיצוב
  • שירותי ייעוץ והכוונה בכל הנוגע לעיצוב הנכון לארון
  • תהליכי ייצור ופיתוח בהתאם לכל דרישה מקצועית
  • התקנה מקצועית בבית הלקוח

פתרונות אחסון בהתאמה אישית

פתרונות האחסון שלנו כוללים היצע מרשים ואיכותי של מוצרים, החל מחדרי ארונות בכל גודל, דרך ארונות הזזה, ארונות קיר, מערכות הזזה ועד לארונות טלוויזיה וארונות פינתיים. כל המוצרים המתוכנים ומיוצרים על ידינו, משלבים בתוכם את החידושים הטכנולוגיים המתקדמים ביותר בענף, את העיצובים המרשימים ביותר ואת רמת הגימור הגבוהה והאיכותיות ביותר.

במחלקת הפיתוח של סליידור עומדים לרשותכם מוצרי איכות המשלבים בין היתר דלתות עץ וזכוכית, דלתות מראה, דלתות מודפסות ועוד. כל מוצרינו עומדים בתקנים המחמירים ביותר בענף, והם המאפשרים ללקוחותיכם ליהנות מארונות איכות מעוצבים בהתאמה אישית.

בנוסף, אנו מעניקים לכל אחד ואחת מלקוחותינו, 10 שנות אחריות על כל אחד מהמוצרים המיוצרים על ידינו ועל מוצרי הפרזול המשווקים בחברתנו.

לתיאום פגישה עם יועצי התכנון והעיצוב שלנו באולם התצוגה, צרו איתנו קשר עוד היום

חייגו עכשיו 03-9519095